Kącik Ujeżdżenia

Happiowa   córka grabarza
03 sierpnia 2012 10:58
ktoś chyba pisał, że dziś na 8
Dzięki. Faktycznie. Na 3-cim judo. 😁
Za niedługo p. Beata. Kciuki, kciuki! 😅
To prawda że nie zgodziła się sprzedać konia Amerykanom?
rybka   Różowe okulary..
03 sierpnia 2012 11:07
Prawda 🙂 O mały włos sprzedany by był, ale zaczęli targować cenę jak już było wszystko ustalone.. no i na szczęście Beatka sie wycofała 🙂
Wtedy o drużynie moglibyśmy pomarzyć, dzięki 🙂
70.486, całkiem fajnie 🙂
czyżbym przegapiła  😵
jechała Tina Konyot z USA na Calecto
rybka   Różowe okulary..
03 sierpnia 2012 11:13
czyżbym przegapiła  😵

Spoko dopiero 12.36
uff  😉
chyba zrobiłam małe zamieszanie 😉 przepraszam 🙂
dempsey   fiat voluntas Tua
03 sierpnia 2012 11:20
wow Szwedka jaki miała doping na trybunach! nawet ktoś z ekipy trenerskiej machał taką wielką "dłonią" w barwach narodowych.
profi ekipa 🙂  fajne.
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 sierpnia 2012 11:22
co do Randona, to mnie się nie podobało, ale ja sercem jestem z p. Kasią i Ekwadorem i mnie się nikt, poza Gal & Totillas, nie podoba tak jak oni. czemu mi się nie podobało? jechali bez życia, większość można było pojechać energiczniej, mocniej i wyraźniej. i nie twierdzę tego z kosmosu, widziałam ich parę lat temu na żywo i był to wg mnie ładniejszy obrazek niż teraz... może nie było wszystko wyjechane idealnie, ale z życiem, chciało się na nich patrzeć. zaś wczorajszy przejazd był poprawny, ale nie porywający, momentami wręcz nudny... wlekli się po czworoboku bez końca, czekałam na jakiś moment ciekawszy, liczyłam na kłus wyciągnięty, który był wg mnie na "odwal się", tak jakby p. Michał bał się mocniej pojechać, pokazać więcej ruchu... pewnie dostanę po głowie, ale nie podobało mi się, znawcą nie jestem i część laików pewnie by mi przytaknęła.
Buffalo na szczęście, toż 70% dla Martiniego byłoby niedosytem  😀

śmieszne to, że tu nie ma takiego szału jak był w kąciku WKKW jak jechał NASZ 😉

a to już tylko parę minut 😉 chyba, że znów pomyliłam czas i będzie u nas 13.26 (edit. - tfu 36) ??
ten koń tak zębami zgrzyta?
Nie nie, 12:36 naszego czasu, czyli już zaraz. 🙂
Endurka nie, następna jedzie Beata.  😅
kujka   new better life mode: on
03 sierpnia 2012 11:34
akzzi, tak! niesamowite, ze to slychac 🙂 bardzo fajna relacja.
ale EREMO zgrzyta zębami, ciekawe jak na to sędziowie patrzą. Kiedyś był to duży błąd, podobno teraz przymykają na to oko :/
Głos jest super, nawet wrzeszczące dziecko słychać 😉
ja tam w robocie i tak głosu nie mam  😵

czy mi się wydaje, czy ten koń lewą tylną idzie inaczej niż prawą? Czy to złudzenie optyczne?

Zadem to tak sobie pracuje :/
kurcze na 3 mam zapasy-gdzie to jest????
8
podobno na 8

chuchać i dmuchać kciuki! 🙂
w ogóle ten koń wygląda na wkurzonego. Uszy do tyłu i ten zgrzyt zębów...

Dźwięk słychać rewelacyjnie!
Haha ja też w pracy nie mam głosu. I zastanawiam się czy wyjdę dziś o 16, jak wszyscy czy wyjdę z małym poślizgiem, jeśli przejazd Kasi się opóźni. 😉
Będzie gdzieś w TV relacja przejazdu Milczarek? Chciałam sobie nagrać, bo do pracy idę... Chyba nie będę mieć szansy obejrzeć... 🙁
kujka   new better life mode: on
03 sierpnia 2012 11:40
Beata usmiechnieta jak zawsze 🙂
GO GO GOOOOO!
Nie oglądam,za bardzo się denerwuję ale trzymam kciuki
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się