Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

slojma   I was born with a silver spoon!
06 sierpnia 2012 17:19
mlusiu- gratuluję zakupu czekam na zdjęcia, a ty nie czaiłaś się przypadkiem na małe kare stworzonko ?
wątek zamknięty
Moze cos napisze, zebysmy calkiem nie odeszli w zapomnienie 😉

Aqi zdrow jak ryba, smiejemy sie czasem, ze jest jeszcze bardziej regularny niz przed przymusowymi wakacjami 😉 Praca idzie na przod, czasem powoli (przeze mnie), ale na przod. Mozemy juz sobie pozwolic na robote nad probami zebrania, ostatnio przepychamy 'nowy'  temat szybkiego, regularnego zadu, spod klody ('ale jak to, dlaczego juz nie moge swobodnie podrozowac, odbijajac sie tylko jak pileczka'- pierwsza reakcja konia, ale dajemy rade!). Ja jak to ja, jak raz zkosztowalam nowej jakosci jazdy, to chce tak i znow, i znow... Czasami wpadajac w korytarz 'przeciez juz tak robimy'. Haha figa z makiem 🙂 na szczescie mam temperowanie z dolu, sama tez sie temperuje, staram sie.
Zaliczylismy dwa wypady na zawody, w tym jedne ZO, po raz pierwszy w rundzie C. Bez szalu, leji z tylka nie urwalo. Aqi pierwszy raz na zawodach pokazal rogi, tanczac przez caly czworobok. Niby powod do sploszenia mial, ale pod kontrole niezbyt bylo mu spieszno wrocic 😉 Ale Kon, nie maszyna. 

Duzo zadzialo sie nie-konskiego. Stwierdzilam, ze to dobry moment, moze jedyny, na mojego dlugo odkladanego eurotripa. Spakowalam wielkie plecaczysko i na pelnym spontanie wyjechalam z przyjacielem stopem dookola Europy. Bylismy w Berlinie, Amsterdamie, a aktualnie jestem w Paryzu. Mam wyrzuty sumienia z powodu czasowo odlozonego treningu, szkoda mi. Ale 'jak nie teraz to kiedy'?. Ani na IO sie nie szykujemy, ani koniowi sie krzywda nie stanie. 
 
Serdecznie pozdrawiam 🙂 !

Cwiczenie kury


Gagatek
wątek zamknięty
Ja się pochwalę jedną Libelką i jedną sobą na Dzioneczku 🙂





i portrecik


I like 😍

disco, fajnie, że jesteś! Koń jak zawsze piękny, jeszcze w wersji niegrzeczny chłopiec to już w ogóle 🙂 No i eurotripa zazdroszczę, sama bym teraz chętnie tak pojechała... 🙂
wątek zamknięty
disco, przepiękny Aqi, wygląda rewelacyjnie! + jaki on ma ogon! Wygląda na strasznie gęsty, boski! 😉
wątek zamknięty
disco, jak ty siedzisz... mogę patrzeć i patrzeć 🙂 piękne jeździectwo 🙂 lotne cukierkowe, jak się przysapał na nie! 😀 no i same komentarze też super 😀

wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
06 sierpnia 2012 21:40
disco, raany cudownie się Was ogląda! No i rewelacyjnie brzmi Twoja trenerka, taka zakręcona 🙂
wątek zamknięty
Kurde, tak to jest wstawić fotki równocześnie z disco! Jakie szanse na uwagę ma mój gruby Dzion z jej wypasionym gniadkiem z kosmicznym ogonem, śmigającym do tego Ctki! 😉 😉 Jutro wrócę z nową porcją fotek, nie poddam się tak łatwo!
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
06 sierpnia 2012 22:11
Dzionka, Właśnie weszłam przejrzeć jeszcze raz i chciałam napisać, że Dzion wygląda kwitnąco! 😍 nie powiedzialabym wcale ze jest gruby, a portret ma obledny (:
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
06 sierpnia 2012 22:24
przebrnęłam wątek  👍

szam gratulacje!!  😅

Dzionka, wyglądacie super, zresztą jak zawsze 🙂
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
06 sierpnia 2012 22:27
Disco, Ani na IO sie nie szykujemy,.
chyba chciałaś napisać "JESZCZE nie szykujemy", niczego wam nie brakuje!

Jestem pod wrażeniem  😍
wątek zamknięty
Dzionka Dzion wygląda kwitnąco, bardzo, bardzo mi się podobacie!!!
disco  👍 👍 za ogrom pracy, tworzycie megazgraną parę i normalnie tak miło mi się Was oglądało, że szok!!! oby tak dalej!
milusia koniecznie pokazuj cóż to za piękność, no i ogromne gratulacje!!!


