Kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością j.k.

ja do Lalina na wrzesień.
Co do potwierdzenia, musiałam napisać maila czy jestem wpisana i wszystko jest potwierdzone,wtedy odpisali że wszystko gra.  😉

risotto
masz może informację jak wygląda pierwszy dzień? tzn od razu ruszamy z wszystkimi zajęciami i trzeba być tam wcześnie?
Ja również wybieram się do Lalina na kurs, w sierpniu  🙂
Dumkowa - do mnie dzwoniła pani z Green Way i mówiła, że o 14 pierwszego dnia jest spotkanie organizacyjne, a później już normalne zajęcia, ale o szczegóły nie pytałam.
Mi Pani powiedziala, ze o 16 😉
No to ja juz wszystko zalatwilam. Nocleg w ich polecanym hotelu, czesc ogolna w sierpniu, a kurs z koniem we wrzesniu. Do zobaczenia!
Jasnowata, może mówimy o różnych częściach  😁 mi chodziło o specjalistyczną, bo na ogólną się nie wybieram. W sumie to nie wiem o którą część pytała dumkowa ? 👀
No to ja mowie o ogolnej 😉
ja pytałam o zajęcia w Lalinie 😉
Dzięki!
risotto   Życie końmi prowadzone
08 sierpnia 2012 18:15
No to wszystko już wiadomo 🙂
Ogólnie bardzo dobry kontakt jest z Green-Way 🙂
czy gdzies w dolnoslaskim mozna zrobic w tym roku kurs? Albo ktos bedzie dojezdzal do bydgoszczy, zebysmy razem mogli jezdzic?
A gdzie jest kurs w Bydgoszczy?
W jakoejs wyzszej szkole
Wybiera się ktoś we wrześniu do Toporzyska?
Najlepsze jest to, że oprócz IRR można zdobyć tytuł ISP 🙂

http://www.toporzysko.pl/default,artykul,42.aspx

Może ktoś słyszał o kursie w mazowieckim ??
merciful, w Bydgoszczy organizowane są przez Ośrodek Rekreacji Konnej w Fordonie w połączeniu z Wyższą Szkołą Gospodarki.

http://konie.bydgoszcz.pl/ 😉
a w wielkopolsce?
W Wolicy k. Kalisza, też łączony TKKF+PZJ
Czy ktoś z was korzystał z refundacji kursu poprzez UP? Chciałabym się dowiedzieć jaki jest mniej więcej czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku. Fajnie byłoby załapać się na kurs IRR i ISP w Toporzysku, który zaczyna się 13.09.
e: Zerknęłam teraz do notatnika. Na stronie podane jest, że część ogólna jest na Reymonta 22, a ja mam napisane, że na Jana Pawła 37. To jak w końcu? Może mi ktoś przesłać maila z rozkładem zajęć? Ja go w końcu nie dostałam.
Jak dobrze obudzić się dzień przed wyjazdem  😵
Bardzo proszę o pomoc!!!
Mam takie pytanie: czy na takim kursie obowiązują umiejętności jazdy konnej jak na srebrną odznakę jeździecką, czy takie jakie do klasy L [ujeżdżenie i skoki ?] ?  Patrzyłam w kilku miejscach i widzę rozbieżności. Zdawać na razie nie zamierzam [choć kiedyś na pewno chciałabym takie uprawnienia mieć], ale pytam tak dla orientacji 😉
Witam!
Czy ktoś orientuje się gdzie można zrobić kurs IRR + zdać egzamin w woj. śląskim lub łódzkim? Póki co najbliżej znalazłam Toporzysko ale to i tak kawał drogi... BYłabym bardzo wdzięczna za pomoc
matylda666 parę postów wcześniej pisałam o Wolicy k. Kalisza (100 km od Łodzi). Powtórzę pytanie, czy ktoś z revoltowiczów wybiera się na ten kurs?
Wie ktoś może kiedy będzie kurs instruktora w okolicach Olsztyna ?
ash   Sukces jest koloru blond....
20 sierpnia 2012 13:22
Zadzwoń do Gałkowa. Co roku jest kurs w okolicach września.
http://www.stadnina-galkowo.pl/kontakt.html
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
07 września 2012 15:18
Od 15 września zaczyna się kurs IRR w Gałkowie.

organizator www.instytutolsztyn.pl
ash   Sukces jest koloru blond....
07 września 2012 15:20
właśnie miałam pisać o tym!

