Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

cieciorka   kocioł bałkański
12 lutego 2012 17:42
Averis, a gdzie ten kantar niebieski?
kujka, a, to wygląda sensowniej, niż sobie wyobrażałam 🙂
wątek zamknięty
Averis oooo super, że Karson zdrowiutki  😀

My się wciśniemy z gniadulcem, bo tej to już tu daaaawno nie było. Dzielnie odpoczywamy całą zimę  😁





i Rudzilla

wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
12 lutego 2012 17:51
cieciorka, zginął śmiercią tragiczną [*] 🙁
baffinka,, nawet nie wiesz jak mnie to cieszy 🙂
wątek zamknięty
Udało mi sie dzisiaj po 3 tygodniach wsiasc, na oklep i na kantarze sznurkowym i pojechac w teren. Troche pozwoliłam sie wyszaleć ( trzymałam sie zębami derki zeby nie spaść przy brykach 😀 Ale super było.
Btw mój kon przez derke linieje...  😜
Potwór z dzisiaj.

😍 😍 😍
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
12 lutego 2012 18:49
cieciorka, no nie wiem, mnie sie tam nie podobalo szczerze mowiac. a budyneczek ktory widac z tylu chyba juz nie nalezy do stajni.
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
12 lutego 2012 19:16
cieciorka tak jak rzecze kujka. To stajnia w Koczargach J. Milej, a tam w tle to ex Stanica Huculska, w chwili obecnej będąca stajnią Horseworks 😉
W chwili obecnej Drago ma ferie 🙂 W tym semestrze mam wyjątkowo ciężkie egzaminy, więc czasowo bym się nie wyrobiła ze wszystkim. Teraz mam już nieco lżej i zacznę go powoli wprowadzać do pracy, ale póki co ograniczymy się głównie do lonż.
Averis super super wieści! Trzymam kciuki za Karsona 🙂
amnestria fotkami z jazdy się nie chwalisz, a ja u kujki w galerii wypatrzyłam takie różne halowe 😎
Anderia byłoby super gdyby z Indiańcem wyszło 😀 Zawsze to jakieś towarzystwo w tereny 🙂
incognito to tylko tak groźnie wygląda 😉 U Dragona akty niesubordynacji podczas spacerów na kantarze, w zasadzie ograniczają się tylko do napuszenia się jak ogr, rzucenia głową, od święta małego bryknięcia i tyle 😉 Wszystko zdecydowanie do utrzymania 😉
korsikb], Mo B. dziękować :kwiatek:
sei piękny kasztan 😀
quanta wymiatacie 😜 Ale ja na młodzieńców czekam.... 😉
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
12 lutego 2012 19:21
Ojej 🙂 właśnie wróciłam po całym tygodniu we Wrocławiu na CDI 🙂 wieczorową porą jeszcze byłam u Krzysia 🙂 Ufff.. fajnie było 🙂
wątek zamknięty
efka, zdążyłaś jeszcze być u Krzysia? Podziwiam - ja po CDI wróciłam do domu i się leczę...
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
12 lutego 2012 19:26
epk, no pewnie przecież go nie widziałam tyle dni 😀 dziękuję za gościnę dnia pierwszego i za kanapeczkę ratującą życie 😉
wątek zamknięty
Averis świetne wieści! Dobrze chłopczyk wygląda  :kwiatek:
baffinka śliczne zdjęcia, muszę w końcu kiedyś wpaść do Was, jak się zbiorę i oczywiście, jak będziesz miała czas 😉
Hypnotize ładne foto 🙂

A ja mam zdjęcia, mam zdjęcia!  🏇
Dzisiejsze przytulanki:



I jeden mały "wyskok":


Poza tym ja dzisiaj weny do jazdy "ciężkoujeżdżeniowej" nie miałam, pobrykałam sobie trochę w niskim ustawieniu, porobiłam jakieś pierdółki typu zwykłe zmiany nóg w galopie i łopatki w kłusie, a potem jeździł chłopak, poustawiałam im drągi na kłusik i galop. Jestem bardzo zadowolona i z konia, i z jeźdźca, czasem miło popatrzeć z boku, jak fajnie i luźno pracuje pod kimś nasz własny zwierzak.  😍
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 lutego 2012 19:48
xxmalinaxx, śliczne zdjęcia 🙂 a to ostatnie super!

chciałam tylko powiedzieć, że chwalenia konia na forum przynosi pecha  :emot4:
wątek zamknięty
sei, dokładnie 😉. Dlatego ja nie chwalę - bo zaraz zaczyna się rypać...

