Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Oleg Badałow aktualnie "stacjonuje" w Targowisku.
Dojeżdża również na treningi do innych stajni
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
25 czerwca 2012 09:18
Tuffy zdjęcie Gosi bardzo ładne!   💘

takie z L,P,N









i inne 😀






później dobiorę się do kolejnych 😀

sorry za off top,
bardzo mi zależy na kontakcie z Andrzejem Ruskiem - hodowcą z Biertowic. gdyby ktoś miał jakieś namiary będę baaardzo wdzięczna  :kwiatek:.
pozdrawiam 🙂
ja tez maly off, choc w klimacie Krakowa - czy ktos z forumowiczow ma lub zna kogos kto pozyczy przyczepe konna z masa DMC do 1500kg? ( jednokonna lub 1,5 ?)  13 -15 lipca... help....
Kami   kasztan z gwiazdką
27 czerwca 2012 10:13
W ten weekend po Wawelem jest Jarmark Świętojański i mają być pokazy łucznictwa konnego - wiecie w który dzień i o której  👀
Kami   kasztan z gwiazdką
27 czerwca 2012 12:56
Dzięki  :kwiatek: nie ma to jak poczytać na wszystkich innych portalach tylko nie tym właściwym  😵
Ale gdzie tam miejsce na pokazy konne... na ścieżce rowerowej🙂?

Dodam jeszcze, że ze mnie Krakus marny...jakby się mnie kto spytał gdzie bulwar Czerwieński to bym zrobiła oczy jak 5 złoty🙂
A czemu nie 😉

A nie wiecie kto ma je robić?
Kami   kasztan z gwiazdką
27 czerwca 2012 20:43
Może gdzieś na kawałku trawnika między Wawelem a mostem, między drzewami  😉
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
27 czerwca 2012 20:54
W zeszłym roku było niedaleko pomniku psa Dżoka czyli między Smokiem wawelskim a mostem grunwaldzkim.
Dziewczyny, gdzie można sensownie poskakać? (bez własnego konia) Szukam czegoś dla znajomej - w rekreacji czy też jakaś droższa opcja.
Swoszowice i Bolęcin odpadają. u Szarych?
  :kwiatek:
Dava   kiss kiss bang bang
28 czerwca 2012 09:37
Dumkowa no jasne, że można  🙂 (w sensie u Szarych)

Została otwarta nowa sekcja jeździecka, sportowa. Szczegóły znajdziesz na stronie. Jak na razie jest to rozkręcane, są przygotowane do tego sportowe konie i można się umawiać na indywidualne treningi u zawodników jeżdżących GP. Myślę, że opcja super dla osób, które chcą w świetnych warunkach i na dobrych koniach się doszkolić, a nie tylko dreptać w kółko.
Dava Dzięki 🙂
pewnie przedzwonię do instruktora spytać o szczegóły, albo  odwiedzę stajnię. Daawno mnie tam nie było.
Hej
Trenowal ktos lub trenuje z Wiola Hajnos lub Katarzyna Kielan? Prosze o jakies info bo malo znalazlam opinii.

I  jeszcze takie pytanie - szukam kogos z Malopolski, kto prowadzi  fajne, duzo dajace treningi ujezdzeniowe i skokowe, kogos kto duzo wymaga, ale i tlumaczy. Kogos kto posiada swoje dobrze wyszkolone konie, ale do kogo mozna tez zabrac swojego konia na ok 7-10dni.  Poprostu chce sie doszkolic, bo klepanie tylka mam na codzien.

Moze byc na pw.
Jeżeli chodzi o Katarzyne Klein to jest raczej mocno polecana, ja nie jeździłam ale miałam okazję obserwować jej treningi i rozprężanie przed konkursami. Na pewno jest bardzo sympatyczna. Ale skokami się nie zajmuję.
Ale jeżeli Kielan to nie mam pojęcia o kogo chodzi...

Wiola natomiast dopiero zaczyna swoją karierę jako trener ale na pewno jest lepszym pomysłem jeżeli chcesz skakać i uczyć się skakać bo po prostu tym się zajmuję. Także pod kątem krosu mogłaby Ci pomóc jeżeli byś chciała. Natomiast nie widziałam nigdy jej pracy ujeżdżeniowej.
Rodzina Wioli ma swój pensjonat w Czarnym Dunajcu więc opcja przyjazdu pewnie by wchodziła w grę ale o to musiałabyś pytać bezpośrednio.

