Sesja/Studia i t d ;)

Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 września 2012 13:50
Jeśli mi się uda dogadać z wykładowcami i przepisać zaliczenia z część przedmiotów (studiowałam zootechnikę teraz jestem na pierwszym roku wetu i hipologii) będę miała tyle czasu że spokojnie będę mogła koniucha odwiedzać 🏇 albo rano przed zajęciami albo w czasie mega długich okienek  😅
a ja się mega dziwnie czuje z myślą, że ide jutro  do szkoły po roku przerwy. miałam chodzić od 24 września, jak cała uczelnia, ale oczywiście mój kierunek jako jedyny zaczyna od października  🙄
Jeśli mi się uda dogadać z wykładowcami i przepisać zaliczenia z część przedmiotów (studiowałam zootechnikę teraz jestem na pierwszym roku wetu i hipologii) będę miała tyle czasu że spokojnie będę mogła koniucha odwiedzać 🏇 albo rano przed zajęciami albo w czasie mega długich okienek  😅


zależy od przedmiotu - nie licz na to ze prof K przepisze Ci chemie 😀 Ale takie pierdoły jak informatyka, ochrona własności intelektualnej, biofizyka, język, wf (jesli masz ocene a nie zal) to tak. Biologii mi nie przepisali mimo ze miałem po 5 z botaniki i zoologii z zootu, ale to chyba dlatego ze inna uczelnia, bo rok później mojej koleżance przepisali bez problemu (ale była z UP).
Averis   Czarny charakter
30 września 2012 18:26
Chciałam odtrąbić ostateczne zwycięstwo w walce z USOS-em. Mam plan idealny- szybkie łącze podczas rejestracji to podstawa.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 września 2012 18:58
michal mnie właśnie chodzi o takie pierdoły 🙂 ewentualnie chemie na hipologii bo wiem że nie chcą przepisywać chemii na wecie 🙂 do tego jeszcze filozofia.
moj plan jest okropny  😵 do tego mam nazwisko na W i praktycznie codziennie kończe zajecia ok 18.

najbardziej podoba mi się wtorek. 3 x ćwiczenia z beznajdziejnymi przerwami (biofizyka 8-10.15, chemia 13.30-15.15, biologia molekularna 17-19)  😵  dobry mam tez piątek bo od 8 do 12.45 mam cwiczenia z histologia z embriologią i cytofizjologią a pozniej od 16 do 17.45 cwiczenia z anatomii  😵 😵 😵

chyba chce do domu  😡
A ja właśnie przyjechałam rozpocząć studia do Warszawy, jestem totalnie przerażona i nie wiem jak to będzie... Jutro zaczynamy...
Ale przynajmniej plan mam fajny.
A jak to jest z wf-em? Od pierwszego roku mi się zaczyna ale mam w czwartek o 15 i koniec, tylko wf. A jakby go nie było to spokojnie pojechałabym do domu i do stajni 🙂 Jeżeli uda mi się załatwić zwolnienie lekarskie to je przynoszę i w ogóle nie muszę się pojawiać na zajęciach?

I może ktoś wie, mam w planie wpisane 'spotkanie z dziekanem'. To będzie jednorazowe?
korsik, jeśli przyjmą Ci zwolnienie lekarskie, to prawdopodobnie nie będziesz musiała się pojawiać na zajęciach.

A spotkanie z dziekanem zapewne jednorazowe  🙂

Ja mam spoko plan, tylko wkurzające jest to, że są dni w których mam po jednym wykładzie, a są takie, w których mam nawalone 3 ćwiczenia pod rząd, nie wiem, jak ogarnę materiał na 3 przedmioty jednocześnie...
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 września 2012 20:23
Ja na zoocie miałam propedeutyke pierwsze spotkanie było z dziekanem potem z opiekunem roku, opowiadał nam o powstaniu i historii uczelni.
A nie da się jakoś inaczej zwolnić z tego wfu niż poprzez zwolnienie lekarskie?
Ja mam nawet znośny plan. Przynajmniej na razie tak go widzę. Choć niektóre przedmioty, jak przysposobienie biblioteczne... ekhm 😉
Tzn ja mam i spotkanie z dziekanem i propedeutyke. Ale zobaczę jutro, bo mam właśnie to spodkanie z dziekanem 😉
Jasnowata, a jak inaczej? Ja nawet nie mam pomysłu
Nie wiem jak inaczej, ale nie widzi mi się biegać za piłką. Jakieś zaświadczenie, że jestem z sekcji sportowej i mam treningi?
O właśnie. Ale to trzeba być członkiem klubu?
Ja niedość, że nie jestem w klubie to jeźdźę z koleżanką/zawodniczką ale nie wiem czy ma papiery.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 września 2012 20:34
kiedy jest przysposobienie biblioteczne Jasnowata? My się zdaje jutro zobaczymy na wykładzie z fizyki technicznej 🙂
fizyki technicznej? Ja tam widzę prosektorium o 10 😉
Przysposobienie jest w czwartki o 17-18.

