Obozy jeździeckie

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 kwietnia 2012 19:59
srebro, złoto?


Brąz 😂 Ale jeszcze nie wiem, mam jeszcze czas na przemyślenia, w sumie odznaka nie jest mi tak naprawdę do niczego potrzebna 😉

edit: popsułam cytat
aaa okey  😀
deborah   koń by się uśmiał...
05 kwietnia 2012 22:29
marysia550, moje jeszcze za małe 😉 ale są różne grupy wiekowe i dopasowują wiek dziecka do danego turnusu 🙂
Zadzwoń i zapytaj 🙂
Dziewczyny doradźcie obóz z odznaką, 2 h jazdy dziennie, do 12 osób na turnusie, żeby studentkę przyjęli  😁 i najlepiej możliwość przyjazdu ze swoim koniem (koniecznością nie jest). :kwiatek: 

Cena: do 1700 (2 tygodniowy)
Witam
Poszukuję obozu dla 2 nastolatków/13-15 lat/ początkujących takiego gdzie mogli by się czegoś nauczyć ale nie zrazić odrazu /101obowiązków/. Może coś nad morzem żeby mmieli alternatywę zajęć, problem w tym że jeden chce bardzo a drugi z oporami i weż tu uszczęśliw obydwu .
Proszę o polecenie czegoś dojazd mamy zapewniony własny .
http://www.obozywsiodle.pl/obozy-i-szkolenia
Czy ktoś był na jeździecko - kynologicznym ?
Bardzo mnie to ciekawi i byłabym wdzięczna za odpowiedzi  🙂

P.S. Jakie są Wasze opinie o :
Skręcie,
Pegaz Dziemiany,
Cavaletto ?
ja jadę do Skręta 30.06 😀
Dorota21 do kiedy zostajesz? ;D
tylko do 07.07  🙁
To może się chociaż chwile zobaczymy, poznamy 🙂
Mam pytanie. Czy ktoś z was był na obozie letnim w Lewadzie, Pegazie w Dziemianach lub Runowie?
Podobało wam się, polecacie?
Happiowa   córka grabarza
10 kwietnia 2012 18:21
Dama, na obozy nie jeżdżę, ale w Cavaletto byłam raz i więcej nie chcę. jestem zdecydowanie na NIE.
Jedzie ktoś do Rancza Hajnos?
tilly powiem Ci, że znajoma była na obozie w stajni Pegaz w dziemianach i podobało jej się. Mają fajne konie, miła atmosfera i ogólnie warto pojechać.
Radeczek nad morzem mogę polecić dwa - w Brzózkach u pani Mai i w Mrzeżynie. W Brzózkach sama byłam i bardzo mi się podobało. Bardzo miła atmosfera , jazdy w 5-cio osobowych grupach dobieranych według umiejętności.
W Mrzeżynie znam kilka osób , które jeżdżą tam i były na obozach. Bardzo miło i fajne tereny na plażę.


tilly W Lewadzie były koleżanki w wakacje i w ferie. Były bardzo zadowolone. Mówiły , że treningi ujeżdżeniowe na wysokim poziomie.
Sonkowa, Tia słyszałam własnie baaaardzo różne opinie o Lewadzie i Pegazie. A znacie może jeszcze jakieś ośrodki gdzie są fajne obozy i możliwość zdawania odznak?
Polecam Ranczo Hajnos 🙂 byłam raz na 2 tygodnie i w tym roku wracam, odznaki też można zdobyć.
Ojj, raczej nie. A w Pegazie w Dziemianach nie można zadawać ? (skleroza ponoć nie boli  :hihi🙂
W Pegazie można, dlatego na razie jest u mnie na 1 miejscu, bo jedziemy z koleżanką, ja chcę spróbować pojechać brąz, a ona do srebro 😉

