Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
12 marca 2012 12:38
katija, to że jest to ogier wcale nie znaczy, że był na zakładzie 😉
Ona ma sznurek w pysku czy mnie się zdawa?
Mozii, skoro jest wybonitowany, to byl. bonituje sie tylko konie hodowlane. ogier bez licencji nie jest koniem hodowlanym. ten kon jest urodzony w 2000 roku, wiec juz chyba wtedy ogiery nie dostawaly licencji za bonitacje, tylko za zaklad. proste nie?
edit:
że np. ukończył taki czy taki zakład,

ten kon mogl ukonczyc jedynie zaklad w ksiazu. bo o ile od niedawna slazaki moga przechodzic wierzchowa probe dzielnosci, to wtedy jeszcze nie mogly to raz. a dwa, nikt by tego konkretnegio konia nie poslal na zaklad wierzchowy bo by go tam uwalili. wiec  🤔trzałka: ten kon jest po ksiazanskim zakladzie.
wystarczy odrobina wiedzy, zeby pewne rzeczy wywnioskowac.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
12 marca 2012 13:55
Wybacz, nie zauważyłam bonitacji  :kwiatek:
Isabelle nie rozumiem dlaczego tak na mnie najeżdżasz. Możemy uznać, że ogłoszenia bez treści są normalne. Ale równie dobrze po przeczytaniu tego wątku można stwierdzić, że ogłoszenia typu "koń 1,5 roczny czy 2- letni, ujeżdżony pod siodłem lub chodzący w zaprzęgu", które zajmują przynajmniej 1/4  z 267 stron również są normalne. Bo skoro pojawiają się masowo i ktoś te konie kupuje to widocznie społeczeństwo uważa, że tak powinno być.
a widzisz różnicę pomiędzy krzywdzeniem zwierząt, a nienapisaniem paru linijek? bo porównanie to walnęłaś z doopy. jak ktoś nie opisze to jego problem, że może mieć mniej chętnych. i tyle. z jednej strony mówisz o formie ogłoszenia (bez tekstu), w z drugiej o treści - kompletnie bez sensu.
Przecież to ogłoszenie jest normalne. Jak ktoś by chciał się więcej dowiedzieć to zawsze można zadzwonić. Może akurat ma jakieś problemy z nogami i dlatego jest zaznaczone , że jest przeznaczony do hodowli.
Kończcie dziewczyny  🚫

a coś na deser..
http://tablica.pl/oferta/sprzedam-kuca-wzrost-130cm-tanio-IDQWUh.html
dlaczego ludzie zabierają młodość koniom ?  🙄
Sonkowa,  akurat jesli ma koziniec to raczej nie kryje, choc i tak sie zdarza 😉

Atena,  bo nie lubię przesadzania. a skoro nie widzisz róznicy miedzy wystawianiem  konia narażonego na zdeformowanie zbyt mlodą pracą, a wystawieniu ogiera z kozincem bez opisu, to nie ten poziom dyskusji dla mnie i pasuję.

a i nie wiem czy wiesz, ale koziniec, którego nie zauwazyłaś notabene, nie wyklucza uzytkowania sportowego nawet.
Isabelle Ale ktoś tu już napisał , że jeśli był w zakładzie to kozińca nie mógł mieć , czyli wychodzi na to , że koziniec jest nabyty a to chyba w niczym nie przeszkadza.


I popieram Domi18422 skończcie ten temat!
strasznie mnie rozbawiło
http://allegro.pl/promocja-polderka-przeciwdeszczowa-ocieplana-i2202269377.html
pół derki no to i pół konia na foto  🤣 😁
pari01

nie całkiem pół, jak już to 1/3  😁
Sonkowa,  spotkałam sie z cofnięciem licencji, jesli kon mial sklonnosci do kozinca 😉 ale w THK potrafią glupot nauczyc, wiec moze mi sie pomyliło 😉

polderka na polkoniu 😀 super!
http://allegro.pl/kantar-glamour-czarny-swarovski-fortis-et-liber-i2148769167.html

kto chętny na kantarek ze Swarovskim ?  👀  🤣
swrovski jest już chyba wszędzie 🤔wirek:
Isabelle możliwe. Nie udzielam się , bo się nie znam. Sugerowałam się tylko i wyłącznie kogoś wpisem.  🙂


