Kącik Małolata...:D

Dobranoc, miłego dnia i jazd  😉
mils   ig: milen.ju
26 kwietnia 2012 22:03
Ech, ech, boję się tych zawodów. 👀 Trzymajcie kciuki, żebym nie spadła i w miarę ogarnięta ze sobą pojechała wszystkie przejazdy. 🙇 Lecę się pakować i do niedzieli, to wam relację zdam. 🙂
Ja jutro do stajni <3 Już po testach to mogę chodzić ile wlezie, może się coś podciągnę, bo z tego co obserwuję, 0 jakiegokolwiek postępu i mnie to strasznie wkurza.

U mnie też obstawiali naklejki, dobrze dałam, że będą fioletowe, a wszyscy mówili że pomarańczowe 😀
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
27 kwietnia 2012 05:32
Aaaa! Małolaty dzisiaj zmieniam stajnie .  🏇
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
27 kwietnia 2012 08:54
bakalia07, super 😅

A ja spadam się czesać na wesele, makijaż i wesele 🙂 tak mi się nie chce na nie iść,że to poezja 🤔
Małolaty, pomożecie rozgłosić akcję?  :kwiatek: Wystarczy polubić i podać dalej  🙂 
https://www.facebook.com/PodziemieMaSieDobrze

Jaaa wiem,że to spam, ale wsparcie się przyda, a wiem,że na was zawsze można liczyć!  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 kwietnia 2012 11:39
Facella ja Ci gówniaro fikam, dawaj na fight ! 😁

a to se fikaj, zaraz ładuję manaty i wybywam  😅

ostatnio zauważyłam, że jak leci piosenka, którą lubię, to mogę np. pisać albo coś czytać czy myśleć o czymś zupełnie innym, ale gębą ruszam zgodnie ze słowami, jeśli ma takie i je znam  😁
jestem jakaś inna? teraz piszę tego posta, mylę się trochę, ale śpiewam sobie... i w sumie to nawet do mnie nie dociera  😁
Facella nie, nie jesteś inna, ja też tak mam. Nie potrafię się na niczym kompletnie skupić jak leci jedna z moich ulubionych piosenek. I mimo starań np. pisania czegoś to ja śpiewam i koniec. 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 kwietnia 2012 12:09
no a ja właśnie się NIE skupiam na piosence i śpiewam ją mało świadomie  🤔wirek:
Hermes cóż za avatar.  : 😜:

Uwielbiam dzisiejszą pogodę!  😍
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
27 kwietnia 2012 13:20
Superdonkey, też mi się podoba 😍

Mam zdjęcie jak wyglądam wyszykowana na wesele 😁
Hermes- pokaż  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 kwietnia 2012 13:51
Hermes, dawajjjj!

siedzę na howrse zamiast spakować parę przydatnych czasami gratów...  😵
Hermes pokazuj!  😀
jest zdecydowanie za gorąco 🤔
dla mnie w sam raz  :jogin: nienawidze chłodu, nienawidze zimy 😎
ja wolę takie temperatury ~16*... bez deszczu. a teraz w totalnym cieniu 24*...
3 godziny siedze w kuchni, robie ciasta. Jedno skończone, drugie nie bardzo  😵
Izu, jakaś okazja? 😀

