sklepy internetowe

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
04 maja 2012 17:58
Polecam Wet Farmę - złożyłam zamówienie 1 maja wieczorem, dzisiaj już do mnie paczka przyszła. Biorąc pod uwagę długi weekend, to jestem pod ogromnym wrażeniem!
Czy ktos kupował tu? http://www.e-sprzet-jezdziecki.pl/
ja zamawialam raz, w dodatku siodło, wszystko bylo ok, na siodlo musialam z 2 dni poczekac, bo musieli z hurtowniw sprowadzic, kontakt z nimi tez ok😉
Dzieki  🙂
A ja się pochwalę bo chyba idę na rekord. Napierśnika zamówionego 3 stycznia ciągle jeszcze nie ma.  🤔wirek:
Plus dla [font=Verdana]gnl.pl[/font], jak zawsze transakcja bez zarzutów, towar miał być dostępny w ciągu 10-14 dni, a paczkę otrzymałam po 2 dniach 😀
a ja zamówiłam bryczesy w lamri,przezornie nie płaciłam-tylko za pobraniem i cisza już tydzień...telefon wyłączony-co to dziwny sklep jakiś...
The Best Off:

- Animalia
- Animalia
- Animalia


🏇
Evson kupowałam tam w styczniu ochraniacze, nie było akurat na sklepie musieli czekać na dostawy czy zamawiać, ale pani zadzwoniła proponowała zamiennik, ale ja czekałam na te zamówione i wszytko bez problemu doszły terminowo. Dobry kontakt telefoniczny lub mailowy 😉
MEGA plus dla folwark-konie.pl zamówiłam rękawiczki i zapłaciłam. nie było ich, nie mogli ściągnąć z magazynu, wiec dostałam droższe rękawiczki bez dopłacania 😀
MEGA PLUS dla Animalii za nagromadzone zasługi! Najlepszy sklep, z jakim miałam do czynienia!  😍 Kontakt wzorowy zarówno ze sklepem, jak i z dostawcami, obsługa przemiła, żadne wymysły nie są problemem (łączenie zamówień, dostawy o dziwnych porach), towar zawsze zgodny z opisem, dostawa ekspresowa. Kiedy poprosiłam o możliwie jak najszybszą dostawę towaru, pasza była w wyznaczonej stajni w 5h  😲  👍
fioukova popieram w 100%, mój ulubiony sklep. Co więcej - jeszcze na fachową poradę można liczyć.... :-))
Ale żeby nie było tak słodko, bo zawsze można coś poprawić: brakuje mi np. markowych odzieży w dobrych cenach ......

Z innej beczki, czy ktoś kupował w sklepie horsehouse, polecacie? Mają ciekawe rzeczy:
http://www.horsehouse.pl
Jak zawsze "+" dla Amigo  😀 zamawiałam w poniedziałek a we wtorek paczka już była u mnie 🏇

Za to okser ma u mnie wielkiego minusa. Na stronie wszystkie rzeczy, które były mi potrzebne dostępne są na magazynie, a po zamówieniu się okazuje że 2-3 tygodnie trzeba czekać.  🤔
desire   Druhu nieoceniony...
17 maja 2012 14:26
Twinkle, przez to ja omijam oksera szerokim łukiem...  🤔
toltek, ja kupowałam, wszystko ok. W razie problemów z produktem, dzwonią, tak więc kontakt jest na plus, szybkość realizacji tez ok.
Z innej beczki, czy ktoś kupował w sklepie horsehouse, polecacie? Mają ciekawe rzeczy:
http://www.horsehouse.pl


Kupowałam, zawsze miło i sprawnie....  🙂
toltek kupowałam już tam kilka razy, dobry kontakt, szybko i przyjemnie 😀
i ceny dosyć fajne 😀
a ja daję + dla sklepu ATOS  :kwiatek: 2x zamawiałam i wszystko było ok,dobry kontakt i szybko
desire   Druhu nieoceniony...
22 maja 2012 18:35
ogromy + dla Amigo  😀    lada dzień przesyłka wręcz na polski koniec świata  😎
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
23 maja 2012 09:28
ogromny plusik dla sklepu konik.com.pl ! Super szybka przesyłka i wyrozumiałość dla moich "wymogów"  😁
anai, Twinkle - mam mieszane uczucia - chciałam się podpytać o proudkt, od dwóch tygodni nikt nie odpowiada na maila, dzwonie - nie odbierają, ni oddzwaniają, starch coś zamówić.......
Widziałam tylko że wystawiają się na allegro
Dzisiaj duży minus dla Bergo. Jestem naprawdę w wielkim szoku bo do tej pory to był najbardziej zaufany dla mnie sklep. Zamówiłam kalosze o te http://sklep.bergo.pl/fairplaykaloszki-p-1907.html w rozmiarze L i jakąś tam maść na strzałki. Dostałam info, że niestety kalosze mają tylko M i L już nie będą mieli i pytali mnie czy wysłać samą maść. Odpisałam, że jestem bardzo zawiedziona bo taki sklep i taka wpada tym bardziej, że kalosze dalej były (i nadal są ) na stronie w rozmiarze L. Byłam zdziwiona, że nie usłyszałam nawet słowa przepraszam. I wiecie jaką dostałam odpowiedź.... Wysłano mi link do słownika języka polskiego z odesłaniem do słowa "niestety"  🤔 Jestem w szoku. Zdarzało mi się już czekać naprawdę bardzo długo na przesyłki z różnych sklepów ale tak jeszcze żaden mnie nie potraktował. Dla mnie pomimo niezłych cen BERGO już nie istnieje.


