Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
25 grudnia 2011 20:33
[quote author=łania link=topic=196.msg1235311#msg1235311 date=1324826367]
fabapi, Super 😀
Znacie może jaką prywatną stajnie, południe Krakowa z dojazdem mpk/bus ?
[/quote]

Stajnia Na Zielonej, w Konarach, dojazd 215 i 265 z Borku Fałęckiego, nie wiem jak z busami niestety, jakbyś miała jakieś pytania do zapraszam na pw, prowadzę tą stajnię, więc odpowiem na wszystko  🙂
Gillian z tego co wiem to tak, czy tak w 100% bezproblemowo to nie wiem, pewnie trzeba jakąś sklładkę zapłacić.
W Szarży można było zawszę, jak w tym sezonie będzie to się okaże, ale zawsze mnóstwo ludzi z poza się rejstrowało.
No albo jako BPK 😉
Gillian   four letter word
25 grudnia 2011 21:16
składkę to ja chętnie zapłacę, tylko czy jak usłyszą skąd jestem to w ogóle będą chcieli ze mną dalej rozmawiac? 😉 nie chcę byc BPK. Kiedyś miałam marzenie, że jak już będę z koniem w Krk to będziemy w Krakusie i damy czadu. Marzenie się nie spełniło, pragnienie pozostało. Taki głupi sentyment.
haha no nie będę dociekać marzeń ale moim zdaniem można 😉
Gillian   four letter word
25 grudnia 2011 21:21
no wiem, strasznie to dziecinne i z kosmosu ale chcę reprezentowac klub, w którym kiedyś miały się spełniac moje marzenia 🙂 ciekawe czy to przejdzie 🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
25 grudnia 2011 21:22
Gilian jeżeli Trener Cię zna (jeżeli kiedyś w klubie siedziałaś u nas) to myślę że nie będzie problemu 🙂
Gillian   four letter word
25 grudnia 2011 21:24
wątpię żeby mnie pamiętał. bo widział mnie raz kilka lat temu jak pytałam o boks 🙂
Ja stoję obecnie w Wiktorowicach z moją klaczką i osobiście polecam, za tą cene uważam ze na prawde warto. Pastwiska duze trawiaste, konie wypuszczane codziennie. Boksy duze i czyste -  od kąd stoje( a jestem juz prawie rok) ani razu moja kalcz nie miała zgniłych strzałek. dodatkowo konie w boksach stoja bez kantarów a dla mnie to duzy plus. ujezdzalnia wciąż jest ulepszana dowożone są zrąbki jest już ogrodzona i oświetlona. wkrótce ma również powstać lonzownik. Duzym plusem jest również pasza którą właściciel sam wytwarza(słoma siano owies), w zimie konie dostaja buraki i marchew. Nie jest to na pewno stajnia wysokiej klasy ale ma w sobie swojski klimat. Nie rozumiem stwierdzenia że "właściciel jest nieporadny" sam wszystko robi przy koniach a jakoś sobie radzi.
żaczkowa   gone with the wind
26 grudnia 2011 15:23
Zorilla, składkę płaci się jako tzw. klubowe 😉

Sporo ludzi reprezentowało Krakusa nie trzymając tam konia - np. koleżanka trenowała w stajni koło swojego domu, a reprezentowała WLKS. 😉
mam pytanie - macie namiary na kogoś, kto goli konie w okolicach Krakowa?
poziomka7   Prawda leży pośrodku
26 grudnia 2011 16:31
http://www.bazakoni.pl/anonse,a-6081.html  jeśli chodzi o ta stajnie to są w budowie 2 kolejne boksy.W ogłoszeni nie została zawarta inf o ujeżdżalni , więcej informacji na pw
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
26 grudnia 2011 18:14
mam pytanie - macie namiary na kogoś, kto goli konie w okolicach Krakowa?

dziunka masz PW 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 grudnia 2011 18:41
Ktore krakowskie i okoliczne stajnie przyjmuja ogiery?
Na pewno Bolęcin, na pewno nie Bodzanów.
na pewno Targowisko.
Pegaz, Szarzy, Podskalany, kkjk, Bolęcin, Targowisko, Grodkowice...
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
26 grudnia 2011 18:58
W Botoi tez bez problemu, chociaż ostatnie 2 ogry zostały pozbawione jajców w listopadzie 😉
tylko sprawdz sobie od razu warunki dla ogierow, bo nie wszedzie sa ciekawe  😎 (np niby ogry przyjmowane, a potem sie okazuje, ze jest klopot z wypuszczaniem, albo sa zamykane w prawie calkiem zamurowanych boksach naroznych etc).

u nas np nie ma klopotu z ogrami. Wypuszczanie to tez zaden klopot, bo sa specjalne padoki z porzadnym ogrodzeniem dla ogierow( o ile pamietam 20*40 metrow ma jeden, a jest ich kilka).
w starym młynie też przyjmują
A propos zmian

Facimiech grudzień 2011r:










ooo Fabapi nie dodała zdjęcia z zabudowaną ścianą dużej hali i wyrównanym i uwałkowanym tam piaskiem. A, co najważniejsze, wszystkie konie, na życzenie swoich właścicieli wychodzą na padoki. Bo tak przeżyły pierwsze lata swojego życia i chyba im z tym dobrze, bo się nawołuja, w swoim języku, kiedy się widzą. Przynajmniej naszym koniom to dobrze robi na ich normalne końskie życie 🙂😉)
to nie jest moja wina, ze nie wiesz, ze trzeba ustawic kursor za koncem tagu, a nie pisac wewnatrz.