Zmiana na wypowiedz bardziej klarowną 😉
Kasia Kielan od lat zajmuje się treningiem ujeżdżeniowym i z tego co obserwowałam młode konie przygotowywane pod jej okiem to jak najbardziej polecam. Miałam dwa konie od niej i każdy z nich był przygotowany do pracy świetnie. Z zawodnikami trenowanymi przez nią nie miałam kontaktu.

Treningi Wioli obserwuję od jakiegoś czasu i dziewczynki z którymi pracuje rozwijają się bardzo obiecująco. Można z nią poskakać i pojeździć ujeżdżeniowo. Wiola jest członkiem Kadry Narodowej WKKW i dużo pracuje z niemieckimi szkoleniowcami.

Kasia Klein to dla mnie szkoleniowiec w dziedzinie ujeżdżenia na pewno z większym doświadczeniem jak chodzi o wyższe konkursy zarówno w porównaniu z Wiolą jak i z Kasią Kielan. Zawodnicy z którymi pracuje robią dobre wyniki w zawodach ujeżdżeniowych i miło się ich ogląda.
Czy ktoś był na pikniku przy Wawelu w końcu? Jak pokazy konne, kto je prowadził?
Widziano w okolicy pusty koniowóz na warszawskich numerach ale nic poza tym 😉
Warszawiacy przyjechali do Małopolski na wakacje  😀
To może był ich koniowóz ?
I przyjechali pod Wawel z końmi na spacer? 

post pod postem  🙁
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
02 lipca 2012 08:53
ja byłam, widziałam, spotkałam znajomych z łęczycy, siedziałam z nimi na straganie plotkowalam o teoriach spiskowych, kupiłam mydło różane i takiż olejek (rewelacja-od wczoraj zachowuje się jak nienormalna, smaruję, mydlę i się wącham 😜 )
dostałam zaproszenie do husarzy w kraku, no i kupiłam garniec do piwa
bylo świetnie, chociaż upalnie
Kami   kasztan z gwiazdką
02 lipca 2012 10:05
Ja chociaż bardzo chciałam, to upały skutecznie usidliły mnie w domu  🙁
Jak macie wypuszczane konie w te upały?
Ja wstaje o 3 i wypuszczam a chowam o 10
Masakra z bąkami u nas..:/
W Bolęcinie jest istna plaga komarów  😲
Bąków mało ale komary skutecznie zapełniają ich brak  😵 😵
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
02 lipca 2012 14:42
Komary w Bolęcinie są jakiejś specjalnej odmiany...One chyba zagryzają bąki żeby mieć więcej przestrzeni życiowej...
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
02 lipca 2012 20:01
Jak macie wypuszczane konie w te upały?
Ja wstaje o 3 i wypuszczam a chowam o 10
Masakra z bąkami u nas..:/


u nas tez masakra z bąkami, psikacze średnio działają. Ja mam jakis  superowy spray, przywieziony z USA (  polskie muszyska go nie znają chyba) i jeszcze jako tako działa, siadają france ale nie gryzą tylko odlatują. ale koń i tak się wkurza.
Konie są puszczane kolo 6 i schodzą po 10. rekreacyjne dziś puszczone na noc a stajenny będzie sobie spał pod chmurką przy pastwisku.
Sama nie wiem, chyba wole zimę....
Cariotka   płomienna pasja
02 lipca 2012 20:27
ja swoje puszczam o 5 rano....chodzą do 10 na pastwisku w sadzie, 10-16/17 są w boksach i jedzą siano i trawę, 17-21 pastwisko, a na wieczór są na padoku...ponieważ jest na tyle dobrze ogrodzony że mam pewność że nikt mi moich króliczków nie weźmie ani one same sobie nigdzie nie pokicają.
U nas też 5-10... A na ujeżdżalnie wyszłam 19-21 i cieły owady ostro :/
Ja wypuszczam o 4 rano, ale już o 7 odchodzi ewakuacja bo "ugryzł, ugryzł, auaaa", a wieczorem od 20 do 24. Ale ogólnie jest masakra.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się