😵
Poinformowali, że nie mają na stanie - super! Usunięcie rozmiaru ze strony prawdopodobnie jest kłopotliwe, nie każdy się na tym zna, może wynajmują jakąś firmę/osobę? Chcesz, żeby Cię na kolanach przepraszali? 🤔 Zdarza się i tyle, ot! Jak dla mnie trochę za wysokie mniemanie o sobie jako kliencie. Nie wyobrażam sobie kierowania całej litanii przeprosin za coś takiego. Więcej dystansu do siebie. 🙄
Przepraszam, wiem, że sprawa sprzed miesiąca, ale mnie osobiście coś takiego załamuje, a nie wyobrażam sobie, by ktoś sugerował się taką opinią.

Ceny mają super, zamawiałam tam ochraniacze, szybka przesyłka, miły kontakt. Ja szczerze polecam bergo. :kwiatek:
Podobnie sklep dobry-koń, który również ma niskie ceny, ciekawe promocje, szybki i przede wszystkim miły kontakt, szybka przesyłka, produkt zgodny z opisem. 😉 Potrzebowałam pilnie na odznakę i wszystko doszło w czasie. 👍
A także, wbrew złym opiniom + dla okser.pl - zamawiam tam najczęściej, zawsze dobry kontakt (jak piszę na e-mail maks. 2 dni), sprawna przesyłka. Nie mam na co narzekać.
Mea
Sklep Bergo powinien policzyć do 100 i odpisać - przykro nam, kaloszy nie ma i nie będzie. Przpraszamy.
Nawet gdyby mieli to powtórzyc 5 razy.

Swoja drogą być może to i treśc całego emaila była tak niemiła, że komuś puściły nerwy.
No cóż, ludzie to nie komutery. Czasem się mylą, czasem stres daje znać o sobie.
rybka   Różowe okulary..
25 maja 2012 10:20
Mega + dla sklepu [glow=red,2,300]konikowe.pl[/glow]  :kwiatek:
Mea
Sklep Bergo powinien policzyć do 100 i odpisać - przykro nam, kaloszy nie ma i nie będzie. Przpraszamy.
Nawet gdyby mieli to powtórzyc 5 razy.

Swoja drogą być może to i treśc całego emaila była tak niemiła, że komuś puściły nerwy.
No cóż, ludzie to nie komutery. Czasem się mylą, czasem stres daje znać o sobie.


Gdyby od razu odpowiedzieli w sposób nieuprzejmy mogłabym przyznać rację. Ale jeśli raz wyrazili żal i poinformowali, że nie ma, proponując wysyłkę jednego przedmiotu... No to sorry, ale ile można? Mi by takiego klienta nie było szkoda. Jak mam się użerać nie wiadomo ile, mimo że wszystko tak naprawdę jest na miejscu (kontakt, oferta, dobre ceny), to nie będę na rzęsach stawać, by zadowolić kogoś, kogo najwyraźniej zadowolić się nie da.
Raz byłam świadkiem, jak pewien facet kazał ciężarnej (jak dla mnie to ostatnie dni pracy tej pani) kobiecie (ekspedientce) naważyć mu ileśtam kilo ziemniaków, mimo że wór z nimi był za ladą, całkowicie dostępny dla klienta.... 🤔 Niektórym ludziom w dup*ch się poprzewracało. 🤔wirek: Tyle ode mnie.
amen 🙂

a jednak warto liczyc do 100 🙂
Jak zakupy na galopada.pl? Widzę ceny bardzo fajne. Jakie macie doświadczenia z tym sklepem?
Doszłam do wniosku, że w sklepie internetowych można kupować tylko wtedy, gdy ma się pewność,  że nie będzie potrzeby zwrotu.

Jak niedawno pisałam, zwrot pieniędzy z Awilhorse dostałam po upływie ponad dwóch miesięcy, dopiero po interwencji Allegro (bez Allegro pewnie by mnie kompletnie olali). Teraz czekam na zwrot z Oksera (zakup bezpośredni, nie przez Allegro).  Ich system zarejestrował zmianę statusu na „Zwrot pieniędzy – oczekuje” 9 maja.  Pieniądze nie przychodziły, po moich kilku przypomnieniach 29 maja dostałam odpowiedź: „Jutro  pieniądze będą u Pani na koncie” (słówko „przepraszam” nie padło). Jutro minęło, zrobiło się pojutrze, a pieniędzy nie ma. Ja w sumie lubiłam ten sklep, mimo wielu niepochlebnych opinii. Ale już nigdy tam nic nie zamówię, nawet jeśli będa sprzedawać prawie za darmo.

Przy okazji: co można w takiej sytuacji zrobić (poza policją/sądem)?  Jest jakaś instytucja, do której można  to zgłosić? 
trusia, miałam podobnie z okserem. Dzwoniłam co tydzień i mija Pani mówiła że szefowa jutro wyśle kasę, ale jakoś się nie udawało szefowej dokonać przelewu 😉
Cześć,

http://www.pasze.sklep.pl/ ma w ofercie owies, ktoś ma jakieś świeże doświadczenia z tym sklepem i z tym owsem?
Znalazłam na forum 2-3 wypowiedzi o długich terminach realizacji sklepu, niezachęcające. Czy może dać sobie siana i szukać dalej? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się