Ja serdecznie polecam. Byłam 2 lata temu z własnym koniem i na nim zdawałam!
Lalinowcy! jak tam po kursie? Powiedzcie coś. Na co się szykowac? Niestety jednak nie przyjadę ze swoim koniem, więc jestem skazana na tamtejsze.
Witam. Czy mogłabym uzyskac jakieś opinię od was na ten temat kursu w gałkowie ja również sie na niego teraz wybieram a nie wiem jak to wygląda. Jak to jest z egzaminem wstępnym? Nie jezdziłam teraz dwa miesiace i mam nadzieje, że moja przerwa nie spowoduje problemów. Wcześniej jeździłam zawody🙂 Jakie są ich konie?
risotto   Życie końmi prowadzone
09 września 2012 14:36
Jasnowata Kurs w Lalinie jest cudowny !!! Konie też są rewelacyjne więc nie masz co się martwić 🙂 Jak dla mnie było cudnie pod każdym względem.  😀 Jedzonko pyszne  😎 Hala świetna i dobre oświetlenie 🙂 Jazdy zaczynają się już pierwszego dnia 🙂
Risotto, a był w końcu ten egzamin praktyczny i teoretyczny? Jak to wyglądało?
Na różnych koniach się jeździło, czy nikt nie patrzył i każdy brał co chciał?
MagBan93   Hennowata rudość :]
10 września 2012 18:00
Niestety zdania na temat kursu w Lalinie były podzielone...
Myślałam, że tylko mi tam nie pasuje, ale jak się pogadało z ludźmi też nie byli zachwyceni.
Ja osobiście nie polecam. Bardzo nie podobała mi się organizacja, pierwsza pani instruktor i konie. Spodziewałam się lepiej przygotowanych koni pod taki kurs niestety...
Nie przerobiliśmy w sumie wogóle zajęć praktycznych np. lonżowanie młodego konia, lonżowania na patentach, dopasowanie siodła itp. Za to przez dwie godziny oglądaliśmy olimpiadę ze skoków z pauzami...
Konie kursowały stajnia-hala. W boksach kupka słomy, tak to stały na betonie. Nie wiem kiedy ostatnio były na wybiegach....
Nogi jak balony, poobcierane pod popręgami.
Może się odzywczaiłam na swoim koniu, ale temtejsze konie kompletnie znieczulone. Może mieliśmy tego pecha, że kurs był po obozach...
W teren nikt nie chciał jechać, bo konie szalały. Ja trafiłam na grupę w terenie gdzie godzinę stępowałyśmy, bo jeden koń galopował w miejscu i brykał jak zastęp kłusował.
Jedyne ci mi się podobało to miejsce.
No i być może plusem jest to, że wszyscy zdali, ale tu pewnie zdania są podzielone...

Dobra rada. Zorganizujcie sobie busa z Krakowa do Lalina. Umówcie się już teraz przez maila, bo są problemy z dojazdem...

aaa no i jeszcze zaświadczenie odnośnie zdania kursu...
zrobili to tak na odwal się, że przynajmniej 5 (już nie liczyłam) zaświadczeń wystawili z błędami
To naprawdę jest takim problemem przeczytać to co się napisało przed wydrukowaniem? Literówki, pomylone liczby...
Co lepsze już ponad tydzień czekam aż mi przyślą prawidłowe zaświadczenie. . .
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji - post pod postem
O matko. Toś mnie przestraszyła. Może u mnie będzie jakoś milej, bo przede mną będzie kurs hipoterapii, to sobie konie odpoczną.  I nie będzie olimpiady 😉
Czyli zdały osoby, które na to nie zasłużyły? Standard. A jak z tym egzaminem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się