 cytowanie zdjec
traken nie cytuj zdjęć i nie odpowiadaj w cytacie bo będzie  🤬 🤬
Zorilla
nie interesuje mnie, co będzie, a co nie będzie w cybernecie. Czy ktoś mi da klapsy, czy nie. Mnie interesuje, co jest w realu, piszę prawdę, a chyba taki zamysł miała Solina. Niestety to narzędzie, nie zawsze "cytat" pod przytoczonym nadpisuje opinę re-voltowicza. Bład w działaniu narzędzia, to jest chyba w kwestii moderatora? 🙂 Ten, kto jest zainteresowany, zawsze wyczyta intencję  🤣 🤣 🤣

Dava   kiss kiss bang bang
27 grudnia 2011 00:42
Ej traken nie bądź taki do przodu bo Cię z tyłu zabraknie  😀iabeł:
Przecież Zorilla nie pisała przecież złośliwie. Forum to miejsce gdzie trzeba przestrzegać odpowiednich zasad. A nieumiejętność korzystania z narzędzi to nie ich wadliwe działanie  🤣 🤣 🤣
Bischa   TAFC Polska :)
27 grudnia 2011 01:02
Nie traken, to TY, możesz to edytować! Za nieprzestrzeganie regulaminu można oberwać ostrzeżenie, a następnie być na moderowanym. Wystarczy, że wciśniesz "zmień", tam gdzie masz linki wywalisz [ img ][ /img ], swój tekst wywalisz poza to co jest między [ quote ][ /quote ] i już będzie naprawione, bo to TY "popsułaś/popsułeś", a nie system nawalił! Ode mnie zgłoszenie naruszenia regulaminu już poleciało, więc radzę się do rad zastosować, zanim oberwiesz ostrzeżenie.
Ejjj chciałam z dobrego serca ostrzec zanim zrobi to moderator a tu afera! Tak, tak chodziło mi tylko o strone techniczną pisania postów, ale widze ze mod i tak wyjaśnił sprawę 😉
Bo w Facimiechu jest cudnie tego nie kwestionuje, fabapi  🙇 🙇
[quote author=żaczkowa link=topic=196.msg1236344#msg1236344 date=1324913006]
Zorilla, składkę płaci się jako tzw. klubowe 😉
[/quote]

Prawdopodobnie nie wszyscy wiedzą że składka klubu na rzecz MZJ to 300zł a na PZJ to 1200zł rocznie.
Te 1500zł skądś klub musi wziąć ....

Przy opłatach w MZJ: 120zł dla niezrzeszonego i 70zł dla zrzeszonego różnica wynosi 50zł
w PZJ : 360zł dla niezrzeszonego i 120zł dla zrzeszonego różnica wynosi 240zł

Opłaty te są liczone dla seniorów w 2011r.

Poczucie przynależności do klubu dobrze postrzeganego w światku jeździeckim: bezcenne  😉

Wnioski należy wyciągać indywidualnie  😉
Zorilla przecież wiem, że to nie był złośliwy komentarz, ja też pisałam śmiejąc się  😀 😀 😀, buźki wstawiać umiem.
agresywne to forum, szkoda, bo temat miły.
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
27 grudnia 2011 17:04
Ode mnie zgłoszenie naruszenia regulaminu już poleciało, więc radzę się do rad zastosować, zanim oberwiesz ostrzeżenie.


Bischa BRAWO, bez Ciebie na forum zapanowałaby anarchia i ogólny nieład. Donosicielstwo REWELACJA  🤔

A wracając do tematu, pytanie do stacjonujących u Szarych, jakie są teraz ceny pensjonatu z tymi padokami, ale nie tym bezpośrednio przy boksacg tylko tymi osobno grodzonymi kwaterami i jak wygląda sprawa wypuszczania na nie koni, tzn osobiście właściciel i plinuje sam czy obsługa stajni pod nieobecność właściciela?
Dava   kiss kiss bang bang
27 grudnia 2011 17:20
Nord z tymi padokami to jest tak:

opcja numer jeden: chcesz żeby Twój koń wychodził na padok, to wychodzi codziennie i puszczają go stajenni (bo w cenie pensjonatu masz codzienne wypuszczanie albo na padok albo na karuzelę). Czyli wychodzi na padok ogólnodostępny zamiast na karuzelę 🙂

opcja numer dwa: chcesz żeby Twój koń miał 'prywatny' padok tylko dla niego, z podpisaną tabliczką z którego korzystasz tylko Ty- płacisz 1000zł na 2lata. I tu tak samo jak w przypadku numer 1 (czyli padok zamiast karuzeli) albo dogadujesz się z koleżanką/luzakiem lub puszczasz dodatkowo (bo chodzi na karuzelę) sama

ps: stajenni ubierają wszystkie rzeczy typu ochraniacze/kaloszki itp. 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
27 grudnia 2011 17:26
A jak ma sie sprawa padokowania ogierow w tych stajniach ktore wymieniliscie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się