Dziś się mnie Vill_18 na zawodach zapytała co ten mój koń taki niedobry, że tak ciągle narzekam. No bo jak tylko napiszę coś pozytywnego to wszystko szlag trafia. No ale i tak go kocham. Co by nie było to jest rudy i ze skarpetkami - to najważniejsze  😀iabeł:
wątek zamknięty
xxmalinaxx, super zdjęcia! 😀 Pierwsze i ostatnie- rewelka! 😎
A tak poza tym to jakie masz ogłowie, jeśli mogę wiedzieć 😉 ?
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
12 lutego 2012 20:15
Raven, ojej, pierwszy raz słyszę o Horseworks
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 lutego 2012 20:15
Averis no super informacje  😎 😎
baffinka gniadulina ma śliczny pyszczek  💘
xxmalinaxx Twój koń ma tylko jeden rodzaj miny? : 😂  😁
Hypnotize z mojego też leci garściami.. Ładnie wyszedł na zdjęciu 🙂

Lolek dziś bawił się w modela 🙂

Reakcja jak mu oznajmiłam:
- "dziś robimy zdjęcia Lolek  😀"

-znowuuu?


-no dobraaa, za pozuje  😉



I z Martą 🙂


wątek zamknięty
tak myślę że Czarna też zasługuje żeby gdzieś opowiadać co u niej słychać...Młody ma i "młode konie" i "małopolaki" a biedna Dziunia nic

przedstawiam zatem Daisy (forumowej Stokrotki*** a "moją" dzielną rumaczycę  😉

konsultacje uj






oraz z akcji "bądź widoczny..w boksie"
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 lutego 2012 22:40
sei, dokładnie 😉 Dlatego ja nie chwalę - bo zaraz zaczyna się rypać...

Dziś się mnie Vill_18 na zawodach zapytała co ten mój koń taki niedobry, że tak ciągle narzekam. No bo jak tylko napiszę coś pozytywnego to wszystko szlag trafia.

mnie się dzisiaj rozwaliło wszystko!  😵 to jest po prostu niewiarygodne. naprawdę wyprowadził mnie z równowagi. beton w paszczy. jakieś dziwne rzeczy odwalał na drągach - zmieniał nogi. skakał. cudował... i we wszystkich chodach miał tylko jedno tempo  👿 no miałam ochotę zagryźć go naprawdę  👿 👿 👿 na stepa koncowego zsiadłam. zobaczylam jego paszcze i ten niewinny wyraz... wszystko mi odeszlo. wycalowalam go i tak sobie spacerowalismy dobre 25 minut.


No ale i tak go kocham. Co by nie było to jest rudy i ze skarpetkami - to najważniejsze  😀iabeł:

true story!  😍
wątek zamknięty
hypnotize ogr widzę w świetnej formie 🙂 super!
juliadna jaki on uroczy! na tym ostatnim zdjęciu ma coś z kucyka :P
Averis jak miło widzię zdrowego padokującego się Karsona 🙂
Alice a co u was słychać? Jak Chonsiu?

wątek zamknięty
Quanta fajnie to wygląda, dobra robota  👍

o 7 rano  zawitałam do stajni karmić konie..... -11,5stopni  🤔
kiedy skończy się ta epoka lodowcowa?!  🤔
wczoraj szefowa wróciła z zawodów, zajęła I miejsce z Windspiel  💃


a tu jeszcze ja z Pernod'em
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 lutego 2012 10:51
Fanta, piekny ten rudzielec z którym masz zdjęcie 🙂 pokazuj więcej podopiecznych 😉
wątek zamknięty
Fantazja -11 stopni to upał :P
u nas niezmiennie poniżej -20 😉
wątek zamknięty
sei, to champion 😀 i mój jeden z ulubionych, ma 12 lat, rasy westfalskiej, obecnie jest wdrażany do roboty, miał wakacje 6 miesięcy (nie chorobowe, takie po prostu dla "głowy"😉
więcej wstawiałam już, nie chcę dublować 😉
Epikea, hehehehe, wiesz tu we Włoszech to katastrofa, pewnie w wiadomościach mówią co się dzieje
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 lutego 2012 11:43
poszukam więc tych fot 🙂

a temu championowi koniecznie zrób jakąś większą sesję 😉
wątek zamknięty
Quanta jak zwykle ogromne WOW i  👍 Świetnie Skwary wygląda, zapewne na żywo jeszcze lepiej. Pokaż jeszcze młode 😉

baffinka no to piąteczka, my też odpoczywamy 😉 Fajne, pozytywne zdjęcia, w sumie to nie wiem, czy po tak długim staniu wsiadła bym bez niczego na Arka 😁

sei dokładnie, ja też nie mogę przesadzać z chwaleniem Arka, czy to na forum, czy gdziekolwiek. Zawsze, ale to zawsze, gdy wydaje mi się, że wszystko jest pięknie i cudownie, nagle, z jazdy na jazdę, wszystko szlag trafia i zaczynamy wszystko od początku 😉

juliadna haha mina z pierwszego zdjęcia mówi sama za siebie, już przesadzasz z tymi zdjęciami 😎


Przez weekend wyspacerowaliśmy się z Arkiem za wszystkie czasy, przestał już nawet szaleć i grzecznie tuptał. No, prawie grzecznie, ale za te jego oczy i wymowne skubanie za kaptur wszystko wybaczę 😍

wątek zamknięty
xxMalinaxx dzięki  :kwiatek: no i jak tylko się ociepli troche to zapraszamy serdecznie  😀
Juliadna  :kwiatek: a jak tam zdrówko Lolka?
Atamanka dzięki  😉 ja akurat śmiało na gniadą mogę po dłuższej przerwie wsiadać, bo mi jakoś specjalnie nie cuduje, włącza turbodoładowanie i tyle, a przykładowo kumpela wsiada na nią po tygodniu czy dwóch stania, jedziemy na spacer w teren i takie dęby wali że szok  😂 A kasztana to już w ogóle jest anioł bo też nie chodziła od połowy grudnia,a ja sobie wskakuje na padoku na oklep i nic  😎
wątek zamknięty
Ruda_H   Istanbul elinden öper
13 lutego 2012 15:57
juliadna, pewnie już gdzieś pisałaś ale nie mogę się doszukać ... jaki papier ma Twój siwy? Cholernie mi sie podoba.
wątek zamknięty
Fantazja- U nas w stajni też jest Pernod ale to gniady dwuletni ogier arabski, hehe.
U nas było -28 w ostatni weekend, więc nie narzekaj. Za to dziś (około -10 jak mniemam) niczym lato 😉

wątek zamknięty
sei dzięki  :kwiatek: A z tym chwaleniem to różnie, mnie pecha nie przynosi - myślę, że to mimo wszystko sprawa bardzo niestabilna 😉
akselka dziękujemy  :kwiatek: , ogłowie Villa Horse V-Elegance - polecam, bardzo fajnej jakości sprzęcik i ładnie nam służy, a do tego nieźle wygląda.
juliadna nieee, mój koń ma bardzo zróżnicowaną i doskonałą pod każdym względem mimikę  😁 Ładnie Twój siwy wygląda 😉
baffinka trzymam za słowo!
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 lutego 2012 16:35
jeżeli ktoś chce zobaczyć piłkę na dyszlu ciągnącym wszystko na przodzie to polecam >> tylko dla dorosłych o mocnych nerwach

xxmalinaxx, ale to takie frustujące jak nagle z dnia na dzień wszystko jebut 🙁
pokazuj konia w robocie pod siodłem  🤬

eh... liczyłam na to, że pan ojciec 'zkameruje' mój środowy trening ale jest foch i chyba nie ma o czym marzyć 😉 ale może to i dobrze  😁
wątek zamknięty
sei ja wiem, że cholernie frustrujące, bo sama tego średnio 5 razy na miesiąc doświadczam... Ale nie wolno się poddawać  :kwiatek: Jutro może będą jakieś zdjęcia z jazdy, ale niekoniecznie pode mną  😁 Bo na razie to ja głównie oglądam jak pięknie mój koń wygląda pod kimś innym 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.