Nasza twórczość fotograficzna cz. II

MsCarmen, z pierwszej serii czwarte jest obłędne 😍 .
jotsa, trzecie mi się podoba, ma bardzo fajne światło 🙂.
kingoool, następnym razem wrzucaj większe 😉. Drugie wydaje się być fantastyczne 🙂.
rambuesa, pierwsze jest chyba trochę ciemne, ale podoba mi się drugie 🙂. Focimy tą samą puszką (też mam D3100), szkoda, że nie mam szkła 2.8 😵

No i na koniec kilka pseudoartystycznych ( 😂 ) ode mnie 🙂
PS. Na ostatnim mam ochotę pociąć się za obciętą nogę x.x
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 czerwca 2012 18:58
Pierwsze dwa jak dla mnie nieostre. W dodatku "dziwne" cięcie.

W pierwszym denerwuje mnie ciemne w okolicach uciętego oka- albo trzeba było ciąć ciaśniej albo szerzej a tak to ni przypiął ni wypiął 🤣 No i brudny koń 🤬 Siwki ładnie wychodzą na zdjęciach ale muszą być porządnie wyszorowane/ doczyszczone w programie 😁

W drugim... Może się czepiam ale (poza kolejnym niefortunnym cięciem- przez ucięcie w miejscu "wąskim" gdzie zaczynają się uszy koń wygląda jak ufo, cięłabym niżej/ węziej) to wzrok ucieka mi na niesforną grzywę 😉

Trzecie do mnie nie przemawia a na czwartym (poza tym że ucięta noga i średnio ciekawa faza galopu) koń wyszedł jakoś nieproporcjonalnie- duuża głowa i szyja i malutki zad.

Za to kwiatowe tło 😜 I podobają mi się kolory, takie pastelowe.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 czerwca 2012 19:13
wymodelowana, nalezy sie  🤬 bo kadry ciete bez ladu i skladu w tym dwa pierwsze nieostre, a tlo obledne i zmarnowane! z siodlem jakas koncepcja jest, ale tez nieciekawy kadr, nie wiem co bym z tym robila. ostatnie to taki typowy pstryk z jazdy i jeszcze bez nogi q-;
Misskieds, u mnie pierwsze jest ostre, drugie faktycznie nie do końca. A cięcia "celowe", bo chciałam po prostu popróbować, typowo próbne foty 🙂. Doczyszczać w programie niestety nie umiem :c. Obiecuję poprawę! 🏇 Po łikendzie wrzucę coś z zawodów w Kwidzynie 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 czerwca 2012 19:31
wymodelowana, a w którym miejscu u ciebie jest ostrość na pierwszym? 👀
Ja tylko piszę swoje spostrzeżenia, sama często mam tak że zrobię fotę i dopiero w domu widzę że tu tło złe a tu krzywo a tu kadr do 🤬
No dobra, jak się przyjrzeć, to faktycznie ostrość uciekła, ale na początku byłam pewna, że jest ostre. Na oczy mi już pada! 🤔wirek: Ależ ja się nie obrażam ani nie bulwersuję - wstawiam przecież tutaj po to zdjęcia, żeby poznać czyjąś opinię 🙂.
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
18 czerwca 2012 21:43
trochę mi wstyd, ale zależy mi na opinii: mogłabym poprosić o słówko komentarza?
Zu moim skromnym zdaniem to... inaczej bym to spróbowała uchwycić. albo cała dłoń żeby była widoczna albo żeby nie było jej w ogóle. i pod innym kątem.
Druga sprawa- wydaje mi się troche za niebieskie, ale to też może być po części wina mojego laptopa jakby co  😉
m.indira   508... kucyków
18 czerwca 2012 22:06
Zu szkoda że takie niebieskie, może bym inaczej kadrowała nie tak centralnie ale podoba mi sie temat, zupełnie inny, i dobrze że szukasz czegoś swojego

no to moje do bicia



i taki eksperymencik
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
18 czerwca 2012 22:13
baffinka, m.indira, dziękuję :kwiatek: Jest chyba niebieskie dlatego, że nie mogłam się dogadać z aparatem (pożyczony) i robilam to w dość ciemnym pokoju. Jutro usiądę i się pobawię, może będzie co wstawić 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
19 czerwca 2012 00:06
wymodelowana - fajne tło na 3 pierwszych, z siwym koniem tworzy ładną pudrową całość, 4 z tego kompletu jest najciekawsze. Co do 4 zdjęcia to przykro mi, ale zdjęcie z ucięta nogą będzie zawsze zdjęciem z uciętą nogą jakie by ładne nie było i pójdzie do kosza jeszcze w aparacie.

olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
19 czerwca 2012 01:41
wróciłam dzisiaj znad morza i nastawiam się do bicia 😁








Dziękuję wszystkim :kwiatek:

Fisia nie nie, Twój monitor na pewno jest ok, za to mój jest do d... Ciągle mam z tym problem, bo u mnie fotki są ok, a u innych są za blade 👿 Nie da się go dobrze skalibrować... 🙁

Dodofon zapewne to facelia, owszem - byłam, widziałam, przywiozłam fotki, obłędnie to wygląda!

olciiik już wiem, dzięki komu Szymon ma takie zajefajne zdjęcie  🤣 Po pierwszym zdjęciu już wiedziałam, gdzie robione były  😀
MsCarmen, dokładnie to właśnie ten fioletowiec!!!
Myślałam, ze to lawendopodobne cos.
Dodofon, ja też, pierwszy raz usłyszałam nazwę facelia 😀 Piękna sprawa!

[edit] Pola są ogromne, jak się dobrze ustawi, to zajmują cały kadr 😍

Facella   Dawna re-volto wróć!
19 czerwca 2012 18:31
MsCarmen, ja tam wlasnie lubie te Twoje "blade" zdjecia, sa takie fajne delikatne  😍
w dawnej mojej stajni byla klacz Facelia, stad tez mam nick  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 czerwca 2012 22:03
Halo Warszawa  👀


Kochani, wśród Was są pewnie osoby które są doświadczone w foceniu psów. Poszukujemy fotografa z Warszawy (dzielnica Mokotów k. ulicy Dolnej), który zrobiłby naszemu Koksowi zdjęcia 🙂 Koks mieszka w DT u Oli i Bartka. Nie ma zbyt dobrych zdjęć do ogłoszeń. My teraz mamy pracowite 2 tygodnie i nie damy rady sami pojechać i zrobić zdjęć. Może ktoś by nam pomógł? PROSIMY 🙂
Zdjęcia ze spacerku mega nam pomogą 🙂 A fajnie by było jakby Koks znalazł już nową rodzinę.

Chodzi o psa, który znajduje się pod opieką Fundacji AST
http://www.fundacja-ast.pl/pl/adopcje/psy-fundacyjne/389-koks
mail: fundacjaast@o2.pl
JARA ja już kiedyś pisałam z tą fundacją, wyrażając chęć do obfocenia psiaków, jednak temat upadł, mimo mojego zaangażowania... Nie pamiętam, kto ze mną pisał, ale sprawa była dziwna.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 czerwca 2012 11:04
Pamiętam, że kiedyś dawałam tu też info o sesji dla psiaków, ale wtedy było ogromne zainteresowanie i w końcu wybrali jakąś babkę, która miała studio.
Teraz już też znaleźli chętną.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 czerwca 2012 18:22
Wydaje się zwykłe, ale mi się bardzo podoba.
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
20 czerwca 2012 20:13
Dodofon, ja też, pierwszy raz usłyszałam nazwę facelia 😀 Piękna sprawa!

nie jadłyście miodu z facelii ? :P
trzynastka   In love with the ordinary
20 czerwca 2012 20:21
Powoli się oswajam 🙂







Nine - ubóstwiam 3 😍 😍
Huculska Ostoja nigdy 😀

To ja jeszcze dorzucam maki, Kasię i Giewonta, który oferuje stanówkę (więcej info na priv)



Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 czerwca 2012 14:54
MsCarmen, super kolory, i ta przestrzeń 😍

A ja ostatnio na zawodach cyknęłam takiego kicza  😂
a co myślicie o tym zdjęciu? Ja widzę te linki na stawkiem i jakby mgła po lewej stronie.

m.indira   508... kucyków
21 czerwca 2012 15:41
no dobra to w sobotę testuję nowe szkiełko 😉 ech, już mnie korci  :emota2006092:
m.indira, a co to za nowość? 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 czerwca 2012 18:13
Chuda, mgla po lewej stronie to pewnie ufajdany/zaparowany obiektyw. nie wiem czy to, ze napisalas, iz to widzisz, ma swiadczyc o walorach tego zdjecia, bo dla mnie te linki sa niepotrzebne w zupelnosci. technicznie ladne zdjecie, ale to raczej taki pamiatkowy, pastwiskowy, pospolity pstryk, nieco urozmaicony stawikiem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się