Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Ja - złamana kość udowa, kule na 4 miesiące, pół roku z życia :P

No...to można mieć opory przed powtórką z rozrywki.  🤔
Dziś robiłam długą i szybką prostą, z wiatrem w uszach. Szaleństwo i fantazja.
(tylko miałam trochę pietra, bo akurat z tą kobyłą miesiąc temu leżałam na zakręcie)
Nie trzeba mieć już pietra. Nie ma lodu i nie ma takiego błota.  😅 Lato idzie. Tereny do późnego wieczora, kiedy słońce powoli sobie zachodzi a nadal jest cieplutko.
U nas błotko niestety jeszcze spore jest ( chyba bardzo zacienione w lesie i dlatego). Najfajniej jest, jak koń sam z siebie ma powera.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 kwietnia 2012 20:17
Tunrida, no ja glebłam z koniem latem i ogólnie w terenie mam lekkiego stresa 😁
my glebliśmy razem niedawno, ale zimą na lodzie
Byłam wczoraj w terenie i spotkała mnie miła niespodzianka. Panowie wycinali drzewa, traktory, huk nie z tej ziemi. Jak zobaczyli mnie i Czesia grzecznie przestali, poczekali aż przejadę i jeszcze się pytali czy złapać psy, bo może konik się boi 🙂 oby więcej takich reakcji
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
04 kwietnia 2012 06:59
mój wczorajszy uszowy teren 🙂
niestety nie mam nikogo do zdjęć

1.oo coś się zmieniło, nie ma rozwalonego drzewa


2.gdzie by tu pójść , w lewo prosto,a może w prawo do domu ? nie idziemy prosto 🙂


3.teraz musimy przejść przez ulicę , sprawdzamy lewa prawa wolna możemy iść 🙂


4.a to co , podejdę  może będzie coś do jedzenia

nie ma nic możemy iść dalej
5. o tej porze i jeszcze  śnieg?


6.o matko a co to za straszny cień ?


7. w KOŃcu zlazła ze  mnie  i mam  trochę lżej 😀


8. nie nie wejdę na ten mostek :P


9. no wreszcie w domu  🏇  ihaaa wróciłam już


więcej  zdjęć  wieczorem na moim blogu 😉
mam jeszcze filmik , ale nie wiem jak usunąć  dzwięk , może ktoś  pomorze ?



Zdjęcie 7 the best 🙂
oto nasze spacerki 🙂
młodsza córcia

starsza

obie

sorry gubię się w tym wklejaniu





Hmm....czy tylko mi się zdjęcia powyżej nie otwierają?  🤔
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
04 kwietnia 2012 07:55
Nie, nie tylko Tobie  🤔
Livia   ...z innego świata
04 kwietnia 2012 11:34
maliniak, ja zdjecia widzę, czemu się wcześniej nie chwaliłaś że to fryzka? 😉

tunrida, ja jeszcze w gratisie dostałam wtedy operację + śruby w biodrze dożywotnio  😁

Huculska Ostoja, u was jeszcze śnieg? Brrr 🙂

A u nas wiosna nareszcie 🙂 Spotkałam w lesie wiewiórki, sarny i ogromnego dzika - na szczęście uciekł, jak nas zobaczył. Ale słonko świeciło i cieplutko. Zaliczyliśmy tylko jeden stres - przy mijaniu furgonetki z otwartymi drzwiami. No bo w końcu coś stamtąd mogło wyskoczyć, no nie? 😉

O teraz już widzę 🙂 no konio piękny 🙂
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
04 kwietnia 2012 11:40
I ja też już nie mam wątpliwości 🙂.
Oooo fryzik  🙂.

Livia myślałem, że było widać  😉
Martolina dzięki
Livia   ...z innego świata
04 kwietnia 2012 11:45
maliniak, nie no, teraz na zdjęciach widać 🙂 Ale pamiętam, że wcześniej było zdjęcie samego łba na tle jeziora, o to mi chodziło 🙂
maliniak zdawaj koniecznie relacje jak postępy z kobyłką 🙂
są już postępy z wklejania zdjęć 🙂 a jak będzie teren w siodle to na pewno się pochwalę
U nas też jak dotąd konie sobie nic w terenie nie zrobiły (tfu, tfu). Tyle że my też raczej spokojnie jeździmy, galopujemy ale zwykle są to patataje, a nie szalona nadświetlna 🙂 Raz się z koniem wywróciliśmy w terenie w galopie - on miał lekko zdartą skórę na guzie biodrowym. Ja - złamana kość udowa, kule na 4 miesiące, pół roku z życia :P

