X Factor

Już mam jednego Dawida, ale jakby ten chciał gdzieś zamieszkać to chętnie wstawie go do pokoju żeby śpiewał mi przed spaniem  😁 Jest genialny, piosenkę Adele zaśpiewał lepiej niż ona sama  😍 Podoba mi się również Bajka i to tyle.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
23 kwietnia 2012 21:32
Słuchajcie, czy ktoś z was pamięta, jaką piosenkę zaśpiewali Soul City w odcinku na żywo? Za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu...
Marcin Spenner- kocham go. Mam nadzieję, że wygra. Jest fajny, taki skromny, a jak zaczyna śpiewać to szczęka opada.
Dawid Podsiadło również mi się podoba. Widzę go w repertuarze angielskich zespołów rockowych jak np. The Libertines, The Strokes...
Ale i tak najbardziej z wszystkich kocham Czesia 😉  😍
Słuchajcie, czy ktoś z was pamięta, jaką piosenkę zaśpiewali Soul City w odcinku na żywo? Za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu...


Pauli to było En Vouge - Free your mind 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
24 kwietnia 2012 13:48
tolaa
Dzięki wielkie :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 kwietnia 2012 20:34
Dawid Podsiadło również mi się podoba. Widzę go w repertuarze angielskich zespołów rockowych jak np. The Libertines, The Strokes...

ja bym go widziała w jakiejś piosence Linkin Park, coś w stylu "Shadow of the day"

i jak tam? mi się trochę nudziło 😉
muzycznie całkowicie nie moje klimaty. Podobały mi się wykonania tej laseczki z gwiazdką i Spennera. Dawid Podsiadło jest śmieszny  😁 widać, że zdaje sobie sprawę z tego, że jest trochę sztywny i potrafi się z siebie śmiać. No i fajnie śpiewa. Czekam na odcinek z piosenkami rockowymi  👀
podsiadlo jest rewelacyjny. ma do siebie dystans. w jednej z wypowiedzi po prostu mnie rozlozyl na lopatki, jak dodal takie teatralne HAHA. a spiewa naprawde dobrze.
ale szkoda mi biby, bo ja czekam na takiego muzyka w polsce. zdecydowanie moje klimaty. no i chcialabym sie dowiedziec, co ten koles bierze 😉 licze na to, ze jednak nagra plyte i tak. w sumie jakby asia odpadla- ona i tak bedzie spiewac i robic muzyke. nawet pomyslalam, ze jej sie krzywda nie stanie jak odpadnie.
Biba ma swój zespół i nie podda się. Mógłby zaistnieć w Polsce, bo jego głos bardzo mi odpowiada. No i będą koncerty  😅
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 kwietnia 2012 11:24
katija
Podpisuję się pod tym, co napisałaś na temat Biby 😉

Jeśli chodzi o całą resztę uczestników, to według mnie zwyczajnie wieje nudą, choć należy im oddać, że wszyscy znają się na tym, co robią (opinia laika), ale jak dla mnie sam warsztat to za mało, żeby zostać gwiazdą.
Jeszcze Ewelina Lisowska ma szansę zabłysnąć.

Irytuje mnie niesamowicie, że w programie z uporem maniaka powraca się do figury Bajki, jest jaka jest, ale zupełnie nie rozumiem, dlaczego ocenia się ją przez pryzmat tuszy, jak dla mnie to niesmaczne i żenujące :/
galopada_   małoPolskie ;)
05 maja 2012 19:35
łaaał Spenner  😍 super wykonanie! jak na razie (IMO) najlepsze wykonanie dzisiejszego odcinka
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 maja 2012 20:01
ja jutro obejrzę.

btw. czy Dawid nie przypomina wam Lennona?

galopada_   małoPolskie ;)
05 maja 2012 20:18
aa Dawid też super dzisiaj! i Kwaśnik na plus  🙂

edit. decyzji Kuby nie rozumiem  🤔
Kto odpadł, bo nie oglądałam i jak na razie nie mogę?  👀
odpadła Ania Bajka, bo Kuba przepuścił dalej zespół tych dziewczyn - "The chance"
Oj, szkoda. Jedyny zespół, który jako tako mi się podoba to "Soul City", ale i tak szału nie ma...
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 maja 2012 10:52
Moim zdaniem The Chance były wczoraj lepsze (w dogrywce bardzo mi się podobały), Ania Bajka niczym mnie nie poruszyła, wręcz znudziła.
Nigna   Warto mieć marzenia...
06 maja 2012 11:27
Majka śliczny ma głos ale totalnie nie odnajduje się na scenie, nie podobały mi sie jej występy. Tak na prawdę kogo by Kuba nie wybra i tak dopadną ; )  To najsłabsze (moim zdaniem ) ogniwa tego programu.

