Nasza twórczość fotograficzna cz. II

Facella   Dawna re-volto wróć!
08 czerwca 2012 11:33
Abre, ostatnie i jestem Twoja  😍

teraz, jak nie moge robic zdjec, mam mase pomyslow i nawet daloby sie je zrealizowac. a zaloze sie, ze w lipcu nic z tego nie wyjdzie  😵
Abre Trzecie dla mnie jest wręcz magiczne. Gratuluję  :kwiatek:

Moje ostatnie pstryki z wypadu do Janowa. Co prawda nie z pokazów bo odbywały się one na ciemnej hali, ale chwilkę po 😉



rambuesa, Piękne światło!

Abre Trzecie fantastyczne.
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 czerwca 2012 18:11
rambuesa, ale Ci sie niebo trafilo!
Cudowne niebo było, tuż przed burzą  😎
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
08 czerwca 2012 21:54
co sądzicie? ja mam dziwnie mieszane uczucia... bawiłam się aparatem i sprawdzałam na co go stać i wyszło takie o xd
abre - ostatnie duży format i na ścianę! 😍
rambuesa - piękne burzowe niebo!
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 czerwca 2012 10:12
sandakanowa ja tez mam mieszane uczucia bo nie wiem, czy sobie zartujesz, czy mowisz serio. wzielas pod uwage to co pisali tu poprzednio na temat Twoich zdjec? dobre zdjecie to takie ktore cos przekazuje albo jest ciekawie zrobione lub pokazuje naprawde niecodzienny czy piekny widok. powiedz mi czy Twoje zdjecie ma cos z powyzszych elementow? bo ja tego nie widze. ale moze sie po prostu kompletnie nie znam i mam wypaczony gust.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 czerwca 2012 10:19
Facella, to zdjęcie i~tak jest lepsze niż koń bez uszu 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 czerwca 2012 10:28
moze i jest bardziej przemyslany kadr, ale nic wiecej do mnie nie trafia. zwykly pstryk zeby sobie uwiecznic ladne niebo, sama mam takie na dysku tylko po to, zeby sobie czasem popatrzec, jak ladne moze byc niebo wtedy, gdy nie mam mozliwosci zrobienia porzadnego zdjecia.
Facella - oj tam oj tam, dobrze, że idzie do przodu a nie stoi w miejscu choć of course się zgadzam, nic nie przekazuje
In.   tęczowy kucyk <3
09 czerwca 2012 14:32
Time, ja tam oprócz lepszego (wg mnie) podpisu żadnego "pójścia do przodu" nie widzę...  🙄 Zdjęcie tak samo nijakie jak reszta.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 czerwca 2012 20:28
O wiele ciężej focić ptaszki niż koniki =(

m.indira   508... kucyków
09 czerwca 2012 22:10
Strzyga młode są teraz prawie wszędzie tylko rodzice lubią przeprowadzić atak 😉

a ja dziś Białecka, mokra i niezbyt zadowolona ze swojego podopiecznego
i jednak wierzę że moje stare wysłużone pudło jednak nie jedno potrafi
z racji, że jestem na mazurach to coraz więcej wodnych, ale nie tylko 🙂
drugie niestety zrąbałam i wyszło ciasne 😤
Zabaw manualnych ciąg dalszy 😉



Facella   Dawna re-volto wróć!
10 czerwca 2012 18:00
Lena, drugie  😍
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
10 czerwca 2012 21:16
🚫 Time  na Mazurach ,  a  gdzie  dokładnie ?
może  masz  nie daleko mnie 😉
Huculska Ostoja - Stadnina Kurki, niedaleko Olsztynka 🙂
rambuesa przepiękne tylko na drugim się owijki z podłożem zlały 🙂
Time pierwsze - niby fajnie, że koń stoi dęba, niebo robi super tło, ale przeszkadza mi brak twarzy modelki, całość wygląda jakby koń urządził bunt [no chyba, że tak naprawdę było] 😉
Lena drugie jest przepiękne!

Ja się wcisnę z paroma z nadzieją na jakieś słowa oceny. 🙂





Facella   Dawna re-volto wróć!
11 czerwca 2012 17:06
flygirl, pierwsze i dwa ostatnie ciemne. podciagasz kontrasty w programie albo bawisz sie na krzywych? jesli tak to rob to troche delikatniej (-; na pozostalych z kolei troche bajzel w tle sie robi.
No podciągam kontrast i właśnie nie za bardzo mam wyczucie do tego. 🙂 Tak samo jak do ściemniania zdjęć, nie umiem wymierzyć tak, żeby nie przesadzić, ale staram się. Dzięki.  :kwiatek:
edit: dubel
cieciorka   kocioł bałkański
11 czerwca 2012 18:54
m.indira, nine, to ile kosztuje teraz ta stara wersja? Gdzie jeszcze można na nią zapolować?
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 czerwca 2012 18:57
cieciorka, w sklepach internetowych (w stacjonarnych mozna pytac czy przypadkiem im nie zostalo na magazynie), ok. 2,5-2,7tys. na allegro nowek wystawionych przez sklep (wiec raczej z gwarancja; sa niby-nowki wystawione przez zwyklych uzytkownikow, ale czesto bez gwarancji) juz praktycznie nie ma. moze na EBay'u by byly, tego nie wiem.
trzynastka   In love with the ordinary
11 czerwca 2012 19:02
m.indira, nine, to ile kosztuje teraz ta stara wersja? Gdzie jeszcze można na nią zapolować?


Ja wypolowałam na allegro, za właśnie jak Facella pisze 2799 zł. Była jeszcze wtedy taka powystawowa czyli używana, ale jeszcze na gwarancji za 2400 zł ale kontakt ze sklepem był średni mocno więc wolałam dołożyć i być pewną, że mi nie przyjdzie bubel.


A co do sigmy to... luuubię ją  😍


Facella   Dawna re-volto wróć!
11 czerwca 2012 19:05
nine, drugie jest boskie  💘
Konie skaczą, jeźdźcy spadają a mnie jak zwykle zauroczył niepozorny konik który stoi 🤔wirek:
Więc macie fotkę  😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 czerwca 2012 19:18
equidore - i ucięłaś to zdjęcie właśnie tak, bo?
Strzyga nie rozumiem o co pytasz?  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się