Kącik Małolata...:D

Facella   Dawna re-volto wróć!
25 kwietnia 2012 16:58
flygirl, nie mów mi nic o czekoladzie, wczoraj zjadłam JEDNĄ czekoladkę, taką z bombonierki i mam okropne wyrzuty sumienia, bo dentystka by mnie chyba powiesiła...
to za oddanie krwi dają... 8 czekolad?!  👀

powinnam się uczyć na megasprawdzian z renesansu z polskiego, kurde, ja jestem biol-chem-fiz, jadę rozszerzoną matmą i angielskim, a babka sobie z nas zrobiła humana i wymaga diabli wiedzą czego. humanistką nie jestem i nie potrafię odpowiedzieć na pytanie "co autor miał na myśli". jakbym chciała mieć rozszerzony polski, to bym poszła na humana  👿
no i mam kartkówkę z fizyki jutro - z tematów, z którego zadania liczyliśmy dzisiaj i jeśli ich nie ogarnę, to nawet nie będę miała szansy się o nie spytać. a nie ogarnę, bo zasypiam.

Again, no nie wiem, nie wiem...
ano, w dodatku są tak mega dobre, że się opisać nie da. 😜 😜 😜
Facella, nie zawsze dają czekolady, kiedyś ktoś mówił, że konserwy dostał 😁 po prostu muszą Ci "oddać" równowartość kaloryczną 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 kwietnia 2012 17:19
zdziwiła mnie ilość tych czekolad, że aż 8  😁
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
25 kwietnia 2012 17:48
Facella a coś Ty myślała ? 😁 K. jak się dowiedział o tych czekoladach to koniecznie chciał oddać krew 😁
Mnie też chciał zmusić, ale ja jak widzę krew to robię się blada, jest mi słabo i mdleję, ew. w najlepszym przypadku mam odruchy wymiotne 😂

Dzisiaj mam tak śmiechowy dzień z mamą, że brzuch nie chce mnie przestać boleć, ona jest nienormalna 😁
Ja 2 maja jadę na kajaki 😍 A potem ognisko 😍
U nas akurat zawsze są czekolady. A przed oddaniem krwi dostaje się taką mega wypasioną bułkę do zjedzenia i czekoladowego Grześka. Full wypasik. 😜
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
25 kwietnia 2012 18:15
Mnie by nie przekupiła ani bułka, ani mega wypasiony Grzesiek 😁
Musieliby mi chyba ferrari dać żebym się zgodziła krew oddać, chociaż nie wiem czy wtedy też bym poszła 👀
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
25 kwietnia 2012 18:18
Boże... czuje się taka... gruba.  😀

Zjadłam  kawałek ciasta i kawałek czekolady . A rano truskawki ze śmietaną ! Będę od jutra biegać ....
rumka   niezbadane są wyroki boskie
25 kwietnia 2012 18:20
bakalia zawsze sobie tak mówię że od jutra będę biegać , ale to jutro nigdy nie nadchodzi  😁
a ja biegam! no dobra bylam raz raczej spacerowac ale bedziemy co tydzien 😁

nie moge sie doczekac az bede mogla oddac krew! pierwsze co zrobie po 18-nastce
flygirl chyba wpadnę do Szczecina na stare śmieci (mieszkałam tam 😀 ) i oddam krew bo mi już nikt bułek nie robi a chętnie bym dostała taką fajną  😂 ale chyba trzeba mieć 18lat?

bakalia biegaj biegaj 😀 ja też biegam i to na prawdę fajne. Podczas ruchu wydobywają się endorfiny czyli tzw hormon szczęścia! I rzeczywiście jak pobiegam to się lepiej czuję tak mi lekko na duchu  👀
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
25 kwietnia 2012 18:26
rumka No ja dzisiaj miałam iść ale padało...  🤣

Dzięki Bogu...
Jutro pójdę ! Na pewno ! haha

Kurczę... ta czekolada tak leży i patrzy na mnie... właściwie jak już zjadłam dwie kostki to co to za różnica czy zjem już całą ... Co nie ?? 🤣

Jutro ją spale ..  😎
Koleżanka podsunęła mi pomysł, żebym biegała do koni, moja mina... 😂 Rower mi wystarczy.  😁
bakalia07 tak, ja też jutro spale dzisiejsze ciastko.  💘
rumka   niezbadane są wyroki boskie
25 kwietnia 2012 18:35
hmm to może i ja rzeczywiście od jutra zacznę biegać  😁
zrobmy to wszystkie razem. 😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 kwietnia 2012 19:08
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1383767#msg1383767 date=1335374580]
nie moge sie doczekac az bede mogla oddac krew! pierwsze co zrobie po 18-nastce
[/quote]
the same here! i żeby nie było, powtarzam to od jakichś dwóch lat  😁

chcecie zdjęcie mordy Facelli?  👀
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
25 kwietnia 2012 19:10
Facella widziałam na fbl, miałam Ci właśnie komentarz pisać żebyś leciała z tym zdjęciem na rv.
Dawaj 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 kwietnia 2012 19:12
reszta też chce, nie macie wyboru  😁

Facella, ładnaś.
Jaki pieknyyyyyyyyyy koooooooot!  💃
*wiem, nie takiej odpowiedzi oczekiwalas  😁*
Łaadna jesteś i ładny kotek.  😁
rumka   niezbadane są wyroki boskie
25 kwietnia 2012 19:24
Facella zaj*biste zdj i wgl jaka ładna jesteś  😉
Heval a no, trzeba przekroczyć tę magiczną granicę 😉

Ja jeszcze chcę się zapisać do dawców szpiku. I oczywiście dzisiaj się zapomniałam spytać jak to wszystko wygląda. 🙄
Facella, wyobrażałam sobie Ciebie całkiem inaczej 😀
Jednak "nie zawiodłaś mnie", całkiem inna ale śliczna  :kwiatek:
DZIEKUJE WAM ROBACZKI!!! jestescie cudowni!  😀

Takie wejscie w 'doroslosc' moge miec codziennie, jestescie kochani!  :kwiatek:
ale do azjatow na koncu... nie mam pytan 😀
pippi, szczerze Cię nie znam i mam nadzieję, ze swinka morska nieznajomej Ci osoby w filmiku nie będzie przeszkadzała..  😁

ChingisChan   Always a step ahead! :)
25 kwietnia 2012 20:13
Pippi mam nadzieję, że rozczytałaś moje "szczęścia", nie umiem obsługiwać painta 😂.
Facella masz ładne oczy  🙂

flygirl oddawanie szpiku chyba jest trudniejsze prawda? tzn ja to znam z dr House ale tam jest to bardzo bolesne i nieprzyjemne. Jeśli rzeczywiście tak jest to podziwiam Cię bardzo! Ja boję się igieł ale krew chcę oddawać ale szpik to chyba za duża igła jak dla mnie  😵
Czekam na tą 18stkę...

rumka, masz jakieś wiadomości od Ziutka? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się