Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

gryglodor ~ Sto lat dla siwki! Super torcik, choć na początku pierwsza myśl to myślałam, że to pieczony kurczak.  😂 Dziekuję.  :kwiatek:
Szaforowa ;* ~ Urocze stworzenie!
xxmalinaxx, sei ~ Ano dziękuję.  🤣
DiB ~ Gratulacje! Poprosimy o jakieś zdjęcia. 🙂
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 lutego 2012 18:28
Skoro to kącik rekreanta, sądzę iż mogę się zapytać o jakiś ośrodek, tak ?  😲

kojarzy ktoś Stajnię Dragon w Radzyminie ?


Nie, to nie ten wątek 😉 Pytać o stajnie w Radzyminie możesz w wątku o rekreacji w Warszawie i okolicach (inny niż Stajnie w Warszawie i okolicach 😉 )
wątek zamknięty
Misskiedis, niby tak, ale tam mi powiedzą, że skoro chodzi mi o rekreację to "wypad do kącika rekreanta" i znów dostanę  🤬
mimo wszystko spróbuję, dzięki za nakierowanie.
wątek zamknięty
szafirowa ;* fajne konisko  💘
DiB witam, pochwal się konikiem, jakieś fotki !! koniecznie !  😉
konwalia super skok, tylko zdjęcie jakości niezbyt, ale halowe to halowe  😫 😉
wątek zamknięty
borkowa.  :kwiatek: dzięki
niestety nie ja robiłam zdjęcie więc nic tu nie poradze
wątek zamknięty
Witam wszystkich, po przejrzeniu kilku stron tego wątku uznałam,że to coś dla mnie i postanowiłam się wkręcić ;D
Typowy ze mnie rekreant, chociaż strasznie bym chciała wyjść z tego kiedyś i coś tam osiągnąć. Kilka miesięcy temu los się do mnie uśmiechnął i zaczęłam jeździć na 7 letniej klaczy. Jak na razie próbuję się czegoś od niej nauczyć i zgrać się z nią, ale chyba średnio mi wychodzi. Na początek to chyba tyle, z czasem postaram się powrzucać jakieś zdjęcia. 😉)
wątek zamknięty
Dzionka tak , to Gaucho  😀 Tyle , że na razie nie wsiadamy zaczniemy jak będzie lepsze podłoże  😉


Dziękujemy wszystkiim !

konwalia suuper !
wątek zamknięty
A propos wsiadania bądź nie, Piorek miał prawie dwa tygodnie pauzy w najgorsze mrozy, i rozsadza mu pupę energia do tego stopnia, że wczoraj ganiał wrony na padoku 😁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
14 lutego 2012 19:56
Burza hahahaha śmiesznie musiało to wyglądać  😂 szkoda że go nie nagrałaś  🙁
wątek zamknięty
Nie miałam szans, byłam w pracy, zadzwoniła do mnie właścicielka stajni pękając ze śmiechu 🤣
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
14 lutego 2012 20:09
aha,szkoda 🙁
wątek zamknięty
Myślę, że są szanse na powtórkę, chyba że jakimś cudem za kilka dni wytraci trochę głupot ze łba 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
14 lutego 2012 20:12
to jak go przyłapiesz na gonieniu ptaszysk to wyciągaj telefon i nagrywaj 😀😀  😜
wątek zamknięty
Choćbym miała zgubić kapcie na lodzie- masz to jak w banku 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
14 lutego 2012 20:16
Ty to jak wyjedziesz z tekstem ,to rozkładasz na łopatki  👍  😜
wątek zamknięty
Burza hahahahahahaha  😂 , nagrywaj następnym razem  😀
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
14 lutego 2012 21:17
Odkopałam zdjęcie Lolesława 🙂

wątek zamknięty
juliadna ślicznie  💘
wątek zamknięty
juliadna, głupie gadki to moja specjalność 😉 Szafirowa ;*, sama bym chciała mieć to na stałe 😀
wątek zamknięty
juliadna ten twój to śliczności, pozuje nieziemsko
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
15 lutego 2012 07:23
witam wszystkich nowych w watku 😉

gryglodor wszystkiego najlepszego dla siwki!

Burza, ja tez nie wsiadalam przez ten czas, mijalo sie to z celem. ale teraz jest cieplej i w koncu jest wiecej sniegu 🙂 wiec chyba czas na powrot do jezdziectwa!  🏇
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
15 lutego 2012 08:12
kujka wsiadaj wsiadaj 🙂 Ja sama miałam dziś plan ruszyć Czeka, ale tak wieje lodowatością  że się nie da ustać w miejscu  😫 Więc korzystaj ze ślicznej pogody u Was 🙂
gryglodor czytałam, i nie odpisałam  🤦 Wszystkiego co najpiękniejsze do Was! Aby te 98dni minęło bardzooo szybciutko!  :kwiatek: :kwiatek:
Burza toż to mądrości!  😎
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 lutego 2012 09:36
Czy u was też tak śnieg sypie? Zapowiadają, że jutro ma być tak jak dziś. Mam jutro jechać do koleżanki do stajni trochę pofocić a tu momentami taka śnieżyca że nic nie będzie widać 😲 A było już tak ładnie, słońce, cieplej trochę 🙄
wątek zamknięty
kujka, uhh mi nie działa samochód, i siedzę w domu, za oknem tona śniegu a ja nie mam jak się dostać do Piorka.. mam nadzieję, że tylko do popołudnia.. Już dwa razy wsiadałam, wracam w obroty 🙂

juliadna, jasne 😁

wątek zamknięty
Misskiedis
Niech sypie to w sobote bede mogła poszlaeć w terenie 😀  💘 💘 😜 😜
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 lutego 2012 09:45
u mnie też pięknie pruszy  😍 szkoda, że dopiero teraz.... nie było śniegu to na zdjęcia się z nikim nie umawiałam 🙁

kujka, wsiadaj! trzeba korzystać jak jest okazja 🙂

proszę o kciuki za mnie i rudzielca dzisiaj, co byśmy się nie pozabijali na treningu i żeby mi tyłek nie odpadł (jak ludzie mogę tak jeździć i jeździć i jeździć w tym pełnym siadzie!?  🙄 :hihi🙂
wątek zamknięty
sei trzymamy  😀
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
15 lutego 2012 10:01
Burza,  ja się właśnie zastanawiam jak wieczorem dojadę do konia w tych warunkach pogodowych :/

jedno zdjecie z wczoraj czytaj = luzak walentynkowy 😉

wątek zamknięty
efka, jak nie przestanie sypać to będzie niezły hardkor.. jadę za jakąś godzinę, powinno być na tyle znośnie żeby się dotłuc.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
15 lutego 2012 10:17
efka, moj chlop zamiast 25 min ode mnie na NŚ jechal dzis godzine...
wiec chyba na Twoim miejscu odpuscilabym sobie dojazd do Centka dzis.

sei, wsiade wsiade, tylko ze w tym semestrze w srody ja nie mam konia wpisanego w grafik po prostu 😉 ale moze to dobrze, moze przez ta dobe drogowcy ogarna sytuacje i miasto bedzie bardziej przejezdne niz teraz!

Burza, tylko uwazaj na siebie!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.