Konie czystej krwi arabskiej

Oczeret ( Osełka ,Batyskaf)

facebook : fotografia Bluegothick
Wenezuela ( Warta Pilin -Psyche)

arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
27 października 2012 07:55
Gdzie teraz jest Oczeret? Czy nadal ogier? Pamiętam go z młodzieżowych pokazów w Białce, miał fantastyczny ruch.
arabiansaneta - Oczeret chodzi w rekreacji w Krainie Koni w Bałtowie.
Niestety sprzedażowe... Nie mam czasu wsiadać... Poprzedni jeździec w związku ze szkołą i brakiem czasu śmiga już tylko na swoim. Czesiek kilka dni niejeżdżony ma focha, pomimo karuzeli. Do tego od wiosny będziemy mieć zadymę ze stanówkami i wtedy to już nie wiem w co włożę łapy...


Czy czesio to Wajeh Nur ❓ ❗
to dlatego ta grzywa coś mi przypominała 💡
Teraz nie mam forsy,ale jak poczeka... 🤣
Bronze   "Born to chase and flee.."
27 października 2012 16:01
Czasio - przyznaje,że aż mi sie przykro zrobiło jak zobaczyłam zdjęcia na allegro. Trzymam kciuki,żeby trafił w kochające i mądre ręce. Gdyby nie Niun  😎 wiadomo, stałabym w kolejce 🏇.
Tak... Czesio to Wajeh Nur.  Nie jestem dobra w sprzedaży koni, ale jak tylko ktoś mi się bardzo spodoba to będę bardzo gumowa 🙂
Czesio to pół-brat naszego Bahraina,tylko on jest podobny do ojca,a Bahrain to cały dziadek Banat(ponoć,obu znam tylko za zdjęć,ale nasza wet'ka miała przyjemność znać Banata).
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
28 października 2012 07:52
Czesio dobrze zrozumiałam, że sprzedajesz chłopaka ??  🙁 aż smutno mi się zrobiło ... no ale trzymam kciuki aby trafił w bardzo dobre ręcę ! chyba, że Ty się rozmyślisz  😉

a my już przeprowadzeni ! od dziś Rudy jeździ w przyczepie tylko z kobyłami  😁 Jak wsześniej były jakieś problemy z ucieczkami, odsadzaniem się - tak wczoraj wlazł jak zaczarowany , ładnie się przywitał z koleżanką a Ona z Nim  🤣
Podróż była krótka ale dość utrudniona panującymi warunkami atmosferycznymi  😎 Zima jak co roku zaskoczyła Nasze służby porządkowe i na trasie katowickiej był istny armagedon.
W nowej stajni Rudzik przywitał się z kumplami obok z boksów i zajął się siankiem  😉 pełen luz ! Dzisiaj wsiadam ! I cieszę się jak małe dziecko z tej ogrzewanej hali  😁 .. bo za oknem jest mało ciekawie  👀
dzis wrócilismy z Krainy Kuhailana

