Końska rewia mody cz.VI (2012)

nic nic, chciałam się upewnić, bo podobne to.  😉
wątek zamknięty
Oj taaak, bardzo bym chciała coś gelbowego...
wątek zamknięty
Pani mówiła "jasny żółty, taki kanarkowy". Też liczę, że bliżej mu będzie do gelba, niż takiego dającego po oczach żółtego jak z royal-navy.
wątek zamknięty
no to dobrze. Aqua i mięta też wydaje się ciekawe. Nie jest źle. Chociaż, nasza obecna kolekcja z opisów też mi się podobała, a jak zobaczyłam zdjęcia to trochę się zawiodłam...
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 stycznia 2012 13:31
A ja coś czuję, że w takim odcieniach będzie koszmarek. Plusem jest to, że te kolory mnie kompletnie nie interesują.
wątek zamknięty
Dla mnie ta ostatnia kolekcja to absolutna porażka, nic mi się nie podobało. Oby teraz było lepiej 🙂
wątek zamknięty
Amarotsa wiem, że to Ty pytałaś. Kojarzyło mi się, że Aga kiedyś kiedyś już taką fotkę wstawiała tu do wątku, tylko do wcześniejszej edycji 😉

edit: pomyłka w nicku.


Dzionka nie jesteś sama, mnie też z tej kolekcji jesiennej nic nie ruszyło...
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
27 stycznia 2012 13:35
Dodałam już w wątku ze zdjęciami koni ale tu też sie nada.
Do wszystkich posiadaczy siwków : zainwestujcie w jarpolowy fiolet *.*



Podzielacie moje uniesienie ; d ?
wątek zamknięty
Nigna, ja podzielam, przepięknie jej i te owijki superowe 🙂

Ja teraz poluję na:
- ładny błękit
- ładną zieleń
- głęboki żółty

Ale nic upolować nie mogę :]
wątek zamknięty
Arimona wiem, że to Ty pytałaś. Kojarzyło mi się, że Aga kiedyś kiedyś już taką fotkę wstawiała tu do wątku, tylko do wcześniejszej edycji 😉


akzzi - Amarotsa  😉
wątek zamknięty
Nigna, naprawdę szał. Ja fiolety bym najchętniej widziała jak najdalej od stajni 😁 Ale rzeczywiście na siwce ten Jarpol prezentuje się wspaniale (tylko owijki pozawijaj lepiej, może spokojnie zawijać jeszcze w dół).
wątek zamknięty
Dla mnie te kolory to  bezszał,ale zobaczymy ;D
Ciekawe czy kcj90 potwierdzi
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
27 stycznia 2012 13:41
czytajcie opis tych toreb:  "Wygodne dla was wszystkich w stodole tak potrzebne, jak np. środki czystości, WC lub inne akcesoria."
...w stodole? hahahaha  🤣   🤔

ty masz stodołę pod beretem


torba toffee vanille była już wcześniej, kolekcja podstawowa niestety  🙁
http://www.sprzetjezdziecki.com/eskadron-torba-p-171.html?manufacturers_id=10

szkoda, po pewnie byłby szał  😂
wątek zamknięty
Amarotsa przepraszam  :kwiatek: Cały czas o Tobie myślałam, a pisałam inaczej... 😡 i jeszcze w dodatku nie mogłam załapać o co chodzi  😵
Już poprawiam...
wątek zamknięty
Nic się nie stało  😉
wątek zamknięty
Dzionka błękitów pod dostatkiem i nic znaleźć nie możesz? zobacz jaki masz wybór w samych padach Anky  😁
wątek zamknięty
Dzionka bierz eskadronowy  light blue albo royal  😍
wątek zamknięty
Dzionka anky grass  😀
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
27 stycznia 2012 14:07
Anky Grass  😍 Teraz ja sie na niego czaje
quantanamera: dzięki, owijam tylko na zdjęcia tak na prawdę więc wprawy nie mam  😀
wątek zamknięty
No kuuurde.
Miałam już zamawiać z hooksa,były fajne czapraki po 30zł jeszcze do tego nauszniki i już nie ma  👿
Poluję też na ogłowia,bo są przepiękne po prostu.

Nigna  😍
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
27 stycznia 2012 14:17
tinkerbell : moje jest hooksowe , na prawde warto jest sie zaczaić  , uwielbiam je  😍
wątek zamknięty
Nigna, to przegapiłaś, bo mam zarezerwowanego grassa, był na revolcie chyba  😀
wątek zamknięty
Nigna,  😍  😍  😍 !
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] post bez tresci
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
27 stycznia 2012 14:34
konwalia: a kiedy rezerwowałaś ; d ? Bo ja czaiłam się na medeire , ale że od długiego czasu jej znaleźć nie moge to dopiero wczoraj postanowiłam jeszcze na grassa sie poczaić 😀
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
27 stycznia 2012 14:44
na allegro jest na sprzedaz zestaw anky grass
wątek zamknięty
Dziewczyny pytały o owijki do burgundy, ja (właściwie przypadkowo) dopasowałam pod kolor lamówki  🙂 Jarpol szafir z kolekcji wiosna 2010. Moim zdaniem wygląda jeszcze lepiej, niż miałoby wyglądać z owijkami burgund. 🙂

baardzo przepraszam za takie zasyfione zdjęcie, ale wszystkie inne są strasznie ciemne. Wybaczcie też uwalone śniegiem owijki i brzydkie zawinięcie, to jedne z pierwszych zabaw w zawijanie. przykład innego ciemnego zdj.
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
27 stycznia 2012 15:25
Ta łezka burgundy sliczna jak na Eskadrona.

a ja powoli robię porządki w ...owijkach i ochraniaczach....Co prawda jeszcze nie wszystko w pudle

dolna warstwa



Góra

wątek zamknięty
mój wczorajszy prezent urodzinowy  😍
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
27 stycznia 2012 15:58
zazdroszczę prezentu.... 😀
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
27 stycznia 2012 16:05
Medziiik, ja mam ta z kapturem  😉 Nie widzialam jej bo przyszla do mamy i miala podac kolezance gdzie trzymam Grafa. Podobno jest milusinska w dotyku, ciepla i solidna. Mi kolory zywe, a mnie sie podoba ten design  🙂 Teraz podobno do Polski nadciagnely mrozy wiec bedzie jak znalazl na zimne noce  😉


To, że solidna, ciepła i milusia to wiem 😉
Ma ktoś u Ciebie możliwość zrobienia fotki na koniu tej dery ?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.