Końska rewia mody cz.VI (2012)

arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
22 stycznia 2012 10:34
Emptyline, najlepiej w aquariusie obydwu, i w niciakach kiwi i navy ocean  😍 Swoją drogą zdjęcia są dużo ladniejsze jak widać całe konie.
wątek zamknięty
Altiria, też licze na jakieś zielenie  😉

Emptyline , kiwi 's just  😍 😍 😍 😍 😍

Mój szmatoholizm dopiero zaczyna raczkować  😡 Ale coś czuję, że do wakacji będzie już na dwóch biegać  😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 stycznia 2012 11:59
gryglodor, idaczerwcowa, arivle, basteros, ha, a ja mam zupełnie odmienne zdanie, aquarius be, kiwi be, ale to ja 🙂 Zresztą z tych wstawionych, na kucyku podoba mi się tylko kolor samego kiwi, a reszta do odstrzału. Dodatkowo poza Całusa w Ance mnie zabija, ale już nie dał rady się pokusić o lepszą.
arivle, oj chciałam takie zrobić, ale konie były zmęczone przebieraniem, stały jak krowy, lamy i inne tego typu, często też miały owijki już od następnego kompletu, więc nie każde dało się wybrać 'w pełnej okazałości' 🙂 Grunt, że widać kolory i że im nogi, a nam łapy nie odpadły.
basteros, ja też liczę na zielenie, nic wtedy na szczęście nie kupię! (chyba, że pojawi się soczysta, świeża trawa)



No, ale lecimy dalej. Choco-Petrol

kantar petrol + uwiąz + derka w romby
(akzzi, wiem, brzydka derka  :lol🙂







polopad marone + owijki marone



polopad marone + owijki marone + derka w romby








[table][tr][td][/td][/tr][/table]

wątek zamknięty
Ja liczę na zieleń zgniłą, bo mam owijki Stubbenowskie i mam nadzieję nareszcie coś do nich dobrać :-) Ale soczysta zieleń też byłaby  😍
Mój Graf ma podobne umaszczenie do twojego gniadego, więc fajnie jest podpatrzeć i wtedy wiem w czym mi by się podobał  😀
wątek zamknięty
Całus w Marone 😍
No to proponuję napisać apel do Eskadrona bo też liczę na zieleń, ale za to taką butelkową jak Anky bodajże Jasper 👀
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
22 stycznia 2012 14:52
Ja też liczę na taką zieleń, bo chce dorwać pasujące owijki dotej Anky  🏇
wątek zamknięty
emptyline, kucyk jest w tym śliczny!  😍
wątek zamknięty
emptyline  Całus wygląda mega w marone !   😍
Ja również liczę na jakieś zielenie.  😀iabeł: Ale chcę też jakieś ładne pomarańcze! (z pasującą lamówką!) i może jakiś ładny żóóóóółty będzie  🤔
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
22 stycznia 2012 16:19
Ja w nowej kolekcji Eskadrona nie pogardziłabym jakąś fajną czernią  😎 Albo żółcią, tylko nie tak oczojebną jak z Royal-Navy. No i żeby cotton nie kosztował 130 zł, bo to jakieś przegięcie  🤔wirek:

Nadal mam cichą nadzieję na powtórkę Coriander-Wine, Toffee-Gelb albo Lemon-Olive...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 stycznia 2012 16:37
emptyline, łooł, szaleństwo 🙂 Mnie się twój kucyk mega podoba w Kiwi, to zdecydowanie fajny kolor! 🙂

Ja tam bym chciała powtórkę Lavendera, Wine albo Flaxa, po uszy mam granatów i brązów w kolekcjach - mogliby z tymi  kolorami przystopować 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 stycznia 2012 16:43
A ja chcę brązy! Zdecydowanie. Chociaż na chwilę mogą przestać, wtedy sobie Coffe-Bery dozbieram na spokojnie. Natomiast za powtórkę Negro-Coriander-Wine i Toffee-Gelb też bym się nie obraziła.

