Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

ogólnie na tym filmiku też jest trochę kwiatków, Monia że Ty tam nerwowo wytrzymałaś? Chyba jako jedna z nielicznych trzymałaś poziom.
Cierp1enie  nagrody , nagrody to mnie ciągnie  😜  parę kwiatków było , ale to jak wszędzie na każdych towarzyskich . Nawet nie raz zawodowcy zawiodą , gdzie teraz nie ma kwiatków .
Nigna   Warto mieć marzenia...
13 października 2012 08:57
Patrząc na takie filmiki zawsze sobie zadaje pytanie czemu u nas takich zabaw nie ma... w tym roku nawet nie będzie gonitwy bo nie ma chętnych : ) To jest po prostu śmieszne ; /

🤣 seesesesesese Brakuje kawy w filiżance 😀
PumCass   zachowaj zimną krew!
14 października 2012 10:46
nie wiem czy już się w wątku pojawiło.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=or4B_TaJeX8#!

Boso przez świat i znakomita wiedza pana Cejrowskiego na temat jeździectwa od 7 minuty.
Swego nie zna, a cudze chwali  🤬
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 października 2012 11:10
Uśmiałam się 😁 No dobrego zdania o jeździe polskiej to on nie ma, ale trochę ciężko mu się dziwić 😉 Bo faktycznie u nas jeździ się tylko dla przyjemności/sportu, a tam to praca. Więc i patrzenie na jazdę jest inne.

edit: I te teksty 😁
"Tink, tink..."
" W prawo! Okej... W lewo! Okej... A teraz trochę pobiegamy! Okej..." 😁
"A tutaj żeby wyjąć środek transportu z parkingu trzeba trochę pobiegać!"
Nigna   Warto mieć marzenia...
14 października 2012 11:26
Ja go uwielbiam teksty ma boskie 😀  A zdanie o polskim jeździectwie ma dobre bo u nas wszystko faktycznie na pokaz 😀 
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 października 2012 11:30
Bo koń już nie funkcjonuje w roli, w jakiej funkcjonował kilkaset lat- już nie jest narzędziem pracy, ale "przyjacielem"- jak pies czy kot. Ot, ewolucja i postęp techniczny 😉
Ronin.   Każdy orze jak może.
14 października 2012 21:41


💃 💃 💃 💃 💃
emptyline   Big Milk Straciatella
14 października 2012 22:17
Uśmiałam się 😁 No dobrego zdania o jeździe polskiej to on nie ma, ale trochę ciężko mu się dziwić 😉 Bo faktycznie u nas jeździ się tylko dla przyjemności/sportu, a tam to praca. Więc i patrzenie na jazdę jest inne.

edit: I te teksty 😁
"Tink, tink..."
" W prawo! Okej... W lewo! Okej... A teraz trochę pobiegamy! Okej..." 😁
"A tutaj żeby wyjąć środek transportu z parkingu trzeba trochę pobiegać!"


Co racja to racja, ale dla mnie ten Pan wybitną inteligencją nie grzeszy.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 października 2012 22:21
A ja i tak go lubię 😉 Ma cięty język i jak by nie patrzeć nie boi się kompletnie mówić co myśli- pomimo tego, że nie robi sobie tym przyjaciół 😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
15 października 2012 07:21

Co racja to racja, ale dla mnie ten Pan wybitną inteligencją nie grzeszy.


To kto twoim zdaniem jest inteligentny w telewizji 🤔 ? Dla mnie Cejrowski jest BARDZO inteligentnym, odważnym człowiekiem o racjonalnych poglądach. Fakt że w programach czasami jest wkurzający ale braku inteligencji mu zarzucić nie można.
nudzi mi się strasznie, jak by ktoś przesłał jakieś np. swoje klipy to mogłabym coś zmontowac 🙂
mój facet troluje mnie dziś tym crapem od rana...  🙄

Jakkolwiek nie przepadam za "hiszpańskimi" chodami, ciekawy filmik z super zwolnionym tempie - przejście z hiszpańskiego stępa do hiszpańskiego kłusa. Jeździec jest fascynujący... Wygląda na tym filmie nie jak część poruszającej się struktury, tylko jak naklejka. Może ze 2-3 razy wykonuje jakieś minimalne działanie...


Nie pamiętam, kto z forum wstawiał ten filmik, ale jestem mega zakochana w piosence i będę ogromnie wdzięczna za tutuł!  💘
I w koniku oczywiście też.  😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 października 2012 16:25
mój facet troluje mnie dziś tym crapem od rana...  🙄




To jest prawie tak schizujące jak Gangnam Style 😲
Naama. Piosenka to: Jessie Ware - Wildest Moments 😉 uwielbiam ją!
Hodito

Fajny konik z tego Hodito 🙂,ale osobiście wolę Kalandora. A jak Hodito się trzyma ? bo on miał chyba coś z nogami z tego co pamiętam kiedyś. 😉
Trzyma się...
Już jest troszkę starszy niż na filmie i tak już nie goni jak wściekły, ale charakterek mu pozostał...🙂
Kalandor też jest świetny
Filmik o gniewskiej husarii:
https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=GmooTk0mdHY&feature=fvwp

Tak patrze na te symulatory, to wyglądają dość ciekawie.
Ale kak słyszę jak dostaje ten symulator wiedząc że tak samo dostaje żywa istota to mnie skręca  👿
  😀

🤔wirek: 
monia dziewczyna ma super dosiad 🙂!
To ja się podzielę moim najnowszym making-ofem :-)

sosi   szczypior szczypior...
22 października 2012 10:44
MsCarmen - cudo! poszło pw 👀
Nasz najświeższy filmik 🙂
Ronin.   Każdy orze jak może.
27 października 2012 18:56
Filmik z wczoraj



Uwielbiam tego kucyka !
Ronin. kucynka  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się