Pensjonaty we Wrocławiu

zulu   późne rokokoko
27 sierpnia 2012 13:27
W Wielkiej Lipie stoją trzy konie "po Mokrym".  Przyszły, dostały (więcej) jeść i wyglądają jak pączki w maśle. Więc sprawa jest prosta. 
Ja dokładnie te konie miałam na myśli 🙂
zulu   późne rokokoko
27 sierpnia 2012 16:37
Sanatorium Wielka Lipa zaprasza 😉 Do tej pory myślałam, że tutejsze powietrze leczy jedynie COPD, ale teraz widać, że również anoreksję  😎

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 sierpnia 2012 20:47
Więc jest też senatorium Magnice, Warzyna i jeszcze jedne w Opolskim 😁

edit: literówka 😡
Zairka- Warzyna  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 sierpnia 2012 16:19
ups 😂 juz poprawione 😉
Więc jest też senatorium Magnice, Warzyna i jeszcze jedne w Opolskim 😁


i sanatorium Borkowice!!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 sierpnia 2012 16:59
a tam też jakieś konisko z wyżej wymienionej stajni tyje od powietrza? 👀
W Krzyżanowicach są jeszcze 3 konie.
dużo tych sanatorii u nas, a ludzie narzekają, że nie ma gdzie konia dać 🏇
wow - to aż tyle koni się z Mokrego wyniosło? Szkoda, bo mają na prawdę fajne łąki.
Słuchajcie, znacie fajne pensjonaty w części wschodniej Wrocławia ?? Biskupin i te okolice ?? pomożcie !!
[url=http://re-volta.pl/stajnie/szukaj/mapa🙁51.13910548568499,16.89418315887451)/odleglosc:20/tylko:pensjonat]http://re-volta.pl/stajnie/szukaj/mapa🙁51.13910548568499,16.89418315887451)/odleglosc:20/tylko:pensjonat[/url]
Enklawa doczekała się profilu na fb z aktualnymi zdjęciami 🙂 Zapraszam

http://www.facebook.com/pages/Pensjonat-Enklawa/367928293284103?ref=stream
A u nas jest plac od wtorku 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Hej. Czy stoi ktoś z r-v w Pawłowicach bądź może mi odpowiedzieć na pytania:
-ile kosztuje pensjonat?
-czy są wolne miejsca?
- czy na miejscu jest trener?

Ewentualnie może ktoś zna inną stajnię za max.650 zl/mc w promieniu 10 km od Wro? Koniecznie z trenerem. Z góry dzięki za pomoc  :kwiatek:

a u nas budowa dwóch placów rusza za 2 tygodnie  🤣
Strzała, z tego co wiem to teraz w pawlowicach nie ma pensjonatu. a nawet jesli jakis boks by sie znalazl, to obecnie stajnia westowa bardziej.
darolga   L'amore è cieco
24 września 2012 13:24
Strzała - w Pawłowicach nie ma pensjonatu, ale przemyśl WKS, stajnia warta uwagi, jeśli nic się nie zmieniło to mieści się w interesującym Cię przedziale cenowym i jest trener na miejscu.
W WKSie stałam w zeszłym roku akademickim i byłam zadowolona (to chyba Ty mi nawet poleciłaś, Darolga 😀), myślę nad zmianą właśnie z powodu braku trenera. Jest tam kilku instruktorów rekreacji, ale trenera nie ma.
A są w ogóle stajnie do 650zł z Trenerem? Nie instruktorem, nie zawodnikiem bez papierów, tylko trenerem-trenerem?
Bo co rozumiemy pod hasłem trener?
W ewidencji PZJ na Dolny Śląsk figurują trenerzy II klasy: Beata Szuber, Wacław Dopierała (nie wiem, kto to :icon_redface🙂 i Piotr Krysmann, oraz I klasy Andrzej Szmyrka. Z tego, co mi się kojarzy, to uprawnienia trenerskie ma również Wiktor Rozpędek i p.Gosia Brodziak. Na "gościnnych występach" Rudolf Mrugała. I tyle. Instruktorów sportu też nie za wielu.
pan szmyrka ma chyba klase mistrzowska?
Wg ewidencji I, aktualizacja podobno z 21 września br.  Ale wydawało mi się również, że G.Brodziak robiła jedynkę niedawno, więc nie wiem jak się to ma do zestawienia.

BTW, to chyba moda teraz taka, że każdy musi mieć Trenera, jak poskoczy wyżej, niż 80cm, coś jak z powszechnymi "treningami"  😁
mnie wrecz uczono 😉 ze w polsce jest obecnie dwoch trenerow klasy mistrzowskiej- p. prochniewicz i trener szmyrka wlasnie.
co nie zmienia faktu, ze z trenerami krucho u nas.
A jak ma być, skoro zdobywanie uprawnień niemiłosiernie drogie, a pieniądz z tego relatywnie niewielki?
edit: Zapomniałam wspomnieć o szalonej częstotliwości organizowania kursów 😉
Za to jest sporo czynnych zawodników, dobrze trenujących, bez papierka lub z marnym pogardzanym IRR.
Pytanie, o co się rozchodzi- o papier, czy o umiejętności? Co może oczywiście iść w parze lecz nie musi.
Pytanie, o co się rozchodzi- o papier, czy o umiejętności? Co może oczywiście iść w parze lecz nie musi.


Każdemu wedle potrzeb  😉
Spokojnie, spokojnie Bombal. Może sie zbyt szumnie wyraziłam, chodziło mi po prostu o kogoś kto prowadzi jazdy (Broń Boże treningi :emoty327🙂 indywidualne, przygotuje do małych zawodów, wsiądzie na młodego konia.
i tam na WKS-ie tego nie ma?
Wydaje mi się, że przynajmniej dwie osoby tam spełniają te wymagania  😉
jest trener z Warszawy w naszej stajni , która kosztuje 600zł - Mariusz Kleniuk
Jego umiejętności to chyba reklamować nie trzeba  😀
Perlica, zgodnie z bazą PZJ Mariusz Kleniuk trenerem nie jest 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się