A mój Maluch kończy dziś 2 miesiące! Niestety nie mam aktualnego foto, ale chociaż takie dodam, bo wiem, że się dopraszaliście. 😉



No i muszę się pochwalić, że chyba odkryłam mojego konia dziś na nowo!!! A mianowicie, przez całkowity przypadek, bo 2 dni temu Siwa obtarła mi się od nachrapnika, więc wczoraj gdy zabrałam ją na lonżę na czambonie wypięłam jej go, a dziś stwierdziałam, że jeszcze jej nie będę zakładać, żeby wszystko się ładnie zagoiło. No i to był strzał w 10! Koń chodził jak marzenie! Na tak luźnej i leciutkiej Eneidzie, to ja nie pamiętam kiedy jeździłam i normalnie była taaaaka przyjemna, że aż mi się nie chciało zsiadać. Uwielbiam ją! 😉
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
06 sierpnia 2012 23:33
Dzionka Dziona coraz więcej 😀 Kiedy jakieś zawody??
disco rewelacyjnie wyglądacie! Standardowo - aż chce się trenować patrząc na Was 🙂
milusia gratuluję!!! Też z niecierpliwością czekam na zdjęcia.
szam również gratuluję!
juliadna piękności! 😜 Cudownie się prezentujecie 🙂
wątek zamknięty
Dzionka Ale się go dużo zrobiło, wygląda super.  🙂
gryglodor Maluch śliczny, fajnie ma chrapy malowane. Takie maleństwa są super słodkie ale mają jedną dużą wadę- szybko rosną  😁
disco zawsze jak wstawiasz zdjęcia to mi szczena opada. Twój koń wygląda rewelacyjnie, Ty siedzisz jak przyklejona- nic tylko zazdrościć 😉
wątek zamknięty
disco Ty wiesz, że ja uwielbiam Aquiego.  😍 Byłam pod Waszym wrażeniem w Bajardo. Naprawdę miło się to oglądało. Zdecydowanie wyróżniałaś się w tej grupce C-tkowców.
Btw, wczoraj u mnie w pracy była D.U. 😉
wątek zamknięty
Milusia a ja chcę filmik! A tak poza tym to szalona jesteś 😉
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
07 sierpnia 2012 07:33
Jeszcze raz dziękuję za gratulacje, zaraz dodam fotki  🙂
karolciaequilano-dokładnie, niech się zdrowo chowają dziewczynki  🙂
A Mańka zacnie się prezentuje jako dresiara  😀
slojma- 🙂 czaiłam się ale rozsądek wybrał rudą  😉
Disco-REWELACJA! uwielbiam Was  😀

No dobra to czas pokazać suchotnika małego
klacz Izwelta sp od Izolda/Louis hol/ Landgraf  po Weltino han/Welmeyer
hod Nowa Wioska




jeszcze taki dzieciuch z niej, zobaczymy co z niej wyrosnie za jakis czas  😉

No i moje kochane złote byczysko  🙂
Zwiastun


drapanie sunchroniczne  🤣
wątek zamknięty
milusia Ale będzie z niej piękne konisko!! Czas zleci jak szalony i zaraz będziemy Was oglądać na czworobokach  😀
GRATULACJE zakupu 🙂
wątek zamknięty
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
07 sierpnia 2012 07:58
Milusia az musialam sie odezwac🙂 Piekna, no i znalam i jezdzilam pare razy jej mamuske🙂 gdzie ja dorwalas?🙂
wątek zamknięty
Disco uwielbiam na Was patrzeć  😜
Milusia ładna dziewczynka 🙂 W jakim jest wieku?