Livia, kiwi ma jeden ogromny minus - haft. Gdyby nie to, pewnie już bym się zastanawiała jak go kupić, a tak mam spokój.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
22 stycznia 2012 16:44
Dla mnie Kiwi jest jak Apricot - kolor sam w sobie fajny, ale psuje go pstrokata lamówka. Całek i tak najbardziej podoba mi się w polopadzie Marone  😉
wątek zamknięty
Zalcia97, no taka zgniła zieleń z "krwistą" pomarańczą była by fajna  💘

No mam nadzieję że Eskadron nas mile zaskoczy i będzie w czym wybierać  😉
wątek zamknięty
[s]jakie owijki z innych firm niż eskadron pasowałyby do eskadrona navy-green? [/s]


już znalazłam  :kwiatek:
wątek zamknięty
a jakie znalazłaś?
wątek zamknięty
polarowe z Horze
wątek zamknięty
basteros no mam nadzieję  😎 bo jak nie to  🤬  Ledwo co wyszła ta kolekcja, a my już o nowej  😁
wątek zamknięty
Ledwo co? Toż to już przeżytek.  😁
Tak sobie teraz przejrzałam szmatoholików (powinnam się uczyć, więc łapię się każdego innego zajęcia) ile było niebieskich, a ile zielonych kolekcji. I wyszło mi, że niebieskości były w KAŻDEJ.  🤔wirek: Zielenie tylko w czterech.
wątek zamknięty
Ruda w bicolorze yellow-beige 😉 plus owijki lemon ze starej kolekcji 😉 Pasują IDEALNIE!
wątek zamknięty
natt92  szaaaaaaał!  💘  Muszę mojego łosia też w tego bicolora w końcu ubrać  😎
wątek zamknięty
Natt ee te owijki nie pasują..puść je w świat, u mnie dobrze będą miały  😁
wątek zamknięty
akzzi heheh , akurat owijek troche ostatnio w swiat puscilam, bo doszlam do wniosku, ze nie jezdze w owijkach prawie w ogole, wiec po co mam je trzymac,? zostawilam sobie tylko te owijki do tych czaprakow naaaj ;d a te mi pasuja i do tego bicolorka i do cottona lemon ;D nie puszcze ich w swiat ! :P
zalcia97 dziekuje 😉
wątek zamknięty
szkoda, szkoda..😉

a Twojemu rudziszonowi bardzo gustownie w żółci. Ja już jakiś czas temu zachorowałam na brillanta yellow, ale jakos się zebrać nie mogę do jego zakupu...
wątek zamknięty
Dzisiaj przez przypadek polozylam zwykle polarowe pomaranczowe owijki z amigo na cottonie apricot.  Zdzwilio mnie ale PASUJA ! Nie jest to dokladnie ten kolor ale ladnie wygladaja do czapraka i nie widac wielkiej roznicy. Wydawalo mi sie ze to dwa rozne kolory, dobrze ze ich nie sprzedalam🙂 na dniach zrobie zdjecie
wątek zamknięty
znajoma w stajni ma tego bicolora co natt i jest zdecydowanie oczokonkretny.. Tutaj wyszedł ślicznie, ale w rzeczywistości to on taki "kolor drogowców" jest.
wątek zamknięty
trelemorele no cos TY! Az taki oczokonkretny max nie jest. ;o w bicolorze ten zolty jest taki ładniutki, delikatniejszy niz w cottonie yellow na przyklad :P
wątek zamknięty
Natt92, bardzo fajnie wygląda w tym żółtku  😉

Anderia, czerń też byłaby fajna w połączeniu z czymś oczowalącym  😉 I rzeczywiście 130pln  🤬

Nadżafowa, do mnie też właśnie dojechał cotton apricot i się zastanawiałam jakie owijki  🤔 🤔 Zadzwoniłam do koleżanki u krórej trzymam Grafcia i kazałam jej sprawdzić co tam w skrzyni piszczy  😉 Okazało się że też są jakieś polarówki rudo-pomarańczowe... Nie mamy pojęcia co to za firma bo nie ma żadnego znaczka, a kupiłam je chyba z 1,5 i się o nich zapomniało (użyte może z raz)... Mam nadzieję, że też będą pasowały 😀 Ma mi przesłać fotki to wrzucę  😉

Kurcze chyba napiszę zaraz do Eskadronu ile jeszcze mamy czekać.... może chociaż podadzą kolorystykę 😀

wątek zamknięty
hehehe wiecie, że te owijki negro co mi ktoś ostatnio gwizdnął z amigo, jednak były  😁 i...zostały przecenione na 39zł  🏇
wątek zamknięty
Ten żółty jest mega oczodajny. Jak zobaczyłam ów komplet na Rudej natt, to doszłam do wniosku, że mojego własnego sie chyba pozbede jednak. Na rudym wygląda fajnie, ale w połączeniu ze skara maścią mojego konia bedzie murowany efekt "uwaga roboty drogowe".
wątek zamknięty
A nie znalazl ktos zamiennika do owijek Berry?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.