Niejasności wokół Moderacji -lato 2012

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 sierpnia 2012 19:50
A gdyby się okazało,że szanowny wawrek kasował bez śladu posty nie tylko Tomka,ale i innych,normalnych użytkowników? 😎
Ktoś, a okazało się czy szukasz pretekstu?
Presja, idealnie podsumowane.
podsumowanie jednostronne bardzo...bo nawet w czasach stalinowskiego terroru, cenzura pozostawiała ślad swojego działania, a tu wawrek bawi się w demiurga i nie tyle moderuje forum, co to forum redaguje- różnica fundamentalna!
...poza tym deklaracja Presji jest bezprzedmiotowa, bo wawrek delegował w niebyt,  również wpisy innych użytkowników, a nie tylko Tomka.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 sierpnia 2012 08:57
Dworcika, pretekstów szukac nie musze...przed Tomek_J - gate,były już przypadki,gdy :
wawrek delegował w niebyt,  również wpisy innych użytkowników, a nie tylko Tomka.


więc to nie jest jakis precedens w działaności wawrka...swoja drogą,ty jako moderator tez nie popisałas sie przestrzeganiem regulaminu,więc jakoś nie dziwi mnie twój stosunek do całej sprawy....
Jakich wpisów? Czyich? Gdzie?
Co chwilę o tym czytam, że gdzieś kiedyś wawrek coś usunąć. Bez żadnych konkretów.

Rozumiem, że moja sprawa sprzed dwóch lat nadal Wam spać po nocach nie daje? Było, minęło. Przyznałam się, odpowiedziałam za to, co zrobiłam, nie moderuję już forum zgodnie z Waszym żądaniem i sprawa jest zakończona. Obecnie wypowiadam się jako zwyczajny użytkownik w sprawie, która dotyczy mnie tak samo, jak każdego z Was. Przypomnę, że nigdie w regulaminie nie ma punktu, o tym, że moderator nie może usuwać postów osób zbanowanych wielokrotnie i piszących z kolejnych zakładanych przez siebie kont. Regulaminu nie złamał.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 sierpnia 2012 09:03
..posty nie zbanowanych uczestników forum tez znikały,tylko tym razem,ktoś był szybszy od wawrka i zdążył je zachować.
postaram sie odszukac korespondencję,z której jasno wynika,że usunięcie postu wawrka to nie był pierwszy raz.
Dlatego moje pytanie w ankiecie było takie ogólne. Nie wyobrażam sobie, że Moderator mógłby twierdząco odpowiedzieć.
Jakich wpisów? Czyich? Gdzie?
moich wpisów! i już ich nie ma i dlatego to swinstwo jest, bo ty teraz możesz rżnąć głąba, bo nie ma po tym fakcie śladu! 😤
Przypomnę, że nigdie w regulaminie nie ma punktu, o tym, że moderator nie może usuwać postów osób zbanowanych wielokrotnie i piszących z kolejnych zakładanych przez siebie kont. Regulaminu nie złamał.nie wystarczy "nie łamać" regulaminu, żeby być moderatorem...jest coś takiego, jak zaufanie i szacunek userów!

brzydkie slowo :/
Ktoś, czekam na konkrety. Gdzie, czyje i jakie posty poznikały. Przy czym podpowiem, że wiarygodną odpowiedzią byłyby raczej linki do dyskusji, gdzie widać, że są odpowiedzi na posty, których nie ma. Korespondencja na PW to chyba dość marny dowód, no chyba, że ma solidne dowody na zaistniały fakt.

Wrotki, nie "rżnę głąba", tylko zwyczajnie nigdzie nie spotkałam się z tym, że coś przeczytałam, a później tego nie było. Nie widziałam, więc pytam konkretnie - gdzie, czyje i co?
Nigdzie nie napisałam, że napewno takiej sytuacji nie było, tylko, że sama się z taką nie spotkałam.
O szacunku to może lepiej się nie wypowiadaj, bo zdaje się, że masz wielki problem z szanowaniem kogokolwiek, kto nie pieje na Twój widok.
Nie do końca "rżnąć głąba" - zeznanie to też dowód. Jest słowo przeciwko słowu.
Cały czas o tym piszę. Takie działanie powoduje, że nie ma ani  argumentu na obronę ani dowodu .
Dlatego uważam,że nie należy tak bez śladu usuwać. Ale być może za wysoko wieszam poprzeczkę ?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 sierpnia 2012 09:16
A ty Dworcika to kto niby jesteś że "czekasz na konkrety" i niby jakich konkretów oczekujesz 😲 Chyba umiesz czytać i rozumieć co czytasz więc przeczytaj co Wrotek pisze.

