Końskie fryzury, przerywanie czy podcinanie ?

o! to jak włosków przybyło <gęstość> to dobrze  😎
moja ma z przodu taką<mama nadzieje ze cos widać ;p> :

foto stare ale grzywka nadal taka sama.
dzisiaj moge zrobić foto jak aktualnie wygląda <grzywa>
darolga   L'amore è cieco
26 grudnia 2008 12:39
Eno, eno, źle nie jest! Zobacz co my miałyśmy kiedyś xD



Potem była ścięta na zero (fotka kilka postów wcześniej).

A dzisiaj pstryknę jej fotkę i uwiecznię aktualny stan grzywki, bo na kompie nie mam żadnego, gdzie by było dobrze widać.
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
26 grudnia 2008 16:04
moj kiedys mial dluuuugasna grzywke strasznie, az za oczy mu siegala 🤣
ale scielismy, jak to mowia na 'pedalka' 😁

daawno:



i obecnie:
.
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
26 grudnia 2008 16:22
figura - :kwiatek: moim zdaniem irokez to najlepszy sposob na pogrubienie grzywy :P ja odkad mojego scielam, to nawet nie mysle o zapuszczaniu bo klaki ma strasznie geste, musialabym mu wyrwac 3/4 grzywy zeby wygladal jak kon 😁
no i pogrubia szyjke...
scinalam kobylce ze starej stajni na irokeza, bo wytarla sobie kilka cm przez plot, po jakims czasie zapuscila i ma straaasznie gesta 🙂
darolga   L'amore è cieco
26 grudnia 2008 16:29
Jessy - pięknie mu w irokezie, też mam nadzieję, że kiedyś uda nam się wyhodować równie gęstego i równie sterczącego jak Wasz 🙂 w ogóle koniska bym nie poznała, potwornie wyładniał, ale to tak na marginesie 🙂

Figura - irokez! irokez! irokez! 🙂 na poprzedniej stronie foty mojej Siwej kobyły ściętej na jeża 😉
.
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
26 grudnia 2008 16:41
darolga - fajnie wyglada, no i zgestniala, super 🙂

Lukasowa - wreszcie mu scielas grzywe 😅 bardzo fajnie wyglada, a kiedys tak panikowalas 😁
darolga   L'amore è cieco
26 grudnia 2008 16:48
Figura - dziękujemy 🙂🙂  :kwiatek:
Jessy - dziękujemy 🙂  :kwiatek: no zgęstniała, zgęstniała, ale chcemy wyhodować taką jak Twój Qsio 😀

Figura - ja też ścinałam i wyrównywałam nożyczkami, choć dużo osób radziło, żeby wyrównać maszynką. Ktoś z Was to robił maszynką?  🤔
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
26 grudnia 2008 16:53
ja blagam swojego konia zeby juz mu nie rosla w 'szerz' 😁 moge wam troche oddac

ja nigdy maszynka nie robilam, zawsze grzebien, nozyczki rach ciach i juz 🙂 maszynka to szybciej i latwiej do zera, niz wyrownac
.
Co wy możecie wiedzieć o lichej grzywce 😁
.
slojma   I was born with a silver spoon!
26 grudnia 2008 17:11
U mnie w stajni tylko źrebol ma najładniejszą grzywę. Mamuśka ma krótką i ciagle gdzieś sobie wytrze, a Artemida obecnie ma ściętą ale ma strasznie grubą i ciężką do przerywania.
Figura- grzywę ma 😉 Tylko między uszami go natura nie obdarowała 😁

.
Ale i tak wszyscy co tego konia znają osobiście to się z jego grzywki nabijają 😁

Ale to serducho też uwielbiam 😍
Moja konina teraz ma taką fryzurę. Chciałabym coś zrobić (chyba z nudów) ale nie wiem co 😉 i coś  łatwego, bo ja naprawdę jestem specem w psuciu fryzur  😁

zostawic niech rosnie albo w loczek obciąć
na irokeza!! trochę szlachetniej bedzie wyglądać 🙂
Gillian   four letter word
30 grudnia 2008 11:06
ja się odważyłam ściąc Gówniarza na jeża, ma grubą i gęstą grzywę. Ścięłam na dosłownie kilka centymetrów żeby było równo. Najpierw wyglądało nie za bardzo. A teraz odrosło mu coś pieknego!!! Okazały irokezik, trzyma się sztywno go góry, nie opada choc jest już długi dośc, grzywy jakby mu przybyło. No i szyja - x 2 optycznie.  

[quote author=Achaja_Olsztyn link=topic=118.msg133418#msg133418 date=1230635001]
na irokeza!! trochę szlachetniej bedzie wyglądać 🙂
[/quote]

Jeszcze trzeba umieć, ja z moimi umiejętnościami, a raczej ich brakiem pewnie zrobiłabym to co w zeszłym roku jak mu chciałam podciąć, troszkę potem wyrównać... i wyszło tak, że różnica miedzy najkrótszymi i najdłuższymi włosami miała dobrych kilka centymetrów i żeby nie być zmuszoną do ciachnięcia na zero zostawiłam krzywo i sobie odrastało  😁
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
30 grudnia 2008 13:09
Kobyła+irokez



gopi, ale Ci sie pulpet z konia zrobił 🙂 a Cenciakos nie może Ci pomóc zrobić irokeza jak się zdecydujesz? W krótszej też mu będzie ładnie 🙂
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
31 grudnia 2008 10:09
pewnie że by pomogła, gdyby koń gopi panicznie nie bał się nozyczek ;]
przeciez z tym tez da się cos zrobic tylko trochę chęci i samozaparcia trzeba
Ups no to faktycznie dużo gorzej coś kombinować. A zagadać się go nie da albo przekupić?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
31 grudnia 2008 14:38
albo zakryć oczy  😁
tu pewnie chodzi o odgłos więc to zapewne dużo by nie dało 😉
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
31 grudnia 2008 14:56
figura wrzucam Ci moją z irokezem🙂



uwielbiam ta fryzure u konia, ale mojej obecnie musze zapuscic grzywe (ma derke wysoko na szyje zachodzaca przez co czesc irokeza oklapła, a reszta nadal sterczy co wyglada idiotycznie). mam teraz najgorszy okres "ni to ni owo" 😤 ale jak tylko skonczy sie sezon derkowania to pierwsze co zrobie -> znow zetne na irokeza🙂😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się