A co do kantarka to ja bym się nie obraziła gdyby ktoś mi taki sprezentował.  😀
http://allegro.pl/kantar-glamour-czarny-swarovski-fortis-et-liber-i2148769167.html

kto chętny na kantarek ze Swarovskim ?  👀  🤣

co w tym ogloszeniu jest zadziwiajace, lub nietypowe?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 marca 2012 20:58
Może wysoka cena jak na kantar? Ale cóż się dziwić, kryształki Swarovskiego tanie nie są a ich jest tam sporo.
dla mnie już same kryształki na kantarze są zadziwiające, ale co kto lubi. ciekawe, czy ktoś to kupuje? 🙂 i wydaje mi się, że pojawiło się już tutaj to ogłoszenie.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 marca 2012 21:02
calore, ale dlaczego kryształki na kantarze są zadziwiające? Przecież koń w tym kantarze nie musi wychodzić na padok i się tarzać tylko może to być kantar "wyjściowy" na zawody, sesje itp, jak ktoś chce to niech wyda te 300 zł za to koń będzie elegancki przy czyszczeniu 😉
Myślę , że jesli ktoś kupuje taki kantar to po to żeby założyć na zawody a nie na padok.
A co do ceny to jest chyba adekwatna do tego produktu.
no ale w takich ilościach? wioska jak dla mnie. do pokazów są prezenterki, czy coś tam.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 marca 2012 21:35
calore, nie do pokazów tylko do lansiarskiego przeprowadzenia konia. Jak ktoś ma kasę to czemu nie? Może wpisać tu wszelkie kantary skórzane? Bo na padok to szkoda konia w takim wypuścić bo zniszczy więc się nie nadaje jako kantar 😎
ja bym się nie obraziła, gdybym miała konia i ktoś sprezentowałby mi taki kantar 😉 chociażby po to, by się polansić przy czyszczeniu. jak kogoś stać i lubi bling bling to co w tym złego lub zadziwiającego?
ech, głownie chodziło mi o to, że kryształki swarovskiego są ostatnio wszędzie. potem dopiero zaczęłam rozważać przydatność takiego kantara 😉
racja, ale błyszczą niesamowicie (używam ich czasem do strojów tanecznych i są niezastąpione) więc jak komuś zależy na efekcie to naprawdę warto 🙂 kiedyś widziałam nawet jakieś ochraniacze z tymi kryształkami.
dea   primum non nocere
13 marca 2012 15:40
Wracając na chwilę do tego ogiera i kozińca: przy tak wysokich piętkach ten koń może tak stać tylko ze względu na kształt kopyt (odciąża bolesny tył kopyta, "stoi na palcach"😉. Mozliwe, że koziniec by "przeszedł" po poprawnym wywerkowaniu.
a jesli chodzi o praktycznosc kantarów... Anky i eskadron rozpadają się i rdzewieją, i poza metką i ładnymi kolorami(ale do zdobycia innych firm, tylko bez metki) nie ma w nich nic niezwykłego, i to jest dopiero zadziwiające, ze płacimy 160-180 zł za kantar i uwiąz tak nędznej jakosci😀

tu chociaż mamy drogie kryształki, i drogą skórę. a tam? nic co by sprawiało, ze powinny kosztować wiecej niż np York, oprócz metki🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
13 marca 2012 16:37
no ale w takich ilościach? wioska jak dla mnie. do pokazów są prezenterki, czy coś tam.


Ale pewnie ozdabiane naczółki lubisz?  🤣 Mi tam osobiście kantar się podoba i też bym się nie obraziła, gdybym taki prezent dostała 😉
[quote author=Daniella_283 link=topic=190.msg1338281#msg1338281 date=1331744738]
http://allegro.pl/konik-polski-walach-nicpon-i2205405224.html  : |
[/quote]

🙇 🍴
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nabijanie postow
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się