termobuty

A co sądzicie o krótkich termobutach? Bo właśnie myśle nad takimi...  👀
ja chyba biorę yorki, esów ani hv nie mogę znaleźć w moim rozmiarze, a do tego yorki są w promocji w bergo za 210  🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
28 października 2012 13:52
popielata
ja też myślę, nad takimi, ale nie wiem czy się zapną na nich normalnie sztylpy? takie dopasowane dość, oficerkowe?  🤔
ja mam krótkie dafny i jest ok, pod warunkiem, że nie muszę biegać po metrowych zaspach 😉
efeemeryda , nie zapniesz na termobutach sztylp. nie ma szans.
katija- no właśnie ja w swoich też dużo chodzę, więc ta część buta non stop pracuje. Jeśli mówisz, że te yorki wytrzymały, to ok. Jeśli się okaże, że moje łatki padną, to wezmę takie yorki. Na razie moja łatka może i brzydka, ale trzyma.

wiesz, te wytrzymaly, choc robia im sie zagiecia. jednak doszlam do wniosku, ze nawet jesli one maja byc na poltora sezonu tylko, a ma byc mi cieplo to i tak sie oplaca 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
28 października 2012 14:37
Martuha, no właśnie tego się obawiałam  😵
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
28 października 2012 15:01
Skoro mam w normalnych sztybletach rozmiar 39 to przy termobutach (konkretnie York Aktea) powinnam brać 40, prawda?  😡
Polecam skórzane sztylpy sznurowane, z fiuterkiem w środku. Służą mi już 4-ty sezon, spisały się nawet w mrozy -30. Sztylpy sie włoży ale muszą być większe niż do zwykłych sztybletów - ja mam po prostu oddzielny zestaw zimowy :-)
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
28 października 2012 15:39
Aktea wygrywają jeżeli idzie o cenę. Mi osobiście popękały na wierzchu stopy w połowie pierwszego sezonu użytkowania. Ale przyznam, że używane były codziennie po 8 godzin (jak to w pracy), za to łapią za oko i jeżeli używane tylko do jazdy to polecam. Na użytkowanie instruktorskie niestety...;/
efeemeryda, dzięki za opinię :kwiatek: Zainwestowałam w takim razie w Yorki Aktea, skoro mają tyle pozytywnych opnii. Czekam z niecierpliwością na przesyłkę 😉
Szukam termobutów dopasowanych do nogi, nie śniegowców (bez tego kaloszowatego dołu), najlepiej do 200zł. Mają być tylko do jazdy, do ciurania w śniegu mam te kaloszowate, szukam czegoś zgrabniejszego do jazdy.
Co sądzicie o HKM Elegance?
malinowaa, tak, wez rozmiar wieksze niz nosisz normalnie.
slw95   żyj i pozwól trwać
28 października 2012 18:59
missk mam je, do jazdy są w porządku, wąskie w stopie więc w strzemiona się mieszczą, mają obcas. Minusem wg mnie u nich jest to, że grzeją bardziej łydki niż stopy, bo w miejscu stopy w tym bucie jest jakby mniej tego grzejącego materiału, który jest na łydkach. Na samą jazdę są okej, da radę wytrzymać. Ale tak żeby polatać po stajni przy większych mrozach ciężko, bo stopy marzną.
Szukam termobutów dopasowanych do nogi, nie śniegowców (bez tego kaloszowatego dołu), najlepiej do 200zł. Mają być tylko do jazdy, do ciurania w śniegu mam te kaloszowate, szukam czegoś zgrabniejszego do jazdy.
Co sądzicie o HKM Elegance?


Ja mam właśnie elegance do takich celów 😉

Oprócz hkm są jakieś wąskie w łydce? żałuje że nie kupiłam sergio jak były na promocji  👿

skórzane?

http://www.galloper.pl/pl/p/Buty-dlugie-oficerki-ocieplane-Horka-Vancouver/1830

edit. skórzane - zamawiam i mam nadzieje że nie okaże się że nie ma na magazynie  🤔
Dzięki za pomoc 😉
Jak ktoś szuka krótkich termobutów, to w Lidlu od przyszłego poniedziałku będą całkiem ładne i zgrabne za ok. 69zł  🙂
Skuszę się, obym rozmiar trafiła  😉
Chyba od przyszlego czwartku.
Fajne. Chyba trzeba bedzie z rana sie udac, bo moze byc problem z dostepnoscia  😉
A nie chodziło o ostatni czwartek?
Według gazetki czwartek 8 listopada
Sory za wprowadzenie w błąd, ja to w biegu wyłapałam jak kupowałam żelki - gałki oczne na Halloween  😁
Ma któraś Yorki Aktea w rozmiarze 41? Jak wypadają, bo nie wiem co zamawiać (mam rozmiar 40/41  :/)
zdecydowanie bierz 41
nie wiem czy było bo nie śledzę tego wątku, ale na ostatnich stronach wyczytałam że jest posucha na termobuty ES, a właśnie znalazłam na allegro za 150 zł:
