Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

papierkorb przykro mi, ale nie widziałam tych zdjęć, lecz przeglądając archiwum tej dziewczyny [ przyznam, że nie wszystkie zdjęcia obejrzałam dokładnie ] nie widziałam, żeby miała po pierwsze: masakryczny dosiad w skoku ( ma zdjęcia gdzie dobrze siedzi, koń nie jest ciągany za pysk etc ) po drugie nie widziałam , żeby jej ogłowie składało się z 'czanki'. jeśli coś przeoczyłam to przepraszam, ale patrząc na twoją wypowiedź uważam, że sugerujesz się antypatią do tej dziewczyny bo cię wkurza i chcesz powiedzieć to wszystkim. to moje zdanie. przepraszam za OT 😡
wątek zamknięty
tajfunowaa wszystkie zdj z czanka (minsztukiem) usunela.
Notki tez usunela..
Platyna 26 a coo?? 😉
Twierdzi ze jej konis byl mistrzem reiningu a to nie jest prawda. Nigdzie nie ma o tym informacji. Ubzdurala sobie i teraz tak pisze  🤣
A no i zeby potwierdzic ta bajczke jezdzi na munsztuku zeby byc bardziej wiarygodna 🍴
wątek zamknięty
Jeszcze większym kwiatkiem jest fakt że dziewczyna pisała że kupuje innego konia bo ona przecież musi się rozwijać a na Wotumie nie mogłaby ale będzie go odwiedzać bo przecież jest z nim tak związana. To jest związana czy nie? Bo ja gdybym do jakiegos konia była baaardzo przywiązana to potrafiłabym zrezygnować z własnego rozwoju po to, by zapewnić kopytnemu normalne warunki 🙄


Ona znalazła mu dom u jakiejś swojej koleżanki, czy coś w tym stylu.
wątek zamknięty
O zawodach to jak czytałam jej pb pisała poprzednia właścicielka. http://www.photoblog.pl/dzimm/113851373
komentarze
wątek zamknięty
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
02 marca 2012 17:16
Pytam bo ton Twojej wypowiedzi, składnia, i sposób dopierania słów sugeruje, że masz mniej niż 17 lat. Z Twojej wypowiedzi wywnioskowałam, że dobrze znasz tą dziewczynę i po prostu robisz jej na złość dodając i komentując wybrane zdjęcia. Również przeglądałam jej zdj i nie stwierdziłam nic rażącego, chyba że zdjęcia dodane " dla śmiechu" ukazujący jej błędy 🙂 
PS. żeby nie było to nie jestem złośliwa :P
wątek zamknięty
papierkorb, wstawiaj link do samego zdjęcia a nie zdjęcia na fotoblogu bo ta osoba usunie i linki są do niczego  😉

Cierp1enie zgadzam się, siwek był cudny
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/cert/80766292/wakacje-2008.html
Nie ma to jak zdjęcia z neta i do tego piękne słownictwo. A podobno trzeba tłumaczyć a nie wyzywać... 😵
wątek zamknięty
Nie no błagam Was po co miałam przechodzić po maneżu? wiadomo, że skoro do połowy jest w wodzie to musi być cały w lodzie i poprostu chciałam w ten sposób zrobić koniowi krzywdę! <3 ;** 🚫

Osoba która rozniosła takie plotki ma szanse wylecieć ze stajni 🙂 właściciele już o tym wiedzą 🙂

edytuj posty!
wątek zamknięty
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
02 marca 2012 20:26
Ale o co chodzi? Bo nie rozumie
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
02 marca 2012 20:29
abcdefg re-volta to porządne forum jeździeckie gdzie się nie pisze posta pod postem gdyż istnieje edycja !
A po drugie nie rób off-top'a !

Przepraszam musiałam :kwiatek:
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
02 marca 2012 20:44
Ja też bym chciała wiedzieć o co chodzi?
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 marca 2012 20:46
A to nie panienka od skoków w wodzie? 👀
wątek zamknięty
to ta laska, co jeździła po zalanym wodą maneżu
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 marca 2012 20:50

z pb: http://www.photoblog.pl/zkoniowananamaxa/115992349/oponiacz.html
😂

edit: i jeszcze jeden, pozytywny, niestety linku do samego zdjęcia nie podam bo jest fotorelacja ale... człowiek koń http://www.photoblog.pl/lynnika/116916123/1566801/  😁
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
02 marca 2012 20:57
To dam jej wytłumaczenie:
abcdefg gdybyś była świadoma tego iż skoki w wodzie zwłaszcza te wysokie są groźne dla konie, ale i źle mogą skończyć sie też one dla Ciebie. Nie trafiłabyś do "kwiatków" gdybyś tego nie robiła gdyż jest to karygodne zachowanie, zwłaszcza w tą pogodę zdaje się, że lód już puścił a co by było gdyby znajdował się tuż przed lub tuż po przeszkodzie? Ja osobiście odmówiłabym sobie nawet galopów na takim podłożu gdzie nie widzę czy nie ma lodu czy czegoś. A więc Twój bulwers powinien się schować i na przyszłość radzę myśleć nad końskim zdrowiem bo go szkoda! I nie zaśmiecaj forum!
Przepraszam za  🚫


No to konie teraz na oponkach leżą i się opalają tak jak dziewczyny w mojej starej stajni.🙂
A człeko-koń  😁
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
02 marca 2012 21:52
historia konia strasznie mnie ubawił opis historii pozbawionego kolorów życia konia sportowego  😁
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
02 marca 2012 21:52
Platyna: Zrobię małego off-topa, ale poczułam się urażona twoją wypowiedzią. Uważasz, że 16 latka nie potrafi sklecić poprawnie zdania? Sama mam lat 17 i nie uważam żeby moje wypowiedzi charakteryzowały się niespójnością i chaotycznością. Poza tym nawet jakby dziewczyna miała te 15 lat ... co z tego? Chyba ma prawo wypowiadać się na forum.  Nie lubię jak ktoś wnioskuje wiek po stylu pisania. Sama znam wiele osób w wieku 20-22 lat którzy piszą jak 10 letnie dziewczynki , chaotycznie i bez sensu oraz wiele nastolatek które piszą bardzo "dorosło"
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna, jesli podloze w kaluzy nie bylo sliskie- a to jest mozliwe, to mysle, ze sporo przesadzasz. i ojejej, chyba nawet gorsze rzeczy robilam ostatnio w roztopy.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
03 marca 2012 07:45
AtlantykowaPanna: przepraszam skoki w wodzie są niebezpieczne? Nie neguje bo są ale powiedz to crossowcom : D Dla mnie każdy skok jest w pewien sposób niebezpieczny ... Pozatym nie widzisz czy pod spodem jest lód czy nie ; / Jeżeli lodu nie ma nie widzę w tym nic złego , raz na jakiś czas dobry trening dla konia .
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
03 marca 2012 08:50
eeeee tam, myśmy normalnie skakali w roztopowych ogromnych kałużach i nic się nigdy nikomu nie stało, poza całą mordą, ciuchami i sprzętem w błocie 🙂 ba, powiem więcej! specjalnie robiliśmy takie kombinacje, żeby konia zdezorienowac i raz był skok do kałuży, raz z kałuży a raz całkiem w wodzie. No ale wszystko z głową - nie były to wysokości z kosmosu 🙂
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
03 marca 2012 09:34
skakanie w wodzie jest całkiem przyjemne, o ile jest ciepło :P
wątek zamknięty
cytat z kłótni o to czy na prawie 4 letnich koniach można jeździć i skakać 4 razy w tyg na oklep ( a raczej odpowiedź ) :

JAZDA NA OKLEP JEST ZDROWSZA NIŻ W SIODLE ! INDIAŃSKIE KONIE CAŁE ŻYCIE TAK CHODZIŁY I CO CIERPIAŁ KTÓRYŚ NA ODBITE PLECY ?!!!!!!!!!!!!!!!! NA MŁODZIAKACH SIĘ JEŹDZI W BO KTO BY USIEDZIAŁ ICH WYBRYKI !
wątek zamknięty
No w sumie racja - słyszał ktoś kiedyś o indiańskich koniach, które miały chore plecy?  😁  Albo czy kulawizna przeszkadzała kiedyś w prowadzeniu konnego natarcia przez jakieś wojsko? No nie! Wszystko zaczęło przeszkadzać w dobie czapraków eskadrona i luksusowych ochraniaczy, kiedyś te konie nie cierpiały na żadne choroby!  😜
wątek zamknięty
desire   Druhu nieoceniony...
03 marca 2012 19:34
dziewczyna zapomniała, że gdy koniom Indianin  sie coś działo to zostawiali je gdzieś w wąwozach, albo jedli  😁 😜
wątek zamknięty
O zawodach to jak czytałam jej pb pisała poprzednia właścicielka. http://www.photoblog.pl/dzimm/113851373
komentarze


z komentarzy
na zwyklym wedzidle nic z nim nie zrobisz. W czance chodzi rewelacyjnie! 🙂
Proponuje sprubowac. Inaczej spina lub stopa nie zrobisz bo jak mu talozysz czanke to on sam wie co ma robic. No ale duzo rzeczy juz napewno zapomnial... ;(



założę czankę i już konie będą umieć robić spina i stopa!! jakie to proste!!
wątek zamknięty
Głupi ludzie trenują, a wszystko załatwia Magiczna Czanka!  🤔wirek:

Biczowa, właśnie czytam tego bloga i zastanawiam się, co to za fajna gra - to simsy 3 czy co?  👀  Jakby nie było - pomysł na historyjkę całkiem ciekawy.  🙂
wątek zamknięty
Nie wiem jak można się chwalić na stronie klubu jeździeckiego tego typu zdjęciami:





Więcej miłych obrazków: http://www.stadnina-malinka.pl/Stadnina-Malinka-galeria-zdjec,6# i w innych galeriach na stronie.
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
04 marca 2012 09:40
Biczowato simsy 3 czy co?  👀 


tak, to simsy 3 zwierzaki  🙂
wątek zamknięty
klapcio89   Walczący z cieniem...
04 marca 2012 09:53
Co do Stadniny Malijnka to niezły pomysł wypięcia konia na szaleństwa Hubertusowe i skoki  🤔 🤔wirek:
wątek zamknięty
Reklama dzwignią handlu?! :|
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.