produkty ANKY

Livia też zauważyłam że nei ma nigdzie Dark Blue..  A jaka Anka by pasowała na ciemną kasztankę???
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 sierpnia 2012 20:02
cornflower jest podobny do Olympic Blue i Cobalta reszta taka sobie  😉
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=202.msg1484020#msg1484020 date=1344193338]
cornflower jest podobny do Olympic Blue i Cobalta reszta taka sobie  😉
[/quote]

no a w życiu!! Najbardziej po tych zdjęciach to mi eskadronowego Pluma przypomina. Ni to granat ni fiolet.
No właśnie  🤔 nie jest ani trochę podobny do Olympi ani Cobalta. Ewentualnie do rafblauwa,najbardziej. Ale tak jak mówi aga, chyba plum najbardziej 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
05 sierpnia 2012 22:25
moje pierwsze skojarzenie do cornflower : "o rafblauwo-purplak" kótry wpada w niebieski. Mi przypomina "hiacyntowy "😀

szkoda tylko że nadal niechlujne pikowanie i wielkość poduszki, cóż kolejny raz mój portfel na anky odetchnie 😉
Racja Precelek, mi tez się nic nie podoba z nowych anky.
Juliadna piękny był by komplet anky lub eskadrona kolekcja.
katalog:

[[a]]http://www.anky.nl/downloads/1344248471_ANKY%20AW12%20170x240mm%20IP%20LR.pdf[[a]]

ten niebieski chyba zaczyna do mnie mówić🙂

Livia - navy jest widoczne na 8 stronie🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
06 sierpnia 2012 12:02
Anky White z owijkami Black




I komplet Anky white 🙂

Chyba jednak chce zint  😵
juliadna, ale elegancko 🙂

Im dłużej się przyglądam tym bardziej podoba mi się cinamon. Cornflower i racing red też niczego sobie. Chociaż bardziej niż pady podobają mi się ubrania w tych kolorach. Tylko czy jakiś sklep ściągnąłby ubrania z katalogu? Bo rzeczy anky w rozmiarze większym niż M to chyba trudno u nas dostać?
emptyline   Big Milk Straciatella
06 sierpnia 2012 13:01
A dla mnie ten cornflower to troszkę bardziej fioletowa ultramarine. Same powtórki.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 sierpnia 2012 13:25
o, widzicie, może mam źle ustawione kolory w kompie albo jestem daltonistką  😉 Tak czy siak, nic ciekawego

juliadna jak elegancko  🙂
juliadna bardziej mi się podoba z czarnymi owijkami, ale i tak szałowo wygląda w obu  😁

Mi też się podoba cinamon, ciekawe jak będzie na żywo wyglądał. Szkoda tylko, że pikowanie dalej takie brzydkie 🙁
[b]Juliadna[/b] z czarnymi owijkami po prostu coś pięknego. Elegancja, prostota... a to nigdy nie wychodzi w mody. Super!
Mam wrażenie, że Pani Anky się pomysły skończyły, Ciuchy b. ładne, ale pady kolorystycznie niczym prawie nie różnią się od tych z ostatniej kolekcji + mamy standardowy czarny. Ech.. dobrze, że mnie ta guma w tych nowych padach tak denerwuje, że nie kupię nic a nic  🤔
trzynastka   In love with the ordinary
06 sierpnia 2012 17:28
Dla leniwych 🙂

Cinnamon

Racing Red

Zinc

Cornflower

wool white

turkish coffe
Bogowie, od kiedy idea to 'wybieramy odcień czerwieni/różu, niebieskości, brązu i beżu' i jedziemy przez 3 sezony zmieniając odcienie? 🤣
trzynastka   In love with the ordinary
06 sierpnia 2012 17:44
Burza - taktyka jest nowa ! 😉 Dajmy kolor który już był i.... dodajmy połysk !
[mi to się nudzi] własnie zrobiłam coś takiego  😁
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
06 sierpnia 2012 17:45
Mogliby jakas zielen dac... Szczerze mowiac, jesli chodzi o te brazy i czerwienie to dla mnie zmienia sie tylko nazwa :P

Edit. Nine, fakt. Nowa nazwa + polysk. Szaaaalenstwo  🏇
nuuuuda
nic nie kupuję
Julia - cudownie, bardzo elegancko.

Z nowych anek nic do mnie nie przemawia, jedynie Cornflower nawet nawet, ale tyłka nie urywa.


Nine-
  😁 :hihi😀obre
nine, obśmiałam się! 😀
Livia   ...z innego świata
06 sierpnia 2012 18:01
nine, haha 🙂

chilli, wiem że jest Navy w katalogu, ale miał być kolor Dark blue, którego nijak nigdzie ni ma... 😉

juliadna, bardzo elegancko w obu zestawach 🙂

Cornflower i tak do mnie mówi, jest piękny.
Jeśli ceny nie zabiją, to skuszę się na dwie - cinnamon (jako zastępstwo niedostępnego od dawna hazela) i znic 😉
Bo to takie (z)NIC. Cała ta kolekcja.
Ale to już byłoooooooo! I nie wróci więęęęęęęęęcej!
O przepraszam. Wróci. Już w następnej kolekcji  😵
emptyline   Big Milk Straciatella
06 sierpnia 2012 18:54
To jest zinc, nie znic.  🤣

pokemon - padłam  😉

Jak tam obstawiam, że na 2014 rok będzie Zbik, Red Glamour i pochodnę kolekcji 2011/12.. ile można, no ile!
pokemon - pałam :P wstawiłam wcześniej link do spring/summer 2013... nic nowego. Ale z drugiej strony co oczekujemy?? jakich kolorów NIE było?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się