Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Bischa   TAFC Polska :)
22 sierpnia 2012 11:10
I to mnie wkurza. Za taką cenę, to jest chore.
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
22 sierpnia 2012 11:18
Bischa wolałabym mieć dach nad głową niż mieszkać na ulicy.  Trudne do zrozumienia i wyobrażenia.
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
22 sierpnia 2012 11:23
a ja słyszałam o jednej z gimnastyczek z Chin biorącej udział w Olimpiadzie, że nie kontaktowała się z własną rodziną od 10 lat...od 8 jej babcia nie żyje, od 5 matka zmaga się z rakiem piersi...Dziewczyna do tej pory o tym nie wie, bo trenerzy zakazali ujawniać jej jakichkolwiek informacji, mogącym mieć na nią "zły" wpływ. I tak sobie dziewucha żyje fałszywą świadomością że wszystko jest OK, zamknięta w eksperymentalnym ośrodku treningowym, gdzie "produkują" mistrzów. To jest na prawdę przykre...
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
22 sierpnia 2012 11:47
Ja też wolałabym mieć dach nad głową, ale nie za taką cenę. Ja przede wszystkim w życiu bym się nie zdecydowała na mieszkanie w Chinach, ale zdaję sobie sprawę, że te dzieciaki nie mają wyboru, tam się urodziły. Mnie przeraża to, że tam jest wręcz nadprodukcja ludzi, jak jedno nie podoła/złapie kontuzje i nie będzie się nadawało do treningu, nie mówiąc o startach, to na jego miejsce jest 10 następnych i nikt się niczym nie przejmuje. I do tego wszystkiego brak praw człowieka.
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
22 sierpnia 2012 12:01
Powoli to się zmienia.  Szkoda ze sa żółwiem a nie zającem..
wątek zamknięty
zmieniając temat wrzucam fajne zdjątko 🙂
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
22 sierpnia 2012 12:09
Koń mechanik  😂
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
22 sierpnia 2012 12:10
"Stary, no to nie ta podkładka Ci mówię! Tak to działało na pewnoe nie będzie"
A mechanik wygląda jakby się załamał  😁
wątek zamknięty
In.   tęczowy kucyk <3
22 sierpnia 2012 12:14
iwonka1997, a co ma zajeżdżenie konia do jeżdżenia na oklep z kocem pod tyłkiem? :he:

liberian_girl, stareeee http://demotywatory.pl/35647/Jestem-koniem  😎 (2009r)
wątek zamknięty
a propo jeszcze tych końskich zabaw to ja skakałam przez bambusowe tyczki, ustanawiałam rekordy 😀 i stworzyłam symulator jazdy konnej składający się ze starego siodła, stacjonarnego roweru i skakanki  😂
wątek zamknięty
a to kwiatek ode mnie, przemyślenia mojego konia:
wątek zamknięty
lubię to  😁
wątek zamknięty
Ja jak byłam mała zawsze złączałam dwa fotele oparciami do siebie, przed nimi stawiałam krzesło, obwiązałam sznurówkę do oparcia krzesła, służyły jako wodze. Siadałam na oparciach, tak, że jedna noga przylegała do oparcia jednego fotelu a druga do drugiego, + oglądamy western  😀 Zaprzęganie kolegi do skakanki też były, oraz zabawy w konie w sali gimnastycznej w I klasie  😜 No i do dziś czasami staram się trzymać pietę w dole, jadąc rowerem. + przy pokonywaniu dziur w drodze pochylamy się tak, jakbyśmy skakali przez przeszkody.  💃
konwalia coś o tym wiem, tylko, że mój zawsze musi ubrudzić ogłowie. No bo co to za lonża bez co najmniej dwóch przerw na tarzanko .
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 sierpnia 2012 09:29
konwalia, wiele koni ma takie przemyślenia. Jak utytłać i porwać to nowy kantar. Bo starego szkoda  😁
A nóż widelec więcej takich nie ma, bo nie produkują i co wtedy?  😁
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
23 sierpnia 2012 09:32
Najbardziej złośliwe są siwki  😁
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 sierpnia 2012 09:35
No wiesz!  🤬  😁
Mój jedynej złośliwości jakiej się dopuszcza to na zawodach. Koń odpicowany, ważny konkurs, czasu mało, przychodzę go osiodłać i co widzę? Mój koń stał się srokaty  😵 A potem stoi szczęśliwy jak go 5 osób stara się doprowadzić w ciągu 10-15 min do stanu używalności  😁
To jest dopiero szczyt złośliwości!  😁 😁
wątek zamknięty
a znacie ten problem: stajnia na noc pięknie wysprzątana, świeża słoma, a rano koń pięknie wybrudzony gównem, za przeproszeniem  😁
Mój jest tego mistrzem !
Co do kantarów mój na padok w kantarze nie wychodzi, także oszczędzam 😀
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 sierpnia 2012 09:40
To jak już przy szczytach jesteśmy:
http://www.duzohumoru.pl/kawaly/kawaly_dowcipy_szczyty.html
Tak na dobry początek dnia  🤣

pampera, mój jedynie na padoku to ma talent do ściągania podków  😤 I jest w tej kwestii mistrzem  😵
wątek zamknięty
Mozii, pomijajac, ze poziom tych zartow jest zenujacy po prostu, to gdzie tu jest kwiatek z fotobloga?
wątek zamknięty
vicke   Marzeniami żyłem jak król
23 sierpnia 2012 10:42
Apropo skaczących dzieci z poprzedniej strony... Faktycznie trzeba im zrobić zawody  😀  🏇
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 sierpnia 2012 10:50
goście z horsemana skaczą podobne przeszkody, a ta dziewczynka jest chyba od nich sporo niższa... ciekawe co będzie, jak podrośnie  😲
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
23 sierpnia 2012 14:33
Facella: Nie przesadzasz trochę ; o ? Oni skaczą dużo wyższe przeszkody ; o Fakt ze jest niższa ale nie porównujmy tych wysokości bo różnica jest ogromna ; )
wątek zamknięty
Nigna, nie wiem co to jest ; o ale jak miedzy srednikiem i nawiasem nie zrobisz spacji to ci taka fajna emotka wyjdzie 😉
wątek zamknięty
katija ; o to mniej więcej ta emotka -  😲 albo 🤔. przynajmniej ja to tak odbieram 🙂
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 sierpnia 2012 15:34
katija pomojajac fakt, iz bylo to nawiazanie do rozmowy, to gdzie widzisz kwiatek chociazby w zdjeciu konwalii?
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
23 sierpnia 2012 18:54
katija : wiem że nie wyjdzie 😉  Przyzwyczaiłam się pisać ze spacją bo wkurzają mnie rysowane emotki na portalach i gadu, ale jeśli to jest nieczytelne to oczywiście mogę pisać bez spacji. A ta minka to faktycznie coś takiego : 🤔. Na gadu gadu taka emotka to właśnie ";o"  :kwiatek:
wątek zamknięty
nie mogłam się powstrzymać 😉
o co tu chodzi?
http://www.photoblog.pl/valkyrian/130519816
wątek zamknięty
gosiamakosa chodzi Ci o ochraniacz?
A ode mnie jeszcze dwa, pozytywne 🙂

wątek zamknięty
ja bym powiedziała, że o miks - czarna+ pelham (?)  👀
wątek zamknięty
nie, chodzi mi o konia na czarnej (?) i jakimś munsztuku/pelhamie. Fajna pamiątka znad morza, haha.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.