Jack Russell Terrier

Śliczny  😀

Kluseczki sprzedał mój mąż  🙁 Trzy widuje, z czwartym nie mam niestety kontaktu  😕
no ale przynajmniej wiesz jakie mają domy i, że jest ok. przynajmniej w przypadku trzech z nich  🙂
exploited mój maluch tez mnie tak często wita jak się rano wymknę z łóżka 😉

Moje szczęście rośnie jak na drożdżach, ostatnio zrobiłam mu pierwszą sesję na dworze, fakt główny- ciężko na nim złapac ostrośc 🤣

Ale coś tam w miarę wyszło:





jeju on jest prześliczny! ile ma?
Ma 12 tygodni, także maluch jeszcze z niego 🙂
Ja się pochwalę zdjęciami mojego potwora z wczorajszego wypadu nad morze 😀




To jeszcze my o sobie przypomnimy : )
zdjęcia z weekendu.
Maluch zaczął już sezon wierzchowy ! 😀 niedługo będzie jeździć lepiej niż pancia.
halo halo! co tu tak cicho? wiosna przyszła, co u waszych Jacków?  👀 👀
my pierwszy raz po zimie wybraliśmy się z piłeczką. ale to był szał!






Fredziu jest strasznie cwaną mendą. nie mam już pomysłów jak wyegzekwować od niego przyniesienie piłeczki pod moje nogi. franca mała poleci za piłką, wróci z nią, ale zawsze zatrzyma się z 3 metry ode mnie i rzuca piłkę.
ja mam to samo z moim maluchem : ) rzuci żiłke i czeka. My juz w terenie bylismy we trojkem ja, moja kobyłka i Lexi. : ) a co tam u was ?
My też chcemy się przedstawić, moja sunia ma prawie dwa latka, na imię ma Qini, jak widać na ostatnim zdjęciu trochę się jej przytyło, ale to dlatego że spodziewamy się maluchów.
exploited moja robi to samo  🙄
ech zakręcone te nasze JRT, 😍 Piłeczka rządzi 😜 no i potrafią zadbać o kondycje nie tylko własną 😀iabeł:
a ja w ogóle odkryłam, że mój pies kocha biegać przy rowerze. wręcz to ubóstwia. na początku myślałam, że nie bardzo przepada, bo szczekał, ale później stwierdziłam, że to z ekscytacji. a rower jest super 😍 i strasznie się cieszę, że mój pies też tak uważa 😉 😁

a z tymi piłeczkami to w ogóle jest kosmos. będąc w uk zakupiłam takie cuś

rzuca baaardzo daleko i nie trzeba się schylać po piłkę za każdym razem. nie widziałam takiego wynalazku u nas, a jest świetny 😉
To super sprawa taka piłka ale i w Polsce taką zabawkę już kilka razy widziałam, poprostu nie jest jeszcze zbyt popularne, ale myśle że to tylko kwestia czasu. 🙂
Pozdrawiamy wszystkich uczących się  😉
olek moja menda też mi towarzyszy w nauce. tylko on na moje porozrzucane na łóżku kartki i książki przynosi swoje misie i zabawki  😁


halo halo co tu tak cicho

patrzcie jak mój biedny pies podróżował na święta w samochodzie mojego brata. bo brat posprzątał....
hehe 😀 mistrzostwo 😀 wsumie nie dziwie mu się , mój samochód przez to że sunia ze mną codziennie jeździ jest cały biały :/


My właśnie odliczamy godziny do porodu, modliłam się tylko żeby nie zaczeła rodzić na Wielkanocnym śniadaniu :P ale to chyba potrwa jeszcze dzień czy dwa 🙂 więc trzymajcie kciuki 🙂
Ależ piękne zdjęcia świetnych psiaków !

Moje jacki wczesnowiosennie



Sprzątanie świata


Od jednego jacka fajniejsze są dwa jacki, a od dwóch ? 😉 Do naszej rodzinki dołączyć ma trzeci taki terror, jak już będzie to sie pochwalimy 🙂
No i sie doczekałam moja sunia w niedziele urodzila 5 pięknych maluchów. 2 sunie i 3 pieski. są urocze. sunia dała sobie super rade jestem z niej dumna. ;-)
cudowne maluchy!  💘

a ja coraz poważniej zaczynam rozmyślać o jakimś kumplu dla mojego Fredzia ... 😁
No i sie doczekałam moja sunia w niedziele urodzila 5 pięknych maluchów. 2 sunie i 3 pieski. są urocze. sunia dała sobie super rade jestem z niej dumna. ;-)


gratulacje, cudne łaciate !


a ja coraz poważniej zaczynam rozmyślać o jakimś kumplu dla mojego Fredzia ... 😁


łatwo wpaść w nałóg 😉

Natchniona waszymi pięknymi zdjęciami dziś zrobiła troche fotek, polecam : http://www.facebook.com/media/set/?set=a.386030654760643.93856.199002973463413&type=1
Dzieki.
Jakby moje maluchy powoli szukają kochającego domku.
Bardzo prosze modow o nie usuwanie, poniewaz sprawa jest pilna :kwiatek:

Oddam niespelna 2-letniego Jack Russella, pieska brazowo-bialego (bez rodowodu).
Jacky nauczony jest czystosci (mieszka w bloku), dobrze wychowany. Z ciezkim bolem serca musze go oddac z powodow osobistych. Piesek znajduje sie w woj. lubuskim kolo zielonej Gory. Najprawdopodobniej w czwartek istnialaby mozliwosc przywiezienia go do Warszawy.
Zainteresowanych prosze o kontakt tel. 697569449 lub pw.
Pozdrwiam
Jak tam Wasze słodziaki? Moja sunia się regeneruje po sterylizacji. Szybko wraca do sił i korzysta z fantastycznej pogody. Jak w sanatorium:
montana   małopolskie
18 maja 2012 19:55
Piękne foto !

Ja za 2 tygodnie odbieram kolejną pociechę 🙂
Gdzieś tu leży nasz nowy psiak

Chaff   dressage :)
18 maja 2012 23:08
Montanapodziwiam, ja mam trzy jacki i już nie powtórzę tego błędu, to istne szatany 😀iabeł:
a ja za 3 tygodnie, jak wszystko pójdzie z planem, też odbieram nowego jacka. 😁
przepraszam za posta pod postem 😉 halo halo!! wątku budź się.



a tak spało z moim Fredziem. no i teraz mój myniu malutki już nie jest przy dwumiesięcznym szczeniaku taki malutki.

a Fredek 2 czerwca rok skończył 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
08 czerwca 2012 18:16
No to ja się pochwalę moim maleństwem 🙂

Piękne te wasze "dżaki"  😜  Jak kiedyś będę mogła sobie pozwolić na psa, to właśnie ta rasa mi się marzy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się