mimo sniegowo-deszczowej pogody wyjazd ciepły, pełen wrazen, optymizmu i ...  🏇

Czesio- wiem jak przykro sprzedawac- ciesze się ze to juz za mną(i mam nadzieję nie wróci)
Zduska- bo z kobyłami nigdy nie wie, oj nie wie się.... 😀 super, ze macie ogrzewaną halę...
A my po Hubertusie 😉
my też po Hubertusie
Wojenka   on the desert you can't remember your name
28 października 2012 21:41
ganasz, jak zwykle stylowo!
wojenko, bo na fotki można się załapać, 😉 co prawda pogoda była paskudna-mżyło  🙁 ale humor dopisywał 😉
Pięknie dziewczyny.
U nas hubertus dopiero 11 listopada bo dopiero wtedy będę miała wolne od pracy(nie licząc pierwszego bo nie wypada)
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
29 października 2012 07:54
ale ładnie wyglądacie ! Tylko pozazdrościć !! Skąd Wy bierzecie takie stroje ?  👀
orjentica Hubertus też przebierany ?
zduśka sama sobie szyję i dobieram 😉 - zawodowe odchylenie i już mam pomysł na następny rok 😎
pokora pięknie się prezentujecie-stroje strojami ale hajduczki  🙄 ...jak z Trylogii
zduśka gdzie się przenieśliście? Bo chyba mi coś umknęło. Ogrzewana hala? Brzmi jak spełnienie marzeń.  💃 Zazdroszczę. U nas na placu dało się wczoraj tylko stępować. 🙁
Wojenka   on the desert you can't remember your name
29 października 2012 11:34
Zduśka grzeje tyłek w Rumiance  😤 😉
My na łące wczoraj normalną jazdę robiliśmy, ciekawe jak dziś.
No, no ogrzewana hala zobowiązuje. 😉 Po sezonie halowym Callisto będzie już pewnie podbijał czworoboki w P-tkach.
zduśka, ,pogadam ze współtowarzyszami,może przebieranki by wypaliły w tym roku,w ubiegłych latach było klasycznie
Ganasz - piękny strój. Czaprak niebiański. Brakuję mi tylko obroży z fajnym zdobieniem 🙂
My chyba zrobimy ognisko pod pretekstem hubertusa. Lisa gonić ani szukać nie będziemy. Sam przyjdzie jak co wieczór 🙂
czesio, nie ma z założenia, bo to nie był pokaz tylko hubertus po krzakach, pod drzewami. Miało być bezpiecznie żeby nic się nie zahaczyło 😉 poza tym obroże to taka"męska" ozdoba -jak krawat, napierśnik jest babski 😉
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
29 października 2012 21:41
wojenka łąka też dobre rozwiązanie. U nas w Wierzbowym łąki trzeba by było szukać do jazdy .. a tak teraz jeżdżę w samej bluzce  😎
ashtray tak jak Wojenka wspomniała, przeniosłam się na zimę do Rumianki i uważam, że była to naprawdę dobra decyzja  😉 ... My to wiesz szykujemy się na CC  😁 .. w końcu Rudzik już piaffuje w szczycie wkurzenia  😎
orjentica przebieranki to jakieś urozmaicenie , tylko trzeba przypilnować aby wszyscy się przebrali a nie np, 2 osoby na 10  😂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
31 października 2012 10:58
Za oknem obrzydliwie, to chociaż wspomnienie słonecznych dni...
Widać jak Muja się poddaje ojcu  😉

ech wojenko :icon_rolleyes😀obrego nigdy za wiele.
N tak Hrabiego nozdrza wyżej-znaczy rządzi  😀
;]
elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
03 listopada 2012 19:55



No to melduję, że pierwsze wsiadanie mamy za sobą i tak to wyglądało :

Przygotowanie do wsiadania :





I jedziemy :





ale  najczęściej jest tak  :


z pozdrowieniami od Maceby  😅

pod siodłem 25 letnia małopolanka
Wojenka   on the desert you can't remember your name
05 listopada 2012 20:56
Obie jesteście niesamowite! Świetny filmik i jak profesjonalnie skręcony, brawo(zapewne dla małżonka? 🙂 )
Jesteś prawdziwą waderą alfa 😉. Podziwiam pomysłowość. Rozbijanie baloników pierwsza klasa!
I dziewczyny w jakiej dobrej kondycji, świetnie wyglądają.
Wojenko cała nasz trójka jest zakręcona 😉 akurat ten filmik kręcił i montował bez mojej ingerencji młody operator, w dodatku pierwszy raz konie. Z balonikami jest tak, że Maceba się nimi bawi dlatego czasem nie rozbija od razu i to jest przyczynek do tego jak delikatne potrafią być konie. Scenkę z lustrem zaproponował operator jako test czy konie w lustrze widzą konia czy siebie? No i ... arabka przykłada swoja ulubioną zabawkę do odbicia (scena jest skrócona na potrzeby filmu-to było ciekawe doświadczenie) Przekaże dziewczynom Twój komplement, teraz się ofutrzyły i już nie błyszczą😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się