Poza tym jak rżniesz takiego wielkiego sędziego sprawiedliwości to może naucz się tak to robić by z braku argumentów nie wyjeżdżać co chwila z jakimiś pseudoprzytykami osobistymi.

O szacunku to może lepiej się nie wypowiadaj, bo zdaje się, że masz wielki problem z szanowaniem kogokolwiek, kto nie pieje na Twój widok.
czy mi sie wydaje,czy to aby nie jest wycieczka osobista,nie mająca nic wspólnego z meritum...no bo co ma wspólnego szacunek userów do moderatora, z moim sceptycyzmem, do obdarzania szacunkiem- szkoda , że jeszcze nie napisałaś czegoś o "szacunku kosztów" 🤔wirek:
z drugiej strony, dlaczego zabraniasz mi pisania o "szacunku", skoro sama udzielasz się w tematach jeździeckich ? 😎
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 sierpnia 2012 09:23
Dworcika, posty - nomen omen- z wyjasnieniami,nie pojawiły się podczas wypowiedzi moderowanej, a korespondencja z moderatorem w twoim mniemaniu nie jest wystarczającym dowodem.
wiem też, że nie tylko wrotka spotkała taka sytuacja i to tez za sprawą wawrka - nie ujawnię jednak o kogo chodzi,dopóki ta osoba sie na to nie zdecyduje - mała podpowiedź,ktoś(kogo wczesniej sytuacja ze znikaniem postów dotyczyła) jednak tym razem zachowała usuniętą wiadomość Tomka J i nie była to tylko nine.
Poza tym,już wczesniej Tania pisała,że widziała,jak znikneły co najmniej 2 posty. No i co? Nasze słow przeciwko słowu wawrka.

Zapytam wprost - wawrek - czy potwierdzasz,że usunięcie postu Tomka J to nie był pierwszy raz,kiedy manipulowałes na forum wypowiedziami uzytkowników?
ElaPe, oczekuje konkretów, bo jak już ktoś w oficjalnej dyskusji wyjeżdża z jakimiś zarzutami, to wypadałoby jednak czymś je poprzeć. Zwłaszcza, że celem tych osób są zmiany, które dotyczą wszystkich użytkowników.

wrotki, może i wycieczka osobista? 😎 Cóż, wychodzę z założenia, że żeby o czymś mówić, trzeba mieć o tym jakiekolwiek pojęcie. Ty pojęcia o szacunku nie masz, więc nie chrzań.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 sierpnia 2012 09:27
no wiec podpieram swoje zarzuty pytaniem do wawrka...

edit: literówka
wrotki, może i wycieczka osobista? 😎 Cóż, wychodzę z założenia, że żeby o czymś mówić, trzeba mieć o tym jakiekolwiek pojęcie. Ty pojęcia o szacunku nie masz, więc nie chrzań.
powtórzę więc znowu, że ty sama jednak nie masz oporów przed udzielaniem się w tematach jeździeckich, wycieczki osobiste są zabronione regulaminem, a fakt, że umiarkowanie rozdaję swój szacunek innym, nie świadczy o tym że nie wiem czym jest szacunek... wręcz przeciwnie.
wrotki, zgłoś mnie za "wycieczkę osobistą" i daj już sobie spokój.
Co ma do dyskusji moje wypowiadanie się w tematach jeździeckich?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 sierpnia 2012 09:42
Myślę że zupełnie bezcelowa jest dalsza jakakolwiek "dyskusja" z użytkowniczką Dworcika gdyż wzmiankowana użtkowniczka niestety nie rozumie nic z tego co się do niej mówi, a swoją nieumiejętność myślenia i rozumienia przeciętnie skomplikowanych wypowiedzi  pokrywa jakimiś zupełnie wyjętymi z kontekstu wycieczkami osobistymi.
  Co ma do dyskusji moje wypowiadanie się w tematach jeździeckich?

