Końska rewia mody cz.VI (2012)

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 sierpnia 2012 18:14
Livia zdecydowanie bakłażan  🙂
wątek zamknięty
Livia Bakłażan zdecydowanie ! Wczoraj byłam bliska kupna tego padu, ale niestety aktualnie brak środków. Na żywo jest naprawdę śliczny !  😉
wątek zamknięty
Dziewczyny, a co myślicie o tym bakłażanie dla mojego siwego? macie jakieś inne pomysły na kolorek?
wątek zamknięty
mogę podrzucić ci fotę bakłażana na siwym, to sobie zobaczysz 😉
wątek zamknięty
ooo, infatnil, poproszę bardzo ładnie :kwiatek:
wątek zamknięty

fota stara jak świat, ale jest  😉
wątek zamknięty
infantil, bardzo ładnie, chociaż mnie już się zieleń na kasztanach zbrzydła  😉 a bakłażan na siwym super  🙂
wątek zamknięty
Bakłażan na siwym bardzo fajnie.

Madagaskar w ES Scarlet Red komplecie 🙂 foto Burza

wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
12 sierpnia 2012 21:31
Mi się bakłażan na siwych znudził 😀
Swoją drogą jak patrze na fotkę  infantil  to aż mnie dreszcz z zimna przeszedł 😀 Takie grube futro, brrr od razu przypomniałam sobie że niedługo zima ; /
wątek zamknięty
infantil, nareszcie skojarzyłam (mam nadzieję, że dobrze) kim jesteś 😉 miałaś kiedyś nick night(cośtam)?

MMVG, pięknie! 😜
wątek zamknięty
chyba się skuszę na ten bakłażan  dla Kaszmira. infantil dzięki za zdjęcia :kwiatek:
wątek zamknięty
czy cottony sand i bronze są do siebie na żywo podobne?
wątek zamknięty
Dorzucam jeszcze jedno, w słońcu 🙂

wątek zamknięty
Livia bakłażan! bierz i foć! 😀iabeł:
MMVG ładnie,ale jakoś dla mnie nie ma szaaału  :kwiatek:
wątek zamknięty
MMVG Ładnie Wam, ale nie tak szałowo jak w poprzednich kompletach 🙂
A ja wczoraj zamówiłam taki pomarańcz. Już się nie mogę doczekać i mam nadzieję, że eskadronowe owijki, będą w miarę pasować  😜
wątek zamknięty
Ten kolor to autentyk? Bombowy.  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 sierpnia 2012 11:59
anai, infantil, Nasturcja-Renata, aokt, zalcia, dzięki, pomogłyście mi bardzo, bo sama się zapętliłam :kwiatek:

MMVG, mnie się szalenie podoba! 🙂
wątek zamknięty
domcia, Pomarańczowy fajny 🙂 🙂 Ja czekam na pomarańcz z eurostara nowego.
zalcia, domcia, może dlatego, że ten kolor taki niesoczysty w sumie jest, w realu bardziej zbliżony do zdjęcia nienasłonecznionego, niż tego w pełnym słońcu. mi się podoba sam wzór i połączenie z szarością bardzo.
Livia, dzięki :kwiatek:

Martuha, bronze jest od sand cieplejszy.
wątek zamknięty
MMVG czekałam na te zdjęcia i się doczekałam - przepięknie, tylko dlaczego już się pozbywasz?
wątek zamknięty
Azbuka, mam komplety, które bardziej lubię po prostu.
Wystawiam na sprzedaż, jak się trafi oferta to sprzedam 🙂 Póki co będę dalej używać 🙂
wątek zamknięty
domcia406 ten czaprak niedawno wstawiała Tuptek. Super wygląda na koniu 🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
13 sierpnia 2012 15:49
A ja się biję z myślami - opychać czy zostawić? Niby fajnie na Dzionku wygląda i zawsze mi się podobał, ale teraz chyba już nudzi...
Słoneczna pomarańcz od ivett:

Ogólnie pad jest moim ulubionym, super jakość i zacznie się rozwalać chyba za milion lat, ale kolor się u mnie "wypalił". Co sądzicie? 🙂
wątek zamknięty
tegoroczna? spoga mamy więc kilka więcej przebłysków kolekcji zimowej eurostara oraz anky
(pomarańczowe pockety eurostara np. )
http://www.spogahorse.com/en/spogahorse/home/index.php

znalazł ktoś więcej przecieków eurostara?

edit, beżowy i pomaranczowy pocket.. jak dla mnie to jeden z najbardziej udanych czapraków eurostar, układa się cudownie, po praniu jak nowy

skoro to nie tegoroczna (odnalazłam datę u góry, wstawiam foty w linkach

http://farm8.staticflickr.com/7014/6836207197_2ddedeb8c9.jppg

wątek zamknięty
ashtray Właśnie widziałam. Już od dłuższego czasu się nad nim zastanawiałam, i jak zobaczyłam zdjęcia Tuptek, to się przestałam zastanawiać 😁
MMVG Pomarańcz eurostara jest bardzo fajny, ale jak już te kolekcje będą dostępne w Polsce, to chyba wybiorę kolory anky 🙂
Anderia mnie się podoba, lubię takie słoneczne kolory, więc na Twoim miejscu bym zostawiła 🙂
wątek zamknięty
Precelek spoga jest we wrześniu, Ty wrzuciłaś chyba zdjęcia z poprzedniej edycji.
wątek zamknięty
chilli2 no właśnie coś mi nie pasowało, dopiero teraz zauważyłam datę, jest schowana u góry strony  🙂 🙂 tymbardziej że eskadron stary


pod hasłem eurostar winter 2012 ebay wypluwa kilka wyników, ale to wszystko już było :/

http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=eurostar+winter+2012&_sacat=See-All-Categories
wątek zamknięty
Anderia, jak dla mnie możesz puszczać 🙂 Weź mu coś beżowego  😍
wątek zamknięty
Felix buhler FLIEDER (kolor bzu)
wątek zamknięty
MMVG dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
karusioowa ładnie. 😉 Czy Ty wykupiłaś wszystkie te Buhlery?  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.