sklepy internetowe

Melduję, że dostałam dziś katalog z końskiego świata 🙂
+ dla equi-point- błyskawiczna wysyłka, bdb kontakt mailowy;
Dodam też + dla Końskiego Świata za przesłanie obiecanego katalogu 😉
I może zapytam, czy ktoś wie gdzie można kupić w miarę tanio dobre sztyblety z zamkiem?
+ za kolejny katalog od Końskiego Światu

RioBrawo zerknij do wątku czapsy i buty  🙂

i mega + dla Arcusa, zamawiałam tam pierwszy raz. Zamówienie złożyłam w poniedziałek wieczorem, a właśnie przyszło. Myślałam, że będzie szło dłużej i będę musiała iść po nie na pocztę, bo w opcjach przesyłki nie było kuriera, a tu co ? Wszystko pod same drzwi. Jeszcze dostałam katalog, jakieś naklejki i breloczek z Horze 🙂.
Ostrzegam przed AWIL HORSE

Odesłałam bryczesy, bo rozmiar nie pasował. Przesyłka została doręczona 10 lutego. W dniu dziesiejszym, po wielokrotnych przypomnieniach, ale dopiero po interwencji Allegro otrzymałam zwrot kasy. Podejrzewam, że gdybym kupiła bezpośrednio w sklepie, zwrotu bym się nie doczekała.

Minus to za mało na określenie tej sytuacji.
agull   Dążąc do celu
13 kwietnia 2012 11:29
+ dla sklepu koński świat - za kolejny katalog
+ dla sklepu jeździeckie akcesoria - realizacja, kontakt z klientem, szybkość wysyłki - wszystko na najwyższym poziomie
czemu w końskim świecie nie mogę zamówić 1 szt padu Anky- napisane jest ze dla tego artykułu musze wybrac dwie sztuki- nie chcę 2 padów tylko JEDEN  👿

może ktoś sprawdzić czy też mu tak wyjdzie ( zaraz po dodaniu do koszyka ) ? :kwiatek:
izkadul pojawia się komunikat "Ostrzeżenie: Minimalna ilość sztuk w zamówieniu dla tego produktu to 2 sztuk".

edit: lit
no właśnie mi też, a ja chcę jeden pad- do kitu  😎
znajdź kogoś, kto też takiego szuka i się podzielcie 😉 albo po prostu napisz/zadzwoń tam
Ja z kolei zamawiając torbę eskadrona miałam info,że mogę zamówić TYLKO JENDĄ sztukę tego produktu.
Więc raczej to zamierzone działania są a nie błędy.
A mi się wydaje, że to są błędy. Strona jeszcze nie jest dokończona i wielu rzeczy na niej nie ma. Non stop jest w trakcje 'budowy' ale najlepiej zadzwonić do sklepu i zapytać
+ dla Końskiego Świata za przesłanie obiecanego katalogu
dzisiaj się tam wybrałam i bardzo mi sie podobał wystrój i obsługa sklepu, a że mam bliziutko to bedę tam często zachodzić podczas spacerów 😀
Nie wiem, trzeba by dopytac . Ja na szczescie potrzebowalamjedna torbe i jedna kupilam.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
13 kwietnia 2012 19:54
Ma ktos jakas znizke w sklepie stajnia? chcialam cos zamowic a moze ma ktos jakies rabaty? i chcialby pomoc?
Czy jest możliwość zamówienia torby na ogłowie, dokładnie tej:
http://www.decathlon.com.pl/PL/torba-na-og-owie-caro-br-zowa-193574725/
przez neta?? Wyświetla mi się tylko, że można kupić przez sklep stacjonarny. Gdzie takiej możliwości nie mam.
Livia   ...z innego świata
16 kwietnia 2012 19:31
siwaa, musisz podjechać do najbliższego Deca i tam spytać, czy mogą ci tą torbę sprowadzić z magazynu lub z innego sklepu - tak zwyczajnie zamówić przez neta się nie da 😉
Livia dzięki  :kwiatek:
To sobie trochę poczekam, w takim razie. Ale jednak szkoda, że nie można przez neta zamówić.
plus dla okser.pl

Właściwie widziałam wiele negatywnych opinii, jednak swoje już zamówiłam i było za późno.
Zamówienie złożyłam przed świętami, więc nie spodziewałam się jako tako, że przesyłka szybko dojdzie. Po świętach byłam już nieco podminowana, ale od razu dostałam telefon ze sklepu. Pani wytłumaczyła mi, że musiała towar przerzucić  z magazynu do sklepu i już dzisiaj będzie wysłany.
Tego samego dnia dostałam maila, a że został wysłany w piątek to dostałam go w poniedziałek (: Wiec gdyby nie dwa dni wolnego, dostałabym go już dnia następnego. Zatem jestem tak czy owak zadowolona. Towar ten sam, bez uszkodzeń. 🙂😉
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]+[/size][/size][/size] ogromny dla  mkslep.pl
wszystko mega szybko, mega sprawnie, mega miło! A wybór taki, że można oczopląsu dostać 🙂

