Re-voltowe zbiórki na wykup potrzebujących koni

marta, podzielimy się ja wyślę tysiaka i Ty też. Może łatwiej będzie.
Nie ma opcji na czarne scenariusze, konie trzeba wykupić i już. Dawać mi tu konto wysyłam połowę 🏇
wiecie co mnie wk? przed świetami wypruwamy sobie flaki, wczoraj i dziś robilam jeszcze przelew na konto, po co to wszystko skoro ktos nie mysli?
milion wytłumaczen- token w domu nie mam dostepu itd itp.
teraz przelewy zleca się na milion sposobów i nawet telefonicznie mozna.
nie no szkoda nerwów.. przepraszam ale mnie ponosi już...

proszę o info bo nadal nie wiem co robic - przelew moge zlecić juz dzis to wyjdzie jutro w pierwszej sesji, potrzebuję tylko konkretów i info od konkretnych osób, nie odpuszczajmy po raz kolejny!

dobra dawac namiary na konto - i info jaki to bank, sprawdzimy kiedy teoretycznie kasa dotrze.
Już, jestem. Zaraz wysyłam numer konta na pw. Znowu jakaś przeszkoda stanęła nam na drodze, ale widzę, że damy radę ją przeskoczyć 😅
PTATERA- zapłacone już za tego pierwszego?
Dziewczyny ja znam kolowriatru osobiście, bo mam jej konie. Odezwała się dziś jak pisałam, że wyjechała na święta. Powinna przelać kasę przed wyjazdem, skoro wiedziała o akcji wykupu. Ale mleko się już rozlało. Dlatego właśnie pisałam, że konto powinno być dostępne dla 2-3 osób. Nikt nie byłby uwiązany do meldowania się na forum.
PATERA to ja wysyłam 1000 i tyle samo mikstura ok?
podeślesz jej numer konta?
bo nie wiem czy powinnam tak "szastac" Twoimi danymi, wszak cel szczytny ale jednak wolę pytać o takie rzeczy
Ja tu co chwilkę zaglądam, żeby spróbować przyspieszyć spłatę z mojej strony, wrzuciłam w  ogłoszenia siodło , derkę (brązowy koc z Hooksa), kantarek Eskadrona i podkład pod pas do lonżowania (granatowy z Hooksa)- bardzo proszę o zwrócenie uwagi na moje ogłoszenia- jeśli cokolwiek zejdzie od razu będę przelewać za koniska  :kwiatek:
bera- znasz ją na tyle żeby za nią poręczyć? ( choc po ostatnich wypadkach tutaj to chyba nie powinnam w ogóle zadawać tego pytania)
Tak, tak ja drugą część przeleję. Poproszę o dane do PATERY.
PS
Kochana Kopyciak :kwiatek:

marysia550, poręczyłabyś za kogoś, kogo widziałaś 2 razy w życiu? Myślę jednak, że nie ma co panikować. Wyjazd był niespodzianką jej męża, z tego co mi napisała. Nie planowała tej podróży. Łatwo jest kogoś oskarżyć. Ja nie panikowałabym póki co. Poczekajmy, aż kolorwiatru wróci.

Edit: ostatnio kolorwiatru była na forum 21.12 Może nie doczytała, że tak się sytuacja rozwinęła.
marysia550, szczerze powiem, że nie byłam dzisiaj zapłacić za źrebaczka (mieszkam 25 km od Przeworska) ponieważ jak pisałam wcześniej spotkały mnie pewne nieszczęścia i musiałam sytuacje opanować (weterynarz, wymiana szyby w aucie) ale jestem w kontakcie z właścicielami i umówiłam się na jutro, aby dokonać formalności. Maluszek jest zaklepany i bezpieczny. Mam nadzieję, że Was nie zawiodłam 🙁
tylko z tym czasem to tak niekoniecznie.
dobra ja kase przelałam, wyjdzie w pierwszej sesji.
zaraz mikstura przeleje druga czesc i bedzie cała kwota.

o reszte bedziemy się martwić poźniej.

P.S. ja nie oceniam ale mam prawo wyrazić swoje zdanie.
dla mnie najwazniejsze jest dobro tych zwierzaków a nie kreowanie sie na bohatera.


czy jeśłi kasa bedzie jutro to juz bedzie ok?
beda bezpieczne?
bera- nie poręczyłabym. Nie mam zamiaru panikować też, bo nie ja pieniądze pożyczam i nie oskarżam. Tylko chciałabym żeby osoby pożyczające miały jasną sytuację.Szkoda tylko, że wyszło, jak wyszło.

