Kącik Ujeżdżenia

ale maszyna  😍 i jak pięknie malowany!
noo obledny! jakie klusy wyciagniete, wpawie deptal tylami po przodach  😍
m.indira   508... kucyków
02 sierpnia 2012 15:26
i dobry na dodatek
efektowny spokojny zrównoważony i chętny, jak tak dalej pójdzie to anglicy będą na pudle i to wysoko...

co do kłusów wyciągniętych, to był chyba jeden z lepszych kłusów, obszerny ładnie kątowany tył, prawie w ślad za pokazaniem kopytem lądowania, lekki ech...
Czy Randon jest po Czuwaju? Po tym Czuwaju?
Gillian   four letter word
02 sierpnia 2012 15:28
tak.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 sierpnia 2012 15:31
Ten kasztan to duńskiej hodowli Mistral Hojris z tej stadniny http://www.stutteri-hojris.dk/
Halo, Hester był w ostatni w pierwszej grupie (7 jeździec - na eurodressage są listy).
Brytyjczycy z założenia mieli być na najwyższym stopniu pudła  😀.
A kasztan piękny tylko taki ogromny.
omegaT, dzięki! Na london coś tam - listy były aktualizowane.

Czyli - kogo obstawiacie? Mistral czy Uthopia?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 sierpnia 2012 15:42
Mistrala obstawiam
😀iabeł: Obstawiamy Martiniego  😀iabeł:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 sierpnia 2012 15:47
A kasztan piękny tylko taki ogromny.

Mistral ma 17 hands czyli niecałe 173
Arimona, sercem - tak, pewnie  💘 ale gotówka też?  😀iabeł:
halo
a przyjmujesz zaklady na kase? 🙂😉)  😀iabeł:
stawiam na Hestera, ale bez zadnych racjonalnych powodow.
Nie wsłuchiwałam się w komentatorów za bardzo, bo mieliśmy głośną widownie przy oglądaniu olipmpiady, ale czy przypadkiem nie mówili, że Totilas wraca do Gala?
frodoslaw mówili, że może wróci. ale mówili też, że Matthias radzi sobie z nim coraz lepiej, więc nie wiadomo.

mi bardzo podobał się Santana, właściwie najbardziej. szkoda, że taki niski wynik
Hej, Ujeżdżeniowcy, pytanie może nie olimpijskie - ale w temacie.

W programach dowolnych z muzyką podana jest norma czasu.
Czy ktoś z Was wie może, od którego momentu mierzony jest ten czas?
Czy od znaku zawodnika, którym prosi on o muzykę, czy od minięcia linii szranek w A, czy może od zatrzymania i ukłonu?
Czy Anna Kasprzak z Dani? chyba to Polka?
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
02 sierpnia 2012 19:58
Crazy, nie jest Polką to Dunka, ojciec jest Niemcem. Dwie strony temu Ela Pe tłumaczyła 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 sierpnia 2012 20:06
xxmalinaxx, od ukłonu do ukłonu.
Koniczka dzięki, w takim razie zmieszczę się ładnie w czasie 🙂

A jak wrażenia na forum po przejeździe Michała i Randona?
A ja cofnelam sie do 1 str przed 🙂 eh ide poczytac ., dzieki
kujka   new better life mode: on
02 sierpnia 2012 21:22
pewnie nie ma nigdzie mozliwosci obejrzec gdzies nagrania z calego konkursu? albo chociaz Randona?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 sierpnia 2012 21:30
Dla mnie 173 to dużo, ale Mistral Hojris jest cały taki potężny w wyglądzie - nogi, cała reszta i taki bardziej majestatyczny.
Mnie się bardziej podoba Uthopia, bo potrafi być taki kocio-zwinny.
Koniczka a działa Ci to video z dzisiejszego ujedzenia? bo mi działają powtórki z wkkw a z dzisiaj nie....
Według mnie Uthopia to w ogóle jeden z lepszych koni na arenie międzynarodowej i po cichu liczę na złoty medal w jego przypadku.

Ciekawa jestem Waszych opinii co do naszego reprezentanta.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
02 sierpnia 2012 21:49
Mi działa. Uthopia bardzo mi się podoba, ale ja czekam na Valegro 🙂

A przejazd Randona mi się niespecjalnie podobał - większość elementów bez większych błędów, ale wszystko wyglądało jak dla mnie jak na pół gwizdka. Randon mi się najbardziej podobał podczas IO w Hong Kongu.
Ok juz mi też działa a to mam jeszcze jedno pytanie są gdzieś listy startowe z dzisiaj? bo chciałam obejrzeć kilka przejazdów, które ominęłam i łatwiej byłoby je odnaleźć bo na stronie igrzysk już są zaktualizowane z wynikami

edit znalazłam listy, są tutaj --> http://www.dressage-news.com/?p=16966
Koniczka, ja też z niecierpliwością czekam na Valegro 🙂 i na Scandica! Te dwa konie to moi ulubieńcy, a Valegro i Charlotte to moi faworyci, najmocniej im kibicuję.
Moonlight, dzięki za odpowiedź😉
Dzisiaj też oglądamy na 3 kanale http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się