Po odwiedzinach u Dzionki ogłaszam wszem i wobec, że Dzion wcale nie jest tak gruby jak mówią na mieście 😉 Jest też na tyle miły, że nie pozbył się mnie z grzbietu 🤣 NA dowód wrzucam jeszcze jedną moją fotę na Dzionku:
wątek zamknięty
Milusia- śliczny koń. Siostra Weltinki naszej Anji z forum. Od razu poznałam.
Te oczy... niepowtarzalne. A raczej powtarzalne u nich.  😍
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
07 sierpnia 2012 08:16
milusia- no no fajna dziewczynka ładny ma łepek i całkiem fajnie się rusza, niech dorasta bo już nie mogę doczekać się by zobaczyć ją chodzącą pod Tobą, raz jeszcze gratuluję.
wątek zamknięty
Milusia, urocza kobyłka 😍 Surowizna totalna czy zajeżdżona? (jeśli już gdzieś pisałaś, wybacz)
Chyba wdała się całkowicie w matkę, co? Do tatusia zupełnie nie podobna 😉 A jak w kwestii charakteru?
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
07 sierpnia 2012 09:02
koniczyna-haha mówisz jak byś mnie nie znała  😁  😉
tuch-dziękuję, sama jestem ciekawa co z niej wyrośnie  🙂 Co do czworoboków, to na razie nic nie planuję, ale zobaczymy  😉
domiwa-świat jest mały  🙂 Będę wdzięczna za fotki mamuśki  :kwiatek:
Libella- :kwiatek: w listopadzie skończy 3, ale wygląda na 2. Z tego co się dowiedziałam te konie późno dojrzewają. Myślę, że za jakis rok, dwa dopiero będzie wyglądała jak koń  😉
Tania-a Weltina nie jest przypadkiem bezpośrednio po Weltmeyerze? no ale tak czy inaczej rodzinka  🙂
slojma-oj pod siodło to chyba dopiero późną wiosna/latem trafi, na razie ogólne ogarnianie z ziemi, wychowywanie i nauka dobrych manier, potem od czasu do czasu lonża i na razie chyba tyle, niech dorasta szczyl  😉 A jak tam Twoja młoda? chwal się  🙂
wendetta-surowizna totalna, hm nie wiem w kogo się wdała, mamy nie widziałam nawet na fotach. Co do charakteru to jeszcze trudno mi coś powiedzieć, ale melepeta to to nie jest  🤣 Próbuje pokazywać różki, ale jest inteligentna i szybko łapie że niepotrzebne jej te bunty. myślę że będzie fajna w pracy, myśląca
wątek zamknięty
Milusia przepiękna jest  😍 niech się zdrowo chowa  :kwiatek:
Disco mi brak słów po prostu! Zresztą... jak za każdym razem kiedy wstawiasz coś. Bosko po prostu. Zazdroszczę tego dosiadu.
Dzionka ekstra  😀 dawaj więcej, Disco już sobie poszła  🤣
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
07 sierpnia 2012 09:16
gryglodor, sto lat dla Maluszka!
Libella, fajnie Cię widzieć na Dzionku, tak inaczej 🙂 a co u Libelki?
milusia, jesteś królową najpiękniejszych rudzielców 😍 Prześliczna dziewczyna!
wątek zamknięty
Zu dzięki 😉 u Libelki wszystko dobrze, dostaję regularnie zdjęcia i newsy z jej życia 😉 Może nawet w tym tygodniu uda mi się ją odwiedzić, bo muszę przyznać, że strasznie tęsknię...

Czy Wasze konie przy tych temperaturach też mają taką niechcicę na wszystko? Miałam wczoraj taką jazdę na moim podopiecznym, że aż witki mi opadły  😵 Najgrzeczniejszy Koń Świata postanowił udawać leniwca i z trudem w ogóle stępowałam. Bo o normalnym kłusie i galopie mogłam zapomnieć  🙄 Mam nadzieję, że dziś będzie to wyglądało lepiej, bo jak nie, to rzucam to jeździectwo w cholerę 😉
wątek zamknięty
Disco ale czad! 😜 wielki  👍 za robotę! Czy można wiedzieć z kim trenujesz? Może być na pw.
No i udanego podróżowania. Jaki jest następny cel?
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
07 sierpnia 2012 10:20
>
Czy Wasze konie przy tych temperaturach też mają taką niechcicę na wszystko? Miałam wczoraj taką jazdę na moim podopiecznym, że aż witki mi opadły  😵 Najgrzeczniejszy Koń Świata postanowił udawać leniwca i z trudem w ogóle stępowałam. Bo o normalnym kłusie i galopie mogłam zapomnieć  🙄 Mam nadzieję, że dziś będzie to wyglądało lepiej, bo jak nie, to rzucam to jeździectwo w cholerę 😉


oj tak  🤔 Kary wczoraj stanowczo odmawiał lonżowania ❗
Sapał, udawał że jest tak zmęczony, co zakłusował to przechodził do stępa! Chyba więcej niż on to ja się wylonżowałam 🙇
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
07 sierpnia 2012 11:20
Libella, moj kon ma mega niechcieja w taka pogode. zasypia przy koniowiazie i pod siodlem jest tak samo "zywy" jak przy czyszczeniu.

disco, jestescie super 😀 wpadaj czesciej!

milusia, a co w takim razie z malym klusaczkiem?

Dzionka no wlasnie kiedy jakies zawody? 😀
wątek zamknięty
sei super się prezentujecie i wcale nie wyglądacie źle ani ty ani rudy🙂

milusia i ja przyłączam się do gratulacji🙂 faaajna dziewczynka!

Libella Reszki nawet upały nie zniechęcają🙂 wręcz przeciwnie jak inne konie niezywe i do pchania to ona sie robi 'normalna'🙂 choc teraz porownania nie mam bo nie jeździmy w te najgorsze temp, a poznymi wieczorami więc wtedy temp jesr bardziej sprzyjająca.

a my dzisiaj skaczemy 🏇 już sie nie moge wieczora doczekać🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.