Zastanówmy się może, czy nie lepiej zakupić tego od handlarza ( mniejsza pozyczka od dziewczyn) a hodowca by trochę poczekał. Tak wydaje mi się rozsądniej. Bo pożyczyć jest łątwo, gorzej oddać.
ja juz polowę przelałam.
Ok czyli mamy drugi tyś, marta wpłaciła przed chwilą, a ja sekundę temu. Jutro forsa powinna być u PATERY.  😉 niemieckie i austriackie banki chyba jeszcze dobrze pracują  😉
So, wykupujemy chłopaków PATERKA, proszę niech te święta będą lepsze niż inne...



marysia550, ja zakładam, że kolorwiatru wróci, przeleje kasę zebraną na rachunku i nikt nie będzie poszkodowany.
bera- ja też tak zakładam. Dobrze, że dziewczyny przelały, bo sama bym to zrobiła i zmarłabym śmiercią tragiczną (zabita przez mojego męża) stąd moje prośby o upewnienie.
marysia550, też bym przelała, gdybym miała. Mam 2 zakładniczki 😉
bera- no , ale wiesz, że przejęcie byłoby nielegalne  😂
Ja sprawdzilam na stronie kiedy kasa i wychodzi, ze przelew powinien byc ok 14 30.( deutsche bank- inteligo)
marysia550, to tylko żart, dla rozluźnienia atmosfery.
No i udało się! Wszystko już jest, czyli pieniądze i nowy dom dla maluchów. W tamtym roku, również przed Świętami wykupiłam od tego handlarza starą klacz, której dni były policzone. Widzę, że to już chyba stanie się tradycją. Dziękuję Wszystkim! Jesteście wspaniałe  🙂
PATERA buziak dla Ciebie za dobre serducho. Teraz też musi się udać   💃
sluchajcie, kolor wiatru zachowala sie niepowaznie, ale jednak zaufali jej wszyscy na tyle, ze powierzyli jej prowadzenie tego konta zbiorkowego. kase dziewczynom na pewno zwroci- po to byla zbierana.
laski- jestescie niesamowite! mikstura, marta__sz, jestescie wspaniale baby!
PATERA, moim skromnym zdaniem, powinnas pojechac najpierw do handlarza zaplacic za tego wiekszego. "gospodarze" wiedza, ze bierzesz mlodego, mowisz, ze sa ok, wiec nie beda robic jaj, z handlarzem moze byc roznie. zaplac za starszego i uzgodnij, ile moze stac jeszcze u niego.
W ramach porządków świątecznych:  ( :hihi🙂  dorzucę do ogłoszeń ochraniacze pony na tyły brązowo-niebieskie, przody z futerkiem HKM, kolor hym... bordo, derka Equi Theme polarowa, ciemny brąz, z błękitną bizą i napisem, rozmiar poniakowy- 110 cm, ale jeszcze dokładnie zmierzę. Jak by ktoś coś potrzebował zapraszam na PW  :kwiatek:
jak masz zamiar pieniądze przeznaczyć (nawet część) na konie - to może wrzuć do wątku ogłoszeniowego "baśki" ?
Ok, wrzucę i do "baśkowego" i ogólnych, ale tu też dużo osób zagląda  😡 Tylko zdjęcia dopiero jutro porobię przy normalnym świetle.
A jeśli uda się coś sprzedać to całość idzie od razu na spłatę "chłopaków"  😅
wczoraj po 22-giej ruter odmowił mi posłuszenstwa, ostatni post nadawłam z komórki. Alde obserwowałam to co sie dzieje i Mart Sz, Mikstura (Ewuniku Kochana) jestescie niesamowite. Suuper Baby.No zwyczajnie ja stara baba i się popłakałam, czekam tylko na wiesci od Paterki,ze dzieciaki wykupione i bezpieczne. Bo rozumiem ,ze ten wykupiony maluch na czas do transportu do domku swieta spedzi bezpieczny ze swoim bratem u gospodarzy.Czyli Paterka czeka Cie jeszcze wykup i przewiezienie malca, czekamy na wiesci od Ciebie.
Ech... aż się chce napisać: A nie mówiłam?
Trzeba po sto razy sprawdzać każdego człowieka.
Wielki MINUS dla kolorwiatru za sprawę z kontem.
I gigantyczny PLUS dla dziewczyn, które uratowały sytuację.
:kwiatek:
Kika   introwertyczny burak i aspołeczna psychopatka
23 grudnia 2011 08:06
Tania
Ten wątek jest jedną wielką weryfikacją postaw ludzi - zobacz ile razy coś nam się wydawało i trzeba było zmieniać zdanie - Twoja opinia na temat Katja, Dorota, teraz wpadka (tylko wpadka mam nadzieję) Kolorwiatru, z drugiej strony osoby znające się tylko z wpisów na forum i to paru zaledwie wpłacają sobie duże sumy na prywatne konta - nie masz jak tak naprawdę sprawdzić - co z tego że ktoś poręczy za kogoś, że ktoś coś obieca, poda dane - nic z tego nie wynika... zakładamy że świat mimo wszystko jest piękny a ludzie dobrzy - wiem że to naiwne - ale jak się tworzy takie akcje to trzeba mieć w sobie trochę dziecięcej naiwności, że sie uda, prawda?
piękne jest to że pomimo tylu wpadek i trudności - udaje się - że ciągle są ludzie, którzy są w stanie zaufać innym i tacy, którzy na to zaufanie zasługują a efekty tego będą śmigać u Kopyciak po padoku🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się