nie sądzę, żeby można było być aż tak mało lotnym, żeby tej analogii nie rozumieć...klasyczne "rżnięcie głąba"- bardzo w stylu wawrka zresztą 😉
Ty się lepiej dobrze przypatrz moim postom na forum zanim coś na ten temat napiszesz.
😲...a co, umiłowany twój moderator, pokasował wszystkie twoje wpisy w dziale jeździeckim? 😁
...coś tam jednak zostało przecież
Owszem, zostały. W całkowicie luźnych tematach, nic, co miałoby jakis konkretny wydźwięk w temacie samego jeździectwa. Ot takie tam - o terenach, o koniu na którym jeżdżę. Taki pitu-pitu. Nic specjalnego, bo nic specjalnego w temacie jeździectwa nie mam do powiedzenia. A wychodzę z założenia, że nie wypowiadam się o rzeczach, o których nie mam zbyt wielkiego pojęcia 😉
Owszem, zostały. W całkowicie luźnych tematach, nic, co miałoby jakis konkretny wydźwięk w temacie samego jeździectwa. Ot takie tam - o terenach, o koniu na którym jeżdżę. Taki pitu-pitu. Nic specjalnego, bo nic specjalnego w temacie jeździectwa nie mam do powiedzenia. A wychodzę z założenia, że nie wypowiadam się o rzeczach, o których nie mam zbyt wielkiego pojęcia 😉

To jakim sposobem myślałaś, że masz kwalifikacje do moderowania forum jeździeckiego?
Może i taki punkt do regulaminu wpisać? Żeby Moderator jakoś tam merytorycznie się prezentował?
Czy znów poprzeczka za wysoko?
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
06 sierpnia 2012 10:28
😁 😁
no właśnie  😂
Moderator nie jest od tego, żeby oceniać poziom merytoryczny użytkowników.
Dodam, że temat mojego moderowania został zamknięty 2 lata temu i wracanie do tego nie ma najmniejszego sensu.
Dział jeździecki czytam regularnie, ale niewiele w nim piszę, a jeśli już to w tematach luźniejszych.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 sierpnia 2012 10:33
Moderator nie jest od tego, żeby oceniać poziom merytoryczny użytkowników.


bzdura! bo skąd niby ma wiedzieć,że ktoś pisze głupoty albo troluje? 😂

aaa.wiem,jak nie wie,to nie puszcza postów do publikacji  🤔wirek: 😵
Moderator nie jest od tego, żeby oceniać poziom merytoryczny użytkowników.
Dodam, że temat mojego moderowania został zamknięty 2 lata temu i wracanie do tego nie ma najmniejszego sensu.
Dział jeździecki czytam regularnie, ale niewiele w nim piszę, a jeśli już to w tematach luźniejszych.

Hi!Hi! To ja się loguję na forum o tańcu. I zgłoszę do moderowania. Bo na weselu zatańczyłam.
Przepraszam, że akurat o Tobie piszę, ale chciałabym, żeby może jakiś ogólniejszy wniosek wyciągnąć z tej burzy.
Moderator powinien pewnien poziom merytoryczny prezentować. Inaczej jak może rozsądzić jakiś spór skomplikowany ?
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
06 sierpnia 2012 10:35
Dodam, że temat mojego moderowania został zamknięty 2 lata temu i wracanie do tego nie ma najmniejszego sensu.
jak został zamknięty to czemu nadal sie zachowujesz jakbys chciała dalej moderowac?
wawrek sprawe olal a ty sie nadal wsciekasz i gardłujesz za nim, ze przeciez taki swietny jest
po co???
Może i taki punkt do regulaminu wpisać? Żeby Moderator jakoś tam merytorycznie się prezentował?
Czy znów poprzeczka za wysoko?

wlasnie... np. w kaciku skokow dwie strony byla dyskusja na temat badan i kosztow badan sportowych. nikt tego nie wydzielil ani nie posprzatal, a przeciez to typowy off top, odnaczacy sie do kazdej konkurencji, nie tylko skokow... ale nikt tego nie posprzatal, bo jak ma posprzatac, skoro nie ma o tym pojecia??

a moze poprosic Quante, zeby stworzyla forum KONSKIE, a to zostawic wawrkowi i dworcice, niech sobie moderuja ile wlezie towarzyskie dyskusje pt. zdjecia voltowiczow, itp. przeciez to i tak im rybka, czy to forum konsko-jezdzieckie, czy dzieciowe...
Moderator powinien pewnien poziom merytoryczny prezentować. Inaczej jak może rozsądzić jakiś spór skomplikowany ?

ja przyznam, że moderator w roli guru/superarbitra nie bardzo mi leży...jednak powinien mieć minimum wiedzy, tak żeby wiedział chociaż czy ktoś pisze "na temat"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się