moje muffiny cierpliwie czekają na jutro, chyba wszystko jest uzgodnione i wracam dopiero w niedzielę koło południa 😁 znaczy no, pewnie jak się ogarnę 🥂 😂
Podlizać sie tacie trzeba  🤣
Tort sie rozpadł, rolada mi nie smakuje... jeszcze popsułam ładowarkę do laptopa, co to za dzień jakiś taki  😵
pechowy, ja wczoraj taki miałam 😵 straszliwie... dobrze, że już piątek 😂
a ja dostałam 3 za sprawdzian z matematyki  😅 😅 😅 😅
czekam na cynk od babki czy jutro jazdę mam ale mam WIELKĄ nadzieję, że tak bo nie wytrzymam  🏇
ale padnięta jestem. potem napiszę jakie dziś afery w szkole mieliśmy haha  😂
Dzisiaj na lekcji przypadkowo powiedziałam do polonistki Ej, proszę pani, na szczęście tego nie słyszała  😁
znowu kłótnia z mamą, długo tego nie wytrzymam 🙄 na szczęście jutro jadę, wracam w niedzielę jak najpóźniej w sumie, w poniedziałek szkoła, we wtorek jadę na zawody no i przyjeżdża moja siostra więc może się trochę uspokoi 🙄 a potem podobno "mam się wynieść do taty jak mi tu nic nie pasuje i nie umiem się z nią dogadać a z tatą tak". w sumie chyba byłoby mi na rękę 🤔 albo powalczę jednak, żeby przenieść się do Wawki już na liceum. trzy lata, trzy lata a potem wezmę przykład ze znajomego i zrobię to co on, wyniosę się bez patrzenia na kogokolwiek i będę miała za przeproszeniem gdzieś to co mi tutaj w życiu miesza. Siostra powiedziała, że za 3 lata przeprowadzamy się do Sztokholmu. Serio zrobię cokolwiek 🤔wirek:

przepraszam, ale musiałam gdzieś się wypisać 😡
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
27 kwietnia 2012 18:45
To nieuniknione - Kocham mojego instruktora 😜 ............ 😁
W życiu nie spotkałam takiego człowieka, nie dość, że mnie dużo nauczył, to jeszcze super się czuję w jego towarzystwie.
W poniedziałek nasza ostatnia jazda ... Później zmieniają mi instruktora ... 😕
maiia ja tam czekam aż skończę liceum i też uciekam daleko.  😉
mikusiowa my mamy taką jedną (delikatnie to ująwszy) nieinteligentną laskę w klasie, która na polskim gdy nauczycielka (to jest najbardziej wymagająca i siejąca postrach kobieta) zapytała się czy już skończyliśmy pisać jakieś tam notatki, to ta dziewczyna wypaliła perfidne "jeszcze chwila dobraaaa?. No ja myślałam, że padnę na ziemię razem z resztą klasy. I to nie pierwszy głupi tekst z jej ust.
Anderia jesteś bardzo ładna! I koń też niczego sobie  🙂

Aaaa, małolaty. Jednak się udało! Jedziemy na zawody. Skakaliśmy dziś i było całkiem nieźle i po kaszlu ani śladu. A że to takie tam podwórkowe, to możemy sobie pyknąć. Tylko nie wiem jeszcze co jadę, jutro muszę się trenera zapytać, a do dziś są zgłoszenia  😵 Najwyżej zapiszemy się dopiero przed zawodami. Nie wiem czy LL i L czy L i P. Każdy mówi co innego. Koń ma możliwości duże, ale ja mu nie ufam ostatnio i jestem w kropce.
Mysza dlaczego zmieniaja instr?
My z koleżanką zawsze jak pan od fizyki stanął przy ławce to mówiłyśmy 'spieprzaj dziadu' albo coś w ten deseń. Wiem, że to gówniarskie i w ogóle, ale tego pedofila to ja naprawdę nienawidzę.

Oficjalnie nie jestem już uczennicą. Jakie to cudowne uczucie nie musieć wracać do tej okropnej szkoły we wrześniu. 😜 😜 😜

edit. a miałam dodać i zapomniałam, że pan od fizyki oczywiście tego nie słyszał, gdyż jest głuchy jak pień 😁
ChingisChan   Always a step ahead! :)
27 kwietnia 2012 19:19
Małolaty muszę ostro spiąć tyłek do roboty  🙄. Oby mi się udało...
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
27 kwietnia 2012 19:36
losieq bo mój jeździ 5-cio biegową Toyotą Yaris, a muszę pośmigać też 6-cio ... 🙁
A każdy instruktor ma swoje auto i nie mogą się zamieniać ... Dlatego zamieniają się kursantami ...

Ja nie chcęęę!!! 🙁

Edit: Pojemyliły mi się nicki 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się