Korsik, no włąśnie nie wiem. Może już ktoś robił taki myk?
Ja miałam przysposobienie biblioteczne raz przez 3 godz, więc nie jest to raczej przedmiot  🙂
No fakt. Ja mam dwa razy przez godzinę 😉 Potem 10 razy BHP. Tyle z takich dziwnych "przedmiotów" 😉
Ja wczoraj siedziałam 8,5h na szkoleniu BHP  😵
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 września 2012 20:47
Hehe na zły plan zerknęłam 😉
Jasnowata, nie wiem czy wszędzie, ale MOŻE jest taka opcja jeśli jeździsz zawody na poziomie ogólnopolskim i międzynarodowym (albo tylko międzynarodowym 😉 ). Czasem ciężko jest zwolnić się nawet ze zwolnieniem lekarskim (my mieliśmy taką możliwość, ale i tak 50% obecności trzeba było wyrobić 😉 ale uczelnia nr 2 ma jakoś tak, że ci ze zwolnieniami lekarskimi mają chyba zajęcia korekcyjne dostosowane do nich samych... Lewe zwolnienia nie przechodzą).
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
30 września 2012 20:54
No to zaczynamy.

Aktualnie walczę z układaniem dwóch planów w jeden, nie wiem czy mi to wyjdzie, ale co tam, spróbować można. A tymczasem jutro o 8.00 melduję się na uczelni...
ash   Sukces jest koloru blond....
30 września 2012 20:57
Jutro obrona!
Sącze właśnie rum z colą leżąc w łóżku. Jest bosko i uważam że jestem gotowa do jutrzejszej walki.

Powodzenia jutro wszystkim rozpoczynającym studia. Ja mam nadzieje, jutro je zakończę!
ash, powodzenia!  🏇
Skoro jesteś tak wyluzowana, z pewnością będzie dobrze  😀

Wy już jutro lecicie z zajęciami?
Na UJ-cie tylko inauguracja, na którą rzecz jasna nie idę  😉
Santaritarina, dzięki, poziom ogólnopolski mi nie grozi 😁

Powodzenia Ash!
Averis   Czarny charakter
30 września 2012 21:20
gryglodor, nie panikuj tylko cho na kawę w centrum 😉 Zawsze to ktoś znajomy w wielkim mieście.
ash, jest moc! Dasz radę- kciuki są 🙂


Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
30 września 2012 21:28
Jasnowata jak Cię poznam uśmiechnę się do Ciebie bo mam sprawę a w zasadzie prośbę🙂
Chyba najwyższy czas pojawić się w tym wątku 😡

gryglodor, też mam stresa przed początkiem roku i boję się Warszawy... Ale zaczynam powoli zaprzyjaźniać się z komunikacją miejską, dzisiaj widziałam się przez chwilę z forumową MMVG na drugim końcu miasta i udało mi się dotrzeć do domu 😉. Miałaś jakieś spotkanie integracyjne swojego kierunku? U nas było kilka, ja przyszłam na dwa i dzięki temu kojarzę część ludzi. Jeśli masz ochotę, to może spotkamy się jutro albo ogólnie w tym tygodniu? 🙂

ash, powodzenia!

Wkurza mnie w planie to, że jak jednego dnia kończę o 19.45, to następnego zaczynam o 8.15 🙄
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
30 września 2012 21:40
Mi odwołali informatykę jutro, a że pracę mam na 13, to na wykład nie idę.  🏇
Wytrzymają beze mnie do wtorku.
Ale okazuje się, że nie jest źle. Po raz drugi spotkam się z koleżanką, która powtarzała 3 lata I rok, a teraz 2gi raz powtarza II rok  😁 Agentka. Ja mam nadzieję, że przejdę już na III rok bez powtórek .. 😵
a ja się obroniłam i już oficjalnie jestem na magisterce 😉  🏇 a plan mam beznadziejny :/ w poniedziałek od 9.45 do 14.45 3 konwersatoria, wtorek 13.15-16.30 2 wykłady, środa 13.15-14.45 angielski, czwartek 13.15-16.30 2 wykłady, piątek 13.15-14.45 angielski
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się