Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

amnestria, aa, rozumiem. No to wina nie leży ani po jednej ani po drugiej stronie.  A wiadomo kiedy będzie przyzwolenie na padok?
wątek zamknięty
amnestria ostatnio znalazłam fajna sieczke. Dengie  za siedemdziesiąt kilka zł. Mój dostaje  sieczke  dwa razy dziennie po miarce i 20 kg starcza mi na jakieś trzy miesiące

A i polecam siatkę na siano, koniowaty ma wtedy zajęcie na dłużej
wątek zamknięty
Julie, on i tak żre więcej siana od innych... A owsa dostaje naprawdę garść, byle mu w żłobie zabrzęczało. No nic pomyślę jeszcze nad tym. Dziękuję za rady :kwiatek:

Mia, pewnie dopiero jak zacznie galopować. W każdym razie ja nie zamierzam go zaczynać padokować przed wiosną. Bo mimo, że mam plan jak to zrobić i mam nadzieję, że pójdzie względnie gładko to nie będę ryzykować wypuszczenia go na grudę albo lód.

archeo oooo dzięki zapoznam się! :kwiatek:
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
31 grudnia 2012 17:33
Rekreanty! Wszystkiego dobrego w 2013! Oby byl lepszy, niz 2012 🙂

Dziś jeździeckie ślę życzenia
Bez zbytniego pitulenia
O choince i o śniegu
I o reniferach w biegu.

Żeby konie nas słuchały
W jednym miejscu boksu s(t)ały
Żeby podków nie gubiły
Żeby zawsze zdrowe były.

Żeby gęby nam się śmiały
Siodła same nas trzymały
W ujeżdżeniu oraz skoku
Tego życzę w Nowym Roku!

od siebie i od Gileczka 😉
wątek zamknięty
i ja wam życzę wszystkiego naj w 2013 😉 zdrowych koni przede wszystkim i udanych treningów na drugim miejscu 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
31 grudnia 2012 17:55
Przypominamy się z Fuerte 🙂

Ogółem Fuerciuch sobie coś naciągnął i ma chwilę wolnego od pracy.  Po nowym roku go sprawdzamy...
Strasznie się denerwuję aby to nie było coś poważnego  🙄

Foty by. Merida





ŻYCZĘ WSZYSTKIM SUKCESÓW ORAZ ZDROWIA DLA WAS JAKI I  WASZYCH KOPYTNYCH  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
kujka, piękne życzenia, mam nadzieję że pisane z telefonu w drodze do Dzionki i amnestrii, bo inaczej idź stąd i nie wracaj 😀!
wątek zamknięty
amnestria, wychodzi na to, że Duszek nie chce pracować, urządza sobie wakacje lub raczej L4 😉 
chłopak ma energię ponad normę 🙂
Klami, to na pewno dobra wróżba na Nowy Rok 😀  teraz bez hali to ciężko by mi było się obejść... i solarium.... i myjki.... 😉
jak szybko człowiek się przyzwyczaja do wygód...
wymodelowana, e tam profi 😉 nadrabiamy piękną halą i szmatkami  😁
a tak serio to czuję, że lepiej siedzę, koń mi się ujeżdża, że idziemy w dobrym kierunku
juliadna, ależ słodki jest  😍

Wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku i udanej zabawy w Sylwestra !!!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.