A horseworks, ktoś był może? Niestety nie mają jeszcze oferty na tegoroczne wakacje, a na maila nie odpisują.
tilly oo, to jedź do Pegaza hehe ;D  Polecam ja i połowa stajni  😁
Jest tam świtny trener skoków (chyba p. Marcin, ale nazwiska zapomniałam  😡 )
Tia musimy się zdecydować w końcu, bo propozycji wiele, a czasu coraz mniej. Dzięki wielkie 😉

edit; szyk
tilly ważne żeby wam się podobało 😉
Happiowa   córka grabarza
10 kwietnia 2012 19:57
stajnia Perzanowo organizuje też obozy, ale nie za bardzo potrafię powiedzieć jak to tam wygląda, więc jeżeli ktoś czegoś szuka to warto się zainteresować tym miejscem 🙂 (tzn. nie wiem jak wyglądają obozy, mogę powiedzieć o ośrodku i atmosferze 😉 )
A czy ktoś był na obozie w Starym Młynie w bodajże Wilczkowicach pod Krakowem? Jaka atmosfera, warunki, trenerzy?
Laski pytam was, bo wyszukiwarka nic mi nie wyszukała....
Jest wątek o instruktorach ? W sensie o takich jakby przestrogach o instruktorach, którzy niczego nie nauczą a kasę wezmą itp. ?
Happiowa - dlaczego, że tak spytam 🙂 , Tia - w toporzysku też można podobno odznakę zrobić (o ile się nie mylę)
Happiowa przeglądałam Perzanowo, jednak na stronie mało napisane o obozie, a cena dość spora.
Ja byłam w zeszłym roku w Stragonie. ( LKS Stragona w Morawie, koło Strzegomia ) www.Stragona.pl
I tak jest cudoooownie.. Potem jako, że mam blisko to tam kupowałam karnety, uczestniczyłam w zawodach.
W tym roku jadę ponownie. Mieszka się w Pałacu, 5 minut z buta od stajni. Jedzenie jak w domu^^
W stajni jazdy dwa razy dziennie, co drugi dzień jakoś skoki. Grupy były podzielone na zaawansowaną i tą mniej.
Ciekaaawe tereny. My w grupie zaawansowanej na początku, któregoś przejeżdżając przez cross skakaliśmy kłody w wodzie😉 W terenie przejazdy przez rzekę ( ale nie aż tak głęboką, że konie pływać musiały, hahaha😀 ) często wolne galopy na łące, kto chciał. Ja zrobiłam sobie wyścig z wiatrem😀
Naprawdę ten obóz polecam, bo jest mega!
Ja jadę prawdopodobnie w tym roku na.. To chyba drugi turnus. Pierwszy z 10 osobami 😉
Pozdrawiam
czy był ktoś z Was na zgrupowaniu w : http://uchwatteam.pl/index.php ?
jeśli tak to mam kilka pytań:
1. czy wybiera się ktoś na zgrupowanie 2 ?
2. czy wiecie jakie konie dostają kursanci [ chodzi mi umiejętności koni ] ?
mam wątpliwości co do koni przeznaczonych dla kursantów, ponieważ zazwyczaj jak stajnia chwali się i ma osiągnięcia sportowe, świetnie ujeżdżone konie to niestety/ stety kursanci ich nie dostają, tylko dostają konie, które rzadko kiedy mają do czynienia ze sportem , lub nie miały wcale...
chciałabym usłyszeć/ zobaczyć kilka Waszych opinii na temat tamtejszych koni aby wiedzieć czy watro jechać 🙂
ps. na zadawane pytania w związku z umiejętnościami koni przeznaczonych dla kursantów osoba, która miała odpowiadać na pytania sprecyzowała mi w taki sposób" zapraszamy na jazdę próbną" - dobrze fajnie, że zapraszają, ale mogę dostać innego konia nią na kursie to po pierwsze, a po drugie jednak ode mnie to ok. 3h więc nie bardzo opłaca mi się jechać tylko na 45minut jazdy...
pomóżcie :kwiatek:
wredziuha, powiedz jeszcze z kim miałaś jazdy?
Na crossie pan Marcin czy instruktorzy od rekreacji?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się