Zakochałam sie w Marcinie od pierwszego odcinka ... ale powiem szczerze że teraz mam dylemat bo z każdym występem coraz bardziej zakochuje sie w Dawidzie <3 Jest niesamowity.
Właśnie skończyłam oglądać 🙂
Szkoda mi trochę tej bajki, polubiłam ją 🙂
Podsiadło super i ten zespół "Soul City" też super.
bajka sympatyczna, ale decyzje rozumiem. absolutnie REWELACYJNE, DOSKONALE wykonanie soul city. i swietny dawid. facet w ogole nie w moim klimacie, ale jest poza konkurencja. rewelacyjny glos i taka... nonszalancja? niesmialosc? tak troszke od niechcenia, cuda robi  💘

edit: ale dla stylisty duzy minus- bajka ubrana w firanke, asia w babciowa sukienke, z the chance, jedna ubrana tak, ze szyi nie ma juz calkiem, druga, ta szczupla, ubrana w cos, co nawet ja pogrubia, tylko jedna wygladala dobrze. tragedia.
obejrzalam nastepny odcinek.
wspolny kawalek REWELACYJNIE wykonany.
soul city- slabiutko 🙁 lubie ich.
asia- bardzo dobrze, w ciezkim kawalku. zly wybor, kawalek niepopularny i niestety chodzi o widza.
dawid- z odcinka na odcinek lepiej. duzy dystans do siebie i to  "od niechcenia". moim zdaniem powinien wygrac, choc mam sympatie tez do innych.
the chance- fajnie, ale stylista to debil. nie podoba mi sie podkreslanie, ze jedna z nich jest szczupla strojem. spiewaja swietnie. kto im dal sukienki ZA kolano na boga????
spenner- lubie, ale bywalo lepiej. slabo jak na niego.
ewelina- totalnie zly kawalek. ten utwor pasuje do bardzo dzwiecznej barwy, a nie do matowej lekkiej chypki. zapiewane ok, ale totalnie mi nie lezy.
decyzja dogrywkowa totalnie trudna.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
15 maja 2012 23:42
Co do stylisty The Chance- dokładnie!!!
Aczkolwiek, pomimo, że dla mnie decyzja dogrywkowa była oczywista to Aska podobała mi sie od poczatku, Soul City w zaledwie 1-2 piosenkach. Moim zdaniem nie byłoby to dużą stratą jakby wylecieli...

edit: sama siebie nie potrafiłam zrozumieć, przekształciłam na to, co miałam na myśli 😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
17 maja 2012 19:58
Tak czy siak wylecą prędzej czy później ; ) The Chance także , teraz tylko sprawa "kto wcześniej"  , takie programy są dość przewidywalne . W finale na pewno będzie Dawid i pewnie Marcin ( tłum nastolatek krzyczących jego imie jednak komórki ma ; D ).
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
17 maja 2012 22:09
I to mnie przeraża, jak dla mnie żaden z nich nie powala, pomimo, że mają fajne osobowości 😵
Kto odpadł, bo znowu nie mogłam obejrzeć?  :kwiatek:
Soul city
Tak myślałam, a kto oprócz nich był w dogrywce?
The chance
Nigna   Warto mieć marzenia...
19 maja 2012 21:54
A ja tego wyniku nie rozumiem >.<  Dla mnie Soul City było jedynym zespołem które miał jakiekolwiek szanse na finał ( Jacson w ich wykonaniu... szok ; o ) The chance od początku finałów chyba tylko raz czy dwa nie było zagrożone . Nie rozumiem , widać wyraźnie że ludzie ich nie chcą ( nawet w dogrywce krzyczano "soul City" ) wiec dlaczego ich tam trzymają; o Żeby udowodnić że "ich dziecko" (bo w sumie to oni je stworzyli) jest super ? Mi sie strasznie nie podobają - gdy śpiewają wychodzę, wieje nudą a jedynym ciekawym elementem w ich występach są solówki ten chudej (nie wiem jak sie nazywa) bo głos ma boski. Wkurza mnie to bo wiadomo że w następnym odcinku odpadną... no chyba ze wybiorą ich, zamiast kogoś z tamtej trójki ; o Wtedy to już protestuje-nie oglądam finału.,Oczywiście to tylko moje zdanie.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
20 maja 2012 14:35
Moim zdaniem w następnej kolejności powinien odpaść Marcin, niczym mnie nie zaskakuje, wręcz nudzi, każdy kolejny występ jest podobny do poprzedniego i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, jak mogłaby brzmieć jego płyta.

Jeśli chodzi o zespoły, to chyba z dwojga złego wolałabym jednak Soul city, chociaż żaden z zespołów mnie nie zachwycił.

Stylizacje kolejny raz były koszmarne, zupełnie nie rozumiem co sobie myśli ten, kto ubiera uczestników 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się