Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

ach mogłam podpytać dentystkę, czy jakoś się wypowie w tej sprawie. Dziś byłam, następna wizyta za pół roku  🙄
Poszperam w internecie, może znajdę coś a propo tego, czy materiał, z którego jest kolczyk zrobiony ma największy wpływ, na to, co się dzieje z zębami.
Heval, wiadomo, że wszystko to kwestia indywidualna, ale najbezpieczniejszy dla zębów/dziąseł jest bioplast 😉
Heval kolczyk w wardze nie jest jakoś szczególnie niszczący szkliwo. Tzn np. smiley niszczy na pewno, bo ciągle dotyka. Niby dziąsła mogą się osuwać przez to i tak jak mówi maiiaF, najbezpieczniejszy materiał to bioplast. Kiedyś sobie mówiłam,że jak zrobię kolczyk,to będę nosić bio ze względu na dziąsła i zęby właśnie,ale i tak się skończyło,że mi się nie podobał i normalnie noszę stal 🙂  😁 a kolczyk mam 7-8 miesięcy,więc to jeszcze nie tak długo,ale przynajmniej jak na razie nic mi się nie dzieje 🙂


A czy ktoś z Was ma frowneya? Myślicie,że smiley i frowney razem fajnie wyglądają,czy lepiej się zdecydować na jeden?  😉
slojma   I was born with a silver spoon!
21 sierpnia 2012 08:47
Ja mam kolczyk z tytanu w języku już ładnych 8 lat i powiem tak nic się z moimi zębami złego nie dzieje,  dziąsłami też.
ash   Sukces jest koloru blond....
21 sierpnia 2012 08:51
slojma 👍 Ja po 4 latach musiałam wyjąć, bo miałam bardzo popękane szkliwo. 😵
slojma   I was born with a silver spoon!
21 sierpnia 2012 08:58
ash- to widocznie mam niezniszczalne zęby 🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 sierpnia 2012 09:01
Ja mam w języku plastikowe kulki, wolę nie ryzykować obijania się tytanu, stali itp o zęby  😉

Dzwoniłam wczoraj do szery tattoo zapytać o terminy (mały, czarny napis, dosłownie 2,5x7cm) no i powiedzieli, że najwcześniej w grudniu  🙄
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 sierpnia 2012 09:43
Czy ktoś z was może wejść na tą stronę i zobaczyć adres?
http://www.facebook.com/Artnink?ref=stream

Dąbrowskiego ile?
ash   Sukces jest koloru blond....
21 sierpnia 2012 09:46
15/1c
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 sierpnia 2012 09:48
Dziękuję ! 🙂😉

FB mam zablokowanego w pracy 😉
zalcia ja też miałam smileya i nic z zębami nie robił, ale ja miałam takiego długiego, nie zwykłą podkówkę i chyba za bardzo do zębów nie dotykał.
Boże ja go tak kochałam  🙁

To jak coś biorę bioplast! Mam nadzieję, że uda mi się doprowadzić do zrobienia tego kolczyka  😁
heval poka fotki twojego smileya , bo mnie też kusi  😎
Naciau zdjęcie 🙂

ja go naprawdę uwielbiałam, jak było nudno, to się można było pobawić. I działał na mnie tak jakoś psychicznie, jak go tam trochę 'poruszałam', to dodawał mi pewności siebie.
Niestety mama się dowiedziała, nie zaakceptowała. I prawie na siłę mi wyrwała  🙄
Ale myślę czy sobie nie zrobić jeszcze raz. Aczkolwiek wydawać 50zł na piercingera, to tak słabo, a sama się boję.
ja za wargę dałam 120 ?  🙂 śmieszny tek kolczyk , może za rok  🤣 narazie mnię meczy nastepny tattoo...... 🤔wirek:
a no to tym bardziej. Raczej poproszę kogoś zaufanego, o zrobienie. Choć wargę bym wolała zrobić w salonie. No ale sporo kasy leci na to :/
Naciau ja wargę robiłam za 70zł już z kolczykiem. 🙂
Heval,a bo Ty banana miałaś,to nie dotykał szkliwa 🙂 ja bym podkówkę chciała 😀 I przekłucie wargi to jest chyba jedno z najprostszych,cięęęężko to spieprzyć. Wystarczy dbać już po przekłuciu,a samo w sobie jest łatwe 🙂 Chyba łatwiejsze niż smiley, bo możesz zrobić praktycznie w miejscu, gdzie Ci się podoba, wyżej czy niżej 🙂
zalcia miałam frowneya  😀 teraz mi tylko smiley został, ale chętnie bym znowu sobie zrobiła  🙂 To chyba raczej kwestia, jak sama wolisz
patt140  jeju,wstaw zdjęcie frowna 😀 smileya też  😜
zalcia no właśnie, nie pamiętałam nazwy! Był dobry, bo i zabawa fajna i nie niszczył zębów  😁 (Szkoda, że rodzicielka zainterweniowała)

Swoją drogą, to czy normalnym jest, że w miejscu po smileyu jest takie minimalne zgrubienie? Taki zrost po prostu?

A o wardze marzę!
Proszę  😀 zdjęcia frowna nie znalazłam, może będzie na drugim kompie, ale wątpię  🍴 🙂
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
21 sierpnia 2012 21:42
Ja się mojego smiley'a pozbyłam, zaczął mi trochę migrować, a jak nie mogłam przez niego zjeść normalnie jabłka, to mi tak ciśnienie podniósł, że go wyciągnęłam. 😁
Tutaj widać jak nisko był: A bez uśmiechania się końcówka kulki prawie "wychodziła" za jednki.
Ale na pewno zrobię go jeszcze raz, tym razem jednak u piercera... Pozostaje mi czekać. 😀
Mi robił kolega i zrobił idealnie. Nic nie migrowało, wszystko perfect. Miałam trochę opuchnięte przez dwa dni, potem pobolewało, bo rozciągałam. Jak już rozciągnęłam odpowiednio, to nic nie bolało. A kulkę wyciągałam między wargi itp (dlatego rozciągałam 🙂 ). 
Mirabelka to Ty  😜 ostatnio oglądałam Twoje vblogi, i pb  🙂
ej ja chyba też coś kojarzę, na yt kiedyś byłaś, nie?
Coś mi dzwoni, tylko nie wiem w którym kościele  😁

dobra mam nadzieje, że mnie nie zabije  😁
tematyyycznie
Mirabelka boże uwielbiałam Cię kiedyś  😁 Zawsze chciałam taki tapir, jak Ty mieć, i ten kolor, to była właśnie taka fryzura, jaką mieć chciałam od dawien dawna! A potem wykasowałaś filmiki i zniknęłaś no!
Pamietam, ze to chyba Ty tańczyłaś w piżamie bodajże z jakąś kuzynką, na filmiku?  🙂
Heval  :emota200609316:
włosy pro!
patt  ale super 😀
Mirabelka świetny 🙂 Ja też Cię coś kojarzę z YT  😁
Scottie   Cicha obserwatorka
22 sierpnia 2012 14:17
o jezu... te filmy.... jaki obciach  🤣
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
22 sierpnia 2012 14:23
Scottie, obciach... bo? 😉 Zresztą, tu nie wątek o moim koncie na YT. 🙂

Jaki kolczyk do przekłucia w nosie jest najlepszy na gojenie? Tak się zastanawiam, czy po kłuciu można od razu wsadzać kółko/podkówkę, czy lepiej poczekać, aż wszystko się przestanie ciapać i dopiero.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się