Aj.  🤔 Mi się nigdy nie przytrafiło, odpukać. Chociaż nie powiem, dwa razy by mi się koń wyłożył. Jednakże zawsze trzeźwa umysłowo, sytuacja wyratowana. Niekiedy, jednak nie jesteś w stanie zareagować. Po prostu gleba musi być i jest.
u nas rewelka pogoda extra,,,,konie zaprawione,,,jezdzilismy cały czas regularnie bez względu na pogode sobota niedziela i tygodniu , atereny mamy napiekniejsze w r.p i nie tylko pozdrawiam.....a chetnych zapraszam na jazdy w teren na czystych rasach,wrazenia dech zapieraw klacie.....
Zdjecia z zeszłego tygodnia. Słońce było ładne ale strasznie wiało, przez co konie troche nerwowe były 😉
spotkalismy stado saren było ich 2x więcej ale sie nie zmiesciły w kadrze


troche grzywe rozwiało


koleżanka na siwej


i uszaste zdjecie z lasu którego niestety za wiele nie mamy
kiwii- u mnie też takie stada biegają , chyba to jakaś pora łączenia się w stada. Ale u mnie między drzewami, więc zdjęć nie zdążam zrobić.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
04 kwietnia 2012 19:22
ale Wam zazdroszczę tej wiosennej pogody ,na Mazurach śnieg :/
hhe moje konie nie wiedzą co się dzieje i szleją 😀




Huculska Ostoja no to mnie podłamałaś tym śniegiem 🤔 Widzę, że masz fajny palcacik 😉Też taki kiedyś miałam-przynajmniej nie trzeba schodzić z  konia jak sie go upuści, co nie? 😀
Livia mój pierwszy teren z galopem, pamietam w Lublinie nad zalewem Zemborzyckim, równiez skończył sie złamaniem spiralnym kosci piszczelowej, gips na cała noge dokładnie na 4 miesiace, byłam wtedy na 3 roku studiów, cały drugi semestr kuśtykałam na kulach-przetrwałam go i zaliczyłam tylko dzięki pomocy moich przyjaciólek :kwiatek:
Martolina fajnie, że Twoi Drwale okazali sie tak samo  mili jak MOI 😀 Oby wiecej takich ludzi, dokładnie 🏇
Kiwi fajna rzeczka, co to?
kiwii, ale super wał do galopów!

Ja dziś po wieku < zimie 😉> przerwy byłam w terenie, z drugim ziemniaczkiem i forumową Medziik, konie przy każdej wodzie pokazywały, że one zdecydowanie nie są aktualnie przystosowane do bycia terenowymi i je wmurowywało, Medziik rzeczkę dwa razy pokonała zgrabnym susem, bo jej rumakowi nie mieściło się w głowie bycie opanowanym na widok WODY 😀
Generalnie wesoło 😀
palemka to Wisła 😉

burza ano fajny tylko żeby jeszcze było z kim sobe po nim pogalopować 🙁
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
05 kwietnia 2012 06:20
niom dzisiaj biało , dobrze chociaż że nie pada już snieg , jest  słoneczko ,zapowiada się piekna pogoda
więc na koń 😀  🏇

zapraszam na bloga ,tam jest więcej zdjęć z terenu : http://beatagan.manifo.com/blog/witamy-na-manifocom
Livia   ...z innego świata
05 kwietnia 2012 07:29
Huculska Ostoja, u was słońce, a do nas przyszedł deszcz i śnieg 🙂 Wygląda na to, że wykorzystałam na teren ostatni ładny dzień 🙂

palemka, uuu, ale miałyśmy podobnie - ja też nie straciłam roku dzięki kumplom 🙂

Być, to się stalo tak szybko, że pomyślałam "lecę" jak już leżałam na ziemi  😁

Burza, super, widać że sezon na tereny się zaczyna 🙂

kiwii, fajne zdjęcia!
Livia ja właśnie przez ten wypadek nie zawsze czuje się komfortowo w terenie i nie dla mnie galopy do utraty tchu 😉 Zadra została niestety, chociaż i tak jest juz super w porównaniu z tym co było kiedyś.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się