Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Hipp   Hipster Hippoland
22 kwietnia 2012 19:38
Z tym linkiem-wstwaiłam po to, by ktoś wiedział o co one się kłócą...I rzeczywiście-z nią ,,jak z dzieckiem". A jeżeli ktoś ma problem z rejestracją na galopuje po banie-wbiajcie na tryb incognito (w Google Chrome) lub tryb prywatny w Firefoxie i powinno być spoko 🙂
wątek zamknięty
Cień na śniegu, serio? myślisz, że nie próbowałam? ze trzy razy próbowałam i ze dwa próbowałam założyć nowe konto. i tak, podałam inny mail niż wcześniej 🙄 spróbuję z tym prywatnym, chociaż nie wydaje mi się, żeby mnie zbanowali. napisałam tam jednego posta, a chciałam mieć konto, bo inaczej nie można zobaczyć zdjęć.
wątek zamknięty
przepraszam, ale przerwę waszą dyskusję, nie mogę się powstrzymać. nie ma to jak wstawić zdjęcie Totilasa na fotobloga i podpisać... no właśnie, same zobaczcie 🙂
http://www.photoblog.pl/marcelka19994/121038358
wątek zamknięty
hedonistka, niezły kwiatuszek  😁
No żeby konia nie rozpoznać..  🤔wirek: W dodatku [chyba] swojego lub bardzo znajomego?
wątek zamknięty
ciekawe, co odpisze na komentarze 😉
a galopuje.pl faktycznie działa w trybie prywatnym 🙂
wątek zamknięty
mikusowia nie rozpoznać? nie sądzę... 😉 tak jest bardziej PRO przecież  🤣
wątek zamknięty
No chyba że tak..  😁
wątek zamknięty
Od razu przypomniał mi się pewien incydent, też quniarki która chce się pochwalić "swoimi" końmi.  😁


Film, ale za to jaki kwiatek. Na każdym zdjęciu jest inny koń. Kojarzę, że niektóre są ogłoszeń.  😁
Ma dziewczyna wyobraźnię.  😜
wątek zamknięty
Domi18422 oj tam, oj tam, od razu różne konie...  wszystkie - z grubsza - siwe  😀
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/simma/120180588/1894830/

grunt to dopasowane siodlo 😉 i porównanie zdjęć rodem z naszego "wpływu treningu na wygląd":P  choć może to już nawet kwiatek nie jest, takie to czeste zjawisko...
wątek zamknięty
a powiedzcie mi, jak można pozbyć się jeleniej szyi? przecież to "uroda" konia, choć może raczej wada budowy, która raczej się nie zmieni, ale kto wie - ja tam się nie znam  🙂
wątek zamknięty
zaczeła mnie wyzywać na fbl za to, że zwróciłam jej uwagę  🤔 będę płakać  😕
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
23 kwietnia 2012 08:20
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
23 kwietnia 2012 08:45
czy portal nasza klasa to jeszcze działa?
nie zaglądalam tam przez rok, ostatnio próbowałam się zalogować, ale nie znajduje mi strony. Dziś to samo.
wątek zamknięty
zmienili się na nk.pl 😉
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
23 kwietnia 2012 09:22
to wiem, ale i tak nie działa.
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
23 kwietnia 2012 09:45
Za pewne usuneło Ci konto
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 kwietnia 2012 09:46
🚫 U mnie działa 😉
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
23 kwietnia 2012 09:47
nie usunęło mi konta, bo na maila dostaje powiadomienia o aktywności znajomych na moim profilu.
Po prostu wyszukiwarka nie znajduje adresu www.nk.pl
wątek zamknięty
http://ochyachy.pl/5734499516388066619/grycanki-w-gorsetach-ladnie?p=21cbaa2456b02a3136a89fe15b53279b_1#gallery21cbaa2456b02a3136a89fe15b53279b
Jaki kraj takie celebrytki. Ktoś mi powie skąd one się w ogóle urwały?!  🤔
wątek zamknięty
Intryga,  nie mam pojecia kto to jest, ale jak dla mnie wyglądają naprawdę ładnie w tych gorsetach😉
wątek zamknięty
Nie o ich wygląd mi chodziło, żeby nie było 🙂 Po prostu denerwuje mnie fakt, że kolejna mamusia lansuje swoje córeczki. Próbują śpiewać, tańczyć (z tego co widziałam na portalach plotkarskich - nie do końca im to wychodzi) żeby tylko było o nich głośno.
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 kwietnia 2012 13:13
Ja nawet nie wiem, co to za (za przeproszeniem) spaślaki? Czym się one wyróżniają?  👀 Bo przeżywają na tych plotkarskich portalach z nimi... 🤔wirek:
wątek zamknięty
Mnie nie koniecznie o ich wygląd chodziło. Talentu nie ma (są filmiki na pudlu!) Są takie same jak każdy. Z tego wychodzi, że my też możemy zostać celebrytami, szał 😜
wątek zamknięty
Mają na nazwisko Grycan - tym się wyróżniają  🤣
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
23 kwietnia 2012 14:40
Czyli to tylko chwilowy zachwyt nad beztalenciami? Spoko  😀
wątek zamknięty

http://www.photoblog.pl/simma/120180588/1894830/

pomiedzy pierwszym, a ostatnim różnica więcej niż spora 😉
wątek zamknięty
Hipp   Hipster Hippoland
23 kwietnia 2012 15:41
Isabelle-(co do porównania szyi konia) na poprzednich zdjęciach jest inne siodło-znaczy się dopasowane 😉 I teraz tak szukam i szukam i znaleźć nie mogę, ale na necie było foto siodła które sobie stoi chyba ze 20 cm ponad grzbietem 😁
A jeżeli chodzi o jelenią szyję-to nie jest coś czego pozbyć się nie da. Da się, o ile często (i dobrze !) się takiego konia trenuje. Efekty na zdjęciu może nie są porażające ale sądząc po tym, że to jest trenowane od nieco ponad miesiąca..to chyba dobrze. Chociaż sama nie wiem, ja takiej szyi ,,uleczyć" nie mogę od 3 miesięcy chyba 😤

edit. Znalazłam  😀

maslanka-komentarz pod zdjęciem fajny 😀 Teraz to mi przypomina bardziej kaczą szyję. : D
wątek zamknięty
przepraszam, ale przerwę waszą dyskusję, nie mogę się powstrzymać. nie ma to jak wstawić zdjęcie Totilasa na fotobloga i podpisać... no właśnie, same zobaczcie 🙂
http://www.photoblog.pl/marcelka19994/121038358

zmieniła treść notki i usunęła komentarze 😁
wątek zamknięty
Hipp   Hipster Hippoland
23 kwietnia 2012 16:12
Kurde...A wysłałam link do koleżanki i nawet nie zobaczyła 🙁 Ona jako fanka ,,Wielkiego T." (tak, ona go tak nazywa  👀 ) to by dziewczynce zmieniła myślenie na ten temat XD
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.