Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

takich ludzi to tylko na pal!!!!!
wątek zamknięty
historia opisana jest przez forumowiczkę 😉
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
30 kwietnia 2012 08:25
Aprilla 😁
Ja mam wyrzuty sumienia jak swojemu psu dam po tyłku (nie jakoś mocno, ale tak, żeby poczuła) profilaktycznie za np zapędzenie się podczas zabawy i ugryzienie, ale skopać psa i lać go kijem od szczotki tylko dlatego, że się szczenię same w domu zostawiło ?! 🤔 Przecież to ich wina, że pies się zachowywał tak a nie inaczej 🤔
I jeszcze szlachta nie została ukarana, bo przecież ma wtyki 😵
wątek zamknięty
Teraz niech ktoś mi powie  jakim cudem on złamał jej kość udową w dwóch miejscach?  😲
wątek zamknięty
Intryga - jaka to musiała byc siła uderzenie żeby ZŁAMAĆ kość!! 👿 😵
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 kwietnia 2012 11:32
A co to siodło woltyżerskie? Słyszałam tylko o pasie 👀
wątek zamknięty
Ja tak samo.  😉 😁
A google wypluło mi tylko to
http://www.fotosik.pl/u/ppieczarka/album/988511
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
30 kwietnia 2012 12:02
Dobrze Ci wypluło 😉 Pas do woltyżerki to jest sam pas z uchwytami i tylu, a siodło woltyżerskie to tak jak połączenie pasa ze skórzanym czaprakiem 😉
wątek zamknięty
Jak ja uderzę lekko mojego psiaka, a mam młodego więc bez tego trudno się obejść bo wszystko gryzie, niszczy itd, ale jak na niego popatrzę po 2 minutach to mi go żal leży taki smutny  😀 Nie rozumiem jak można tak bić psa  🤦

http://www.photoblog.pl/piiinklady/91604197/deba.html
pierwsze co mi się nasunęło to "... 1, 2 w górę ręce..."  😁
wątek zamknięty
http://piekielni.pl/29321 I kolejni wielkopańscy właściciele... Ech....

Skąd się biorą tacy ludzie? Rozumiem, że ukarać psa czasem trzeba, ale wystarczy ostrzejszy ton bądź przysłowiowy klaps, a nie bicie kijem czy kopanie zwierzęcia, gdzie popadnie. I jeszcze ten brak skruchy jest zastanawiający, chociaż nie dziwię się po chwili namysłu... Skoro są "kryci" to uważają, że im wszystko wolno. Tacy są najgorsi. U nas się mówi, że taki bogacz na plebsa nie spojrzy, bo go nie dostrzega. Masakra.

Co do linku, ja w ogóle nie rozumiem, po co się uczy konia stawać dęba.
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 kwietnia 2012 13:40
patt140, "1,2 w górę ręce" SGMu?

mojemu kotu, jak zasłuży, czasem się zdarza oberwać kapciem. wcale w niego nie celuję...
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Być. Ja też, a już dopiero nie w wieku 14 lat kiedy to może bardzo zaszkodzić.

Facella tak, SGM 😉

wątek zamknięty
wątek zamknięty
kingoool - tak to coraz częstszy obrazek, dziwne bo już nawet mnie to nie dziwi  🙄 😲
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
30 kwietnia 2012 15:49
kingoool ja mam co drugi dzień coś takiego na osiedlu, więc mnie już coś takiego nie dziwi 😉
Jeszcze niedawno smarki z wózkami biegały i lalkami się na dworze bawiły, a teraz wielce panie dorosłe 🙄
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 kwietnia 2012 16:05
patt140, moja koleżanka kiedyś wzięła płytę, przeczytała tytuły, po czym stwierdziła "co to jest dwanaście w górę ręce?"  😂

kingoool, najgorsze jest to, że takie widoki już nikogo nie dziwią :/
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 kwietnia 2012 18:30
Mysza jest prawdopodobieństwo że te młode gniewne pseudo dorosłe panie niedługo znowu wózki wyciągnął.
wątek zamknięty
Facella tak też można  😁 A ja myślałam, że ograniczasz się do 30STM itd (sądząc po avatarze)  🙂


Biczowa u nas niektóre już chodzą z wózkami, dawno temu w moim gimnazjum wszystkie 2 klasy wyjechały na wycieczkę, wrócili z jednym dzieckiem więcej...
Niby małe miasteczko, ale roi się u nas od młodych ( nastoletnich! ) matek, które są zakochane w swoich dużo starszych chłopakach po czym  zostaje tylko płacz, że love story się skończyła, a oni wolą nadal korzystać z młodości, imprez, alkoholu i poznawaniu kolejnych młodych panienek.
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
30 kwietnia 2012 19:28
Biczowa wcale bym się nie zdziwiła 🙄
Dzisiaj byłam świadkiem jak dwójka małolatów (na oko 6 klasa podstawówki, 1 kl. gim.) lizało, dosłownie lizało się pod sklepem gdzie jest pełno ludzi.
Mi jest głupio swojemu dać buziaka przy ludziach, np na pożegnanie, a co dopiero wpychać sobie języki do gardeł przy świadkach 🤔
Matko co z tą młodzieżą się dzieje... 😵
wątek zamknięty
Hipp   Hipster Hippoland
30 kwietnia 2012 20:05
Jedyna Hipp (nie)normalna, która nie ma /nie miała i raczej mieć nie będzie/ chłopaka  😎 Jestem w lesbijskim związku międzygatunkowym z dzierżawioną przeze mnie klaczą. Amen.
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
01 maja 2012 07:30
U mnie w szkole, dziewczyny też szpanują zdj. na fb dodają a później nauczycielki oglądają i przypał...
wątek zamknięty
wątek zamknięty
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
01 maja 2012 09:37
słyszałam w radiu. Ehmm, to nie pierwszy raz....
wątek zamknięty
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
01 maja 2012 10:59
alicja746 pominę to jak koń jest osiodłany ( i jak założone ma ogłowie) ale czaprak ma chronic siodło przez ubrudzeniem  ( przez m.in pot) wiec jak ktos chce to moze go nie uzywac. w czym problem?
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
01 maja 2012 11:05
Pewnie o błędne myślenie, że czaprak jest po to, żeby chronić konia przed siodłem.
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
01 maja 2012 11:07
Bischa ale juz kilkanascie razy w tym wątku było wyjasniane ze czaprak jest ,,dla siodła" a nie dla konia  😁
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
01 maja 2012 11:23
A myślisz, że wszystkim chce się czytać fragmenty wątku, nie mówiąc o całym? 🤣 Lepiej kolejny raz się pobulwersować 😎
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.