- dla starymlyn.pl nigdy nic nie ma, nic ściągnąć nie mogą, a jak już mogą to mnie obciążą kosztem transportu z hurtowni do sklepu
Plusy dla Atosa i swiatkonia.pl
Szybka i sprawnie  :kwiatek:
OGROMNY + dla :
Animalii  Wysyłka błyskawiczna, zero komplikacji, sprzedający zawsze w kontakcie z klientem.
Przy zmianie mojego zamówienia nie mieli żadnych problemów.
oraz
Amigo   choć tutaj kontakt nie tak dobry jak z Animalią, ale wysyłka błyskawiczna, towar zgodny z opisem.
wielki minus - dla sklepu atos.konie, minus to trochę za mało powiedziane...
kontakt beznadziejny, dostarczono mi zły towar, wymiana miała być odrazu na następny dzień (oczywiście się nie odbyła), od tego czasu pani mnie zbywała, a teraz, jak już chyba nie ma wymówki kontaktu zero...ani mail ani telefon! chciałabym już chociaż zwrot pieniędzy...ale nie wiem czy się doczekam!
+ dla animavet.pl za mega szybką wysyłkę, zresztą nie pierwszy raz korzystam z tego sklepu, transakcje zawsze są szybkie i bezproblemowe  😅
+ mksklep.pl - profesjonalna obsługa i dbałość o klienta (powiedziałabym, że nawet z nadwyżką, ale to miłe); wysyłka błyskawiczna

Awil Horse - zamawiałam wielokrotnie i nigdy nie mieli wpadki, a jakościowo mają bardzo dobre towary
Anderia   Całe życie gniade
01 maja 2012 09:56
Ode mnie + dla lamri, za transakcję sprzed kilku miesięcy - zamówiłam pewną rzecz, dostałam maila, że tego i tego dnia będzie wysłana. Na drugi dzień pani zadzwoniła do mnie, przepraszając, bo wysłali nie to, co powinni. Zaproponowała, żebym odesłała paczkę, a oni mi przyślą już to, co zamawiałam - i to wszystko na ich koszt! Miło miło  😉
Czy macie jakies doswiadczenie z rumaksklep.pl?
Najpierw pytalam o produkt mailowo, pozniej zlozylam zamowienie ale nie dostalam odpowiedzi, nie mam szczegolow zamowienia wiec jeszcze nie zaplacilam..
Gorąco polecam sklep www.zooplus.pl , kupiłam tam 12 kg cukierków dla konia Przysmak dla konia Eggersmann Lecker Bricks , bardzo tanio bo za 1 kg tylko 9,93 zł . Kupowałam cukierki w multipaku ( 3 kg za 29.80 zł) .Bardzo polecam ,a data przydatności do sierpnia 2013.Pozatym w tamtym tygodniu był tydzień konia w sklepie więc gratis dodawali do każdego zamówienia 1 kg cukierków dla konia. http://www.zooplus.pl/shop/konie/nagrody_dla_koni/przysmaki_owocowe_warzywne/146938
Polecam ,a co do przesyłki to czekałam 5 dni ponieważ oni mają swoje magazyny w Monachium i dopiero z Monachium przesyłają do swojej filli w Polsce, a z fllii do klienta. I w dodatku jeśli się zrobi zakupy za 99 zł to przesyłka jest gratis  😀 😉
też polecam  www.zooplus.pl kupowałam zestaw Eggersmana Mineral bricks 8 kg za 79 zł i cukierki zeby przesyłka była darmowa- juz od 99 zł- jeszcze przy pierwszych zakupach miałam jakas dodatkową zniżkę - towar przyszedl szybko super zapakowany 🙂

+ dla sklepu koński świat- pamiętacie problem z padami Anky- trzeba było kupić dwa bo jeden nie wchodził do koszyka- napisałam do sklepu i po ok 40 min strona była poprawiona a pare dni później pad u mnie 🙂
super kontakt, fajne promocje - ja już kolejny raz jestem bardzo zadowolona 🙂
( szkoda tylko ze na str jest dość niewielki asortyment  😉 
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
03 maja 2012 19:24
Ode mnie ogromne plusy dla:

* Mksklep - za ekspresową dostawę
* Animali - za stawanie na rzęsach kiedy coś sobie wydumam (np. teraz w dlugi weekend majowy zamówilam coś z terminem realizacji 5-7 dni, napisałam, ze sprawa jest pilna, i zamowienie dostarlo do mnie wczoraj!) oraz za ekspresową dostawę i duże zniżki
* Equi-point - za przefantastyczny kontakt, gotowosc do pomocy i szybką przesyłkę
* Konski swiat - za całokształt
mksklep i pan Podkowa jak zwykle niezawodni 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się