Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Nadal na TLC leci program "mała piękność" jakoś wieczorami..jak dla mnie masakra 😵
wątek zamknięty
In.   tęczowy kucyk <3
15 kwietnia 2012 21:48
Ja na DMAX oglądam, w Pl na TLC oglądałam i chyba na Discovery którymś jeszcze leciało.
wątek zamknięty
KOCHAM moich rodziców za to, że cieszyli się kiedy wracałam z podwórka z poobdzieranymi kolanami, łokciami i buzią umorusaną w piachu/błocie. To sie przecież w głowie nie mieści! Nie wiem co kieruję takimi rodzicami. A o wstrzykiwaniu botoksu 8 latce lepiej się nie wypowiem, bo moje biedne nerwy puszczą chyba  🤔
wątek zamknięty
Hipp   Hipster Hippoland
16 kwietnia 2012 06:06
I teraz już wiem, dlaczego rodzice się cieszyli, kiedy w zerówce był ,,Dziecięcy Konkurs Piękności/Mody" i ja poszłam w moim kompleciku do jazdy konnej 😀
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Moja na sam widok spierdzielałaby gdzie pieprz rośnie  😁 btw. jaki człowiek to wymyśla?  👀
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
16 kwietnia 2012 11:41
ktoś chyba od wyścigów  👀 to wymyślił, niby ma przyspieszać regeneracje po wysiłku.
Ja już widzę co by zrobił Pan Ciemności  😀iabeł:
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
16 kwietnia 2012 11:46
ashtray już było o tych "skafandrach" (bo inaczej nie umiem tego nazwać). Nie rozumiem czemu ma to pomóc, ni to pewnie wygodne ni ładne...
A co do "małych piękności" ... Dla mnie to masakra ... Jak można dziecku coś takiego zrobić 🤔
Przecież te dzieci w wieku 20 lat będą wyglądać jakby miały co najmniej 50, tak będą miały zniszczoną cerę 😵
Jestem mojej mamie wdzięczna za to kim jestem, że nie pozwoliła mi zrobić z siebie lalki barbie, i że mogłam się malować dopiero w gimnazjum (i to tylko rzęsy!) Mój facet jak zobaczył te dzieci to mi o mało na zawał nie zszedł, przy jednym zdjęciu 15 minut się ze mną kłócił, że to NA PEWNO porcelanowa lalka i próbuję go wkręcić.
Moja mama też stwierdziła "ale ładna lalka ! Gdzie można takie kupić?", włos jej się na głowie zjeżył jak się dowiedziała, że to kilkuletnie dziecko 😵
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
16 kwietnia 2012 14:10
Ja nawet nie chciałam się malować, byłam zadziwiająco spokojnym dzieckiem. Mając 25 lat, używam jedynie tuszu do rzęs :P
Też jestem wdzięczna mojej mamie że wychowała mnie na porządnego człowieka  🙂

Ciekawe w jaki sposób pakują konie w te skafandry czy jak im tam  😀iabeł:
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
16 kwietnia 2012 14:29
Może być zakładany od góry, zapinany pod brzuchem, na klacie i a nogach, inaczej sobie nie wyobrażam, żeby podnosić nogę każdą i wciskać to coś np 🤣 Ja wiem, że konie powinny dawać sobie takie rzeczy robić, pt podnoszenie nóg, ale tu musiałyby je podnosić bardzo wysoko, bez rozpięcia "rękawa".
wątek zamknięty
czasem oglądam tą 'małą piękność' ale tylko niepotrzebnie się denerwuje! 😤 🍴
wątek zamknięty


więcej zdjęć :http://www.burleson-arabians.com/scuba_horse.htm

i strój kąpielowy dla konia

wątek zamknięty
no litości ! zrobili z konia klauna  🤔wirek:
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/enchaantii/119645723/oj-oj-oj-kradzione-d.html Ten kastanek wygląda jakby miał się zaraz pod nią złamać ;/
wątek zamknięty
Łiiihuuuu!  😅
http://www.photoblog.pl/oceniamyjazdy/120611897/http-www-photoblog-pl-zbosa-12.html
zdjęcie

No to koniec tej przerwy 🙂
Nie mam jakoś zbytnio ochoty pisać, ale nich już będzie.
Kciuki w góre.
Pięta w dół.
Brak oparcia w strzemiomach.
Koń ładnie idzie.
Nic więcej nie moge powiedzieć na temat tego zdjęcia, perspektywa nie pozwala na więcej.
Nie widać czy siedzisz prosto itp.
wątek zamknięty
a gdzie reszta zdjęć z fotobloga?
wątek zamknięty
Usunięta najwyraźniej.
Ktoś się przyznaje do tego, które teraz jest?
wątek zamknięty
ej ej to ja!!!!  😁 😁 😁 😁
mam brak oparcia na strzemionach  😕  😜
wątek zamknięty
I pięta w dół! Eh... takie banały i Ci trzeba mówić...
Ale zadu chyba dużo, bo nic nie powiedziała 😂
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 kwietnia 2012 18:41
bo mało zadu to tylko u mnie, ze względu na figurę  😜
wątek zamknięty
Facella, zdecydowanie! Cala reszta ma zadartą piętę i położone kciuki. Niektorzy się garbią, albo ich wariujące konie podbijają 😁
wątek zamknięty
kusi mnie zeby jej wysłać swoje zdjęcie  😁
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
16 kwietnia 2012 18:57
powiem szczerze, że mnie też  😁 galopada_ wysyłamy?  😁
wątek zamknięty
ja chyba też wyślę! chcę posłuchać rad mistrza! 😀  😂
wątek zamknięty
dobra a jak to zrobić?  👀
wątek zamknięty
galopada_  wyślij jej linka do zdjęcia na PM 😀
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
16 kwietnia 2012 19:07
miałam pytać właśnie 😀 To wysyłam  😁
wątek zamknięty
mnie kusiło i wysłalam 😀
ja w ogóle jeżdże jak rekreacja, ta pięta i palce ! 😵
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 kwietnia 2012 19:22
Ja swoje właśnie wysłałam, wysyłałam wcześniej ale były z FB i po aferze z Quantą się wystraszyła i wystawia tylko te przesłane z PB 😉
wątek zamknięty
bo dawno tu nic z galopuje.pl nie było 😉
http://forum.galopuje.pl/f,kupno-konia-sportowego-wada-pluc,81095,0.html#0
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.