konie fryzyjskie

jeny to i ja w domu sprawdzę , gdzie urodziła sie moja Fryzia (ale tak naprawdę nie ma to dla mnie znaczenia)
Mam ja bo chciałam ją miec , akurat ta ,nawet gdyby była "kundelkiem"





hallie to że urodzony w Pl to nie wada 😀 , w naszym kraju też rodzą się wspaniałe konie naprawdę !!!!!
Śliczne koniska na zdjęciach !!!!! Dzisiaj mój młody urodzony w Polsce  🤣 jedzie do szkoły niestety nie mam czasu się nim zająć  🙁 Ps.szukam klaczy fryzyjskiej z rodowodem  powyżej 3-4 lat jak ktoś coś ma , może być z Polski oczywiście 😀  proszę pisać na pw .
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
20 sierpnia 2012 08:53
Hallie bardzo mocno trzymam kciuki za konisko i nic sie nie martw jak bedzie zdrowy to szybko mu sie przytyje 🙂 , a co do tego gdzie urodzony to chyba faktycznie bez znaczenia.
Faza fajna dziewczynka i wcale nie taka ruda 🙂
Uwaga zobowiazalam sie do sprostowania informacji o Zwiazku bo troche sie zapedzilam w osądach a nie powinnam ,  konflikt tyczy sie prywatnie miedzy mna a osoba ze Zwiazku a nie calym Zwiazkiem. Piszac,ze Zwiazek niewiele moze mialam raczej na mysli to,ze pewne przepisy sie nie zmienily a nie ze Zwiazek czegos nie potrafi , bo ja osobiscie nie znam mozliwosci Zwiazkowych. Nie powinnam tez pisac o tym ,ze to Zwiazek zgubil material genetyczny bo sprawa nie dotyczyla jeszcze mnie a informacja przeze mnie podana nie byla potwierdzona zadnym np pismem ktore stwierdzalo by to na 100% . Cala afera ktora tu sie rozwinela byla jak zawsze zbedna i niosla za soba wiele emocji , ja osobiscie jestem zmeczona tego typu przepychankami . Domyslam sie ze wielu z Was w ostatnich dniach odwiedzilo forum Zwiazkowe wiec moje wyjasnienia nie sa dla Was zaskoczeniem, wiec nie bede sie juz wiecej rozpisywac.
  Ja sprostowanie przyjmuje i odbieram je jako przeprosiny
Spór ten uczy ,ze warto jedna pohamować emocje , wykazać się odwaga i przyznać do błędu , a ze się odważyłaś i stanęłaś w ringu , to powiem  😲 mocno jestem pozytywnie zaskoczona  😅


Boze! mozecie przestac juz na siebie nawzajem najezdzac??? JA widze w tym watku dwa obozy: fanatykow i milosnikow rasy. Jak ktos obcy chce sie czegos dowiedziec z tego watku o tej rasie, bo planuje hodowle to spieprza stad jak najdalej! Pieknie nie ktorzy reprezentuja fryzy i zwiazek.


Ja tez mam kundla z papierem PZHK i co???? i sie juz do tego przyzwyczailam!!!! Kocham go najbardziej na swiecie i jest dla mnie najpiekniejszym fryzim kundlem. PRzekreslone mam IBOPy, sropy i inne przeglady. Trudno, ale moge jezdzic na zawody!

Przez niektore osoby odechcialo mi sie wlazic w grono zwiazkowe, ale zreszta i tak nie moge. Jednak z ciekawosci pojade na najblizszy przeglad i  IBOP moze kiedys sie przyda ta wiedza.

👿 👿 👿 👿

Karola:  👍 za odwage :kwiatek:


 
Mialam siedziec cicho i sie nie odzywac, ale jak zaczelam czytac najezdzanie na Karole to juz nie wytrzymalam. Z gory mowie, ze z Karola nie mam zadnych "blizszych" kontaktow tylko forumowe jakby ktos myslal co innego.


Karola za odwagę ma  :kwiatek:  to jest prawda, ale ta reszta , coś tak blado wypadła  :oczopląs:

Faza: sliczna jest :kwiatek:
Odgrzebuję wątek i przedstawiam powtórnie .
Widar RB- szczęśliwy koń łąkowy .
Zdjęcie Sucha 2011 .


I jeszcze odniosę się do sporu z Karolą, bo kto chce to jasność moich wypowiedzi widział/ piszę to co myślę/ kto nie rozumie to odsyłam na stronę  27 « #790 : Kwiecień 02, 2012, 17:56:56 » , bo tam jest i było moje zdanie w temacie Lidera, a koń nie był jeszcze w jej posiadaniu .
Karola napisała odpowiedź na zadane pytanie na innym forum,tam padło pytanie, a tu odpowiedź. Co napisała zupełnie nie ma to teraz znaczenia, bo sama to skasował, co świadczyło ze jednak zdanie zmieniła i słuszną karę odbębniła na RV.
  Tam padło pytanie, a tu odpowiedz, prostą sprawa było zrobić to na właściwym forum, okazałoby się to bardziej rozsądne by wszystko sobie wyjaśnić i spór zażegnać.
    Ja tą sprawę uważam za zakończoną.

Widek: Twoj kon  😍 😜
asds   Life goes on...
31 sierpnia 2012 12:20
z cyklu ciekawe rasy:




Czyż nie podobny to Fryza?
Ale że co? Fell pony?
asds   Life goes on...
31 sierpnia 2012 12:24
Koń kanadyjski
Podobny

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą. Tegoroczny przegląd i IBOP odbędą się 7 paźdzernika w KJ Zbyszko k. Łodzi.
nasz ogierzasty 🙂
Ładne koniska  🤣 🤣 🤣
Time śliczny!!

A ja się pochwalę, że za 9dni jadę do Amarotsy  😍 i jej fryzów. Nie mogę się doczekać.
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
31 sierpnia 2012 23:09
Amarotsa bedzie miala teraz sporo odwiedzin 🙂
Widek to tylko forum ,ludzie tu tym nie zyja wiec po co przypominac,odsylac itd to TYLKO forum , nie nazwala bym tego co zrobilam kara a jedynie normalnym zalatwieniem sprawy .
KarolaLiderowa - Jeszcze na Ciebie czekam!  ;-) albo widzimy się zimą u Sahn'a  ;-)

Cierp1enie - odliczam dni Kochana, już się doczekać nie mogę odwiedzić! ;-)

Time- Bardzo fajny chłopiec  ;-)
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
01 września 2012 11:14
Faza czy to Emke? piękna  💘
Podobny

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą. Tegoroczny przegląd i IBOP odbędą się 7 paźdzernika w KJ Zbyszko k. Łodzi.


Mała cząstka przygotowania od strony  🤣 Friesian Horse Grooming Techniques




KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
01 września 2012 12:33
Musze przyznac , ze przy koniu z filmiku Lider to kloc rycerski haha 🙂
Salon fryzjerski  🤣  i dwu metrowy wąż od odkurzacza  😁
W ten weekend dzięki zaproszeniu Amarotsa bardzo miło spędziłam czas  😀 w towarzystwie pięknych koni fryzyjskich i przesympatycznych ludzi  :kwiatek:
Byłam w Hof Steendans rewelacyjna stajnia ponad 50 sztuk czarnych piękności  😀
No i w końcu poznałam Amarotse  i jej piękne koniska  😅 Dzięki Kochana było cudownie  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: Uwielbiam takie imprezy szkoda że tegoroczny przegląd w Pl daleko odemnie  😕 jeszcze nigdy nie byłam chętnie bym zobaczyła jak to u nas wygląda  😀
Amarotsa z Kayem cudownie wyglądają  😍

Anett - daj coś więcej
Anettt - hahaha no to pięknie wyszłam hehe  😀 Dziękuje Ci kochana z odwiedziny! Było na prawdę cudownie was poznać i spędzić cały dzień razem. Dziękuje za pomoc i wszystko wszystko wszystko! Zdjęcia super  🙂
😅 😅 😅 więcej takich spotkań i w większym gronie 🙂
Impreza bardzo udana. Pomijając odpały Kay'a to jestem mimo wszystko bardzo zadowolona. Żałuję, że nie udało się pokazać tego co on na prawdę potrafi, ale mimo wszystko tłum, głośna muzyka, masa zapachów ma spory wpływ na zachowanie koni, a już na ociekającego hormonami ogiera szczególnie. Jednak mamy to za sobą, dużo wynieśliśmy i wiemy, że trzeba się uczyć uczyć i jeszcze raz uczyć  🙂 Zdjęcia śliczne i jeszcze raz Anett cieszę się, że mogłam Cię poznać!  🙂
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
03 września 2012 19:02
ZAZDRASZCZAM  🍴 ,ale Wam super ze moglyscie sie spotkac . Amarotsa wygladaliscie oblednie 🙂
http://swiatkoni.pl/gallery-photos/1507.html  tutaj kilka fotek moich czrnych
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
03 września 2012 20:04
Ztartaku pieknie 🙂 widzialam juz zdjecia na forum zwiazkowym GRATULACJE  :kwiatek:
Widze ,ze ten weekend byl obfity we fryzie pokazy 🙂
Anettt - dzięki  :kwiatek:  pokaz musiał być świetny, szkoda że nie widziałam na żywo.
Faza czy to Emke? piękna  💘


Tak Emke, jest u mnie od listopada, strasznie kochana klacz o super charakterze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się