kącik skoków

Gillian   four letter word
23 stycznia 2012 13:33
nerechta, jesteś do tyłu z informacjami 😉 tak, ten sam 🙂
no jestem, i to jak!! Salto, pokaz go! 🙂 (chociaz pewnie gdzies jest ale ja nie jestem na biezaco 😀 ) wybaczcie 😀
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 stycznia 2012 14:44
A myśmy poskakali w sobotę troszkę  😉 Stacjonatka i okserek tak do metra. Na koniec stacjonata 110cm. Bardzo fajnie się prowadził i nawet mu się udało mnie nie ciągać  😀 No i zakręty dobre(wreszcie!)  😉 Także jak na pierwsze skoki po trzytygodniowej przerwie było super  😉 Zdjęć niestety nie posiadam, gdyż aparat naładowany został w domu...  😵
nerechta jesteś do tyłu z informacjami o jakieś... hmm... 4 lata?  😁
Kurczę, zdjęcia są na maksa rozmazane, nie wiem jak pokazać.
A ostatni nagrany trening mam z października 2010 roku. No ale jeśli chcesz, to proszę bardzo:

Ależ on się zmienił teraz!! Wtedy, jeszcez na tym filmiku, to taki tuptuś, niegalopujący w ogóle, a teraz kurczę taki fajny koń.
Strasznie się cieszę  😍
osz kurde... no to ladnie  🤣 ten czas tak leci ...  🤣

Mega fajnie Querido wyglada, a ze tak go chwalisz za aktualny "stan" to az mnie zzera ciekawosc 😀

Smerfi tez bys sie pochwalila jakimi maszynami sie aktualnie zajmujesz! :P
nerechta zadnych maszyn nie mam obecnie🙂 Wszystko normalne  skonczyly sie czasy koni startujacych w MS, ME i innych duzych imprezach 🙂
Obecnie jezdze sobie w malej stajni cos tam dlubie i wymyslam 🙂 "Moja" mloda wstawilam  chyba dwie strony temu - taki krotki filmik 😉
cieciorka   kocioł bałkański
23 stycznia 2012 21:14
Kurczę, zdjęcia są na maksa rozmazane, nie wiem jak pokazać.

zaproś do siebie, to będziesz miała przyzwoitsze zdjęcia 😀
Zapraszam! Jak najbardziej.
Tylko dowiem się kiedy skaczemy  😉 Pewnie nie wcześniej niż w piątek/sobotę  😉
Jest jakis pomorski kalendarz zawodów ??
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 stycznia 2012 14:07
jest,dostałam od Kai na maila wczoraj, podobno powinno być już na stronie pomzj....

HPP będzie w BIałogórze - tzn. open N  😅

edit: widac załącznik?
Ktoś, widac widac. Dzieki.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 stycznia 2012 14:18
Ej, fajnie, że jednak będzie!
aralimbo   ...marzenia są po to, żeby je spełniać...
24 stycznia 2012 15:34
ja z mojej kobyłki jestem ostatnio jeśli chodzi o skoki baardzo zadowolona, spisuje się świetnie, jest coraz bardziej pewna siebie...po prostu MEGA  😍   ale na jej technikę nigdy nie można było narzekać..fajnie się składa, nóżki nie wiszą, dobry baskil  😍  i coraz więcej mięśni nabiera  😜  ale to skutek dobrego trenera  😀
ja pindolę, jak mało zawodów  😲 a ujezdzeniowe, to całkiem dramacik  🙁 załamka
trzeba sie w końcu nauczyć skakać i szaleć na tych lyluniach  🙄
[quote author=_kate link=topic=18.msg1272864#msg1272864 date=1327420762]
jak mało zawodów [/quote]
Jeżeli dobrze widzę, to w Sopocie poza CSIO i kilkoma WKKW (2 x ZO + elim OOM) nie będzie żadnych zawodów.

Organizujemy tu pełny przekrój zawodów jeździeckich – począwszy od regionalnych, wojewódzkich, krajowych – po te najbardziej prestiżowe, najważniejsze na świecie. Są to zawody z dyscyplin: skoki, ujeżdżenie, wszechstronny konkurs konia wierzchowego.

Jest gospodarzem największej liczby regionalnych zawodów na Pomorzu, a także międzynarodowych zawodów CSIO***, Halowego Pucharu Polski w ujeżdżeniu i skokach, Mistrzostw Polski w WKKW  oraz imprez rangi ogólnopolskiej we wszystkich dyscyplinach jeździeckich: ujeżdżeniu, skokach, Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego, oraz jeździe w stylu western - reiningu, tak dla dużych koni, jak i dla koni pony


Coś z tym internetem nie jest dobrze, chyba strony trójmiejskie też są już opanowane przez wrogie siły 🙂

aralimbo w Pogorzelicy jeździsz ?  😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
24 stycznia 2012 18:34
Ktos dzieki

O super. Widze, ze Damaszka jest dwa razy jako regionalne super. No i Kwidzyn wiecej razy.  🏇
aralimbo   ...marzenia są po to, żeby je spełniać...
24 stycznia 2012 18:36
Aroid   tak  😉
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
24 stycznia 2012 18:42
aralimbo - powodzenia a Anaconda. Fajnie sie zapowiada 🙂 kiedy na jakieś parkury wyruszacie?
aralimbo   ...marzenia są po to, żeby je spełniać...
24 stycznia 2012 18:49
zapowiada się, że Nowielice w marcu..ale co to będzie, to zobaczymy  😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 stycznia 2012 18:59
W Bajardówku będą w tym roku 2 zawody skokowe, ależ się cieszę 🏇 Tylko mam znowu rozkminkę z kim skakać, ale już mi się pojawił 2 opcje, wiec mam nadzieję, że i z tym sobie poradzimy 😉 Dorzucam parę Gromoskoków by Cordkowa.



Skromny ten pomorski kalendarz.. :/
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
24 stycznia 2012 21:17
Koniczka zdradź kiedy, to w końcu się zbiorę i przywleczemy do Was rude tyłki  :kwiatek:
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 stycznia 2012 21:29
Koniczka fajnie zobaczyć was w innej odsłonie. Normalnie pingwiny latają!!  👍
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 stycznia 2012 22:02
A co mają nie latać  😎
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 stycznia 2012 22:11
Skromny ten pomorski kalendarz.. :/

to wykup licencję na ZO 🙂
dzięki autostradzie wiele miejsc zrobiło się łątwiejszych w dostępie i Biały Bór w tym roku robi fajne zawody,a to tylko 3h drogi z Trójmiasta...
Ktoś, a wiesz, że sie nad tym zaczełam zastanawiać ??
Nie ma żadnych obostrzeń ? Mając zaledwie trójke moge sobie bez problemów wykupić ?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 stycznia 2012 22:18
ja nie mając nawet III miałam licencją ogólnopolską. ona po prostu jest droższa i jest 2 w 1 - możesz na niej jeździć i regionalki i ZO.
a przecież masz plan jeździć N-ki w tym sezonie? Nek na ogólnopolskich jest znacznie więcej,zdarza się,że są 2 w ciągu jednego dnia.
Ktoś, takie buty.... Nie wiem czemu zyłam w przekonaniu, że ZO to z dwójką. Nie wiem czemu ??  Głupia ja i tyle.
No.... mam plan zdecydowanie. Jak najszybciej w sumie N-ki zaatakować. Mielismy na jesień 2011 atakowac, ale hmm... rypło sie troszke niestety. Zobaczymy jak to po tej przerwie teraz bedzie z nami. Dopiero sie oganiamy i zaczynamy na nowo od ziemi odrywać. Koń jest zdecydowanie głodny dragów i to mi sie baaaardzo podoba. Oby tak zostało, bo jego kompletny brak inicjatywy był czasami na prawde dobijający.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się