Końska rewia mody cz.VI (2012)

Piękny 😀.
No to się zmartwiłam bo w zasadzie to jeszcze żaden sklep nie ma tej kolekcji 👀.


też czekam  🙄
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
03 marca 2012 15:16
Olszyn ale to nie ta kolekcja, którą chcę 🙂.
Już na szczęście znalazłam w Equi-point 😅. Szkoda tylko, że nauszniki są w jednym rozmiarze! 🤬

poprawilam tagowanie
wątek zamknięty
Sei kusisz coraz bardziej  😜. Muszę się porządnie zastanowić  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 marca 2012 15:31
sei, ten ES który masz na zdjęciu nie miał być z zimowej kolekcji? Jeśli są dostępne teraz, to gdzie? 🙂

MoniaA, Anki nie są teraz tak fajnie robione, jak kiedyś... jak trafisz na padzie, tak masz 😉

konwalia, nie wiem czemu Anka Denim wydawała mi się być bardziej szaro-bura 😉
wątek zamknięty
A mnie ewidentnie naszło na odcienie różu.  😀 Na letniej sierści będzie dużo ładniej.

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 marca 2012 15:35
tunrida, naszło cię, naszło, ale Passat wygląda w tym odcieniu super 🙂 Podoba mi się bardziej niż w Candy 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 marca 2012 16:02
Livia, to nie ten 😉 z zimowej kolekcji są te z rozetami/flo na czapraku. a te dostaniesz w gnlu o TU 🙂
jakby co w tym sklepie nadal jest 20% zniżki na eskadrona. a zostało trochę rzeczy. jeśli ktoś się spóźnił z zakupem to warto zadzwonić i zapytać - może akurat mają 😉
wątek zamknięty
borkowa.   silesian team
03 marca 2012 16:03
co dla takiej panienki ? myślę o jasnej zieleni (a'la grassowa anka), szary czy coś innego ?


za duze zdjecie!
wątek zamknięty
sei uciekaj mi z tymi ESami! Pięknie się prezentuje pod siodłem! czekam na fotkę w całości!
a czy widziałaś te dwa pozostałe?
http://www.gnl.pl/czaprak-euro-star-excellent-wiosnalato-2012-p-11792.html
tak wyglądają w rzeczywistości?
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 marca 2012 16:23
widziałam wszystkie. teraz zauważyłam, że granat chyba różni się jednym detalem. ten napis 'es' i te małe po bokach herbu, zdaje się że były srebrne i dlatego czaprak nie zrobił na mnie takiego 'wow'.

wrzucam zdjęcie jednak. ale mało na nim widać...
wątek zamknięty
O nie !! Te nowe ANKY są za ładne !!! Dalej podobaja mi sie aż 4.... To źle, bardzo źle.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 marca 2012 20:17
jak myślicie ? Czy owijki Mint będa pasowały do Pertola/Turkisa ?
wątek zamknięty
Juliadna też się zastanawiam 😀  Choć ja bardziej patrząc na ESy myślę czy ten ichni niebieski nie będzie pasował do turkusa 😉


Klami a co ci się podoba? Toć sam bezszał. Ten Wheat jeszcze jako tako intrygujący.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 marca 2012 20:25
Aguś tylko ja nie kocham owijek ES  🙁
wątek zamknięty
xxagaxx, denim, błekit, wheat i to ala zielone ma cos w sobie.
wątek zamknięty
Nie myślałam ze to powiem, ale ja też :P Dopiero teraz gdy od października codziennie zawijam konia (tylko na przody, ale i tak) widzę różnicę w owijkach. I ESy zdecydowanie nie są moimi faworytami. Ale wiesz, jak pasują, to narzekać nie będę 😀 Tylko ja nie mam szans tego sprawdzić bo w trójmieście nie ma sklepu który ma ESy.

Klami, denim ok, ale błękit i zielone? Błekit taki normalny, zwyczajny, jakich było już sporo, a zielony prawie jak twój Jasper. Wheat fajny, ale równie dobrze możesz kupić Sand ze standardów.
wątek zamknięty
Powiedzcie co jest nie tak z owijkami ES, bo planuję pierwszy zakup i nie chcę się naciąć 😉
wątek zamknięty
xxagaxx, błekit to błekit !! A ja mam tylko jednego brillanta błekitnego. Ten zielony najmniej mi sie podoba, ale równiez sie podoba.
Wheat i denim to na 100 % musze mieć.
wątek zamknięty
Klami według mnie denim będzie totalnie bezszałowo wyglądał na Kajtku. Ale rozumiem, ze czasem trzeba mieć pad dla siebie, nie dla konia 😉

MMVG są dla mnie za wąskie, za hmm cienkie? I mają dziwnie rozwiązane rzepy, ciężko jest zawinąć tak żeby końcówka nie odstawała na kilometr. Ale są dobrej jakości, nic im się nie dzieje, nawet po kilkunastu praniach.


Nie polecam też owijek ESCAPADE.
wątek zamknięty
Prawda, tu sie zgodze, że w denim bedzie zwyczajnie nijak, ale mi sie ten kolor strasznie podoba. Niestety.
Z jego maścią najlepiej wyglądają jasne kolory, błekit szczególnie.
wątek zamknięty
Dzięki aga za odp 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny, pomocy!
Ma ktoś zdjęcie Eskadronowej DLki pod siodłem skokowym?
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 marca 2012 20:46
MMVG te owijki jak się zawija to jeden rzep o drugi prawie nie zaczepia i bardzo dużo tego wierzchniego rzepa odstaje. I ma się wrażenie że owijka zaraz się "rozepnie"
nawet jak zawijasz na podkładki to i tak noga jest "za chuda" aby ładnie rzep na rzepa wypadł. I ja końcówki chowam:



za duze zdjecie!
wątek zamknięty
Hm. A można je jakoś przeszyć np.? Próbowałyście?
wątek zamknięty
Abo wasze konie za szczupłe nóżki mają. Jak zawine mojego na podkładki to zostaje dosłownie kawałek tego rzepa i właściwie nic nie sterczy.
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
03 marca 2012 20:55
Ja nie mam zadnych problemów z zawijaniem owijek ES na grubego. Rzepa mam w sam raz.


Za mna coraz bardziej chodzi Indian Red
wątek zamknięty
Klami nasze konie mają normalne nogi. Nie każdy ma szpyty jak u Ślązaka.

MMVG da się przeszyć, no problem. Tylko wiesz, jak człowiek wydaje 100zł za owijki to by już nie chciał jeszcze przerabiać.

Moim idolem są po prostu Ankowe owijki. IDEALNE 😀
wątek zamknięty
Hm. Posiadam tylko Eskadrona i jestem zadowolna z tych owijek. ES ten szary nowy mnie kusi odkąd pierwszy raz się pojawił na ooteman.nl i tak kusi i kusi...
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
03 marca 2012 20:59
xxagaxx oj tak! Anky uwielbiam je! Ale eskadrony też lubię, ale szybko się mechacą 🙁
wątek zamknięty
xxagaxx, oj tam oj tam !! Czepiasz sie !!!


Tez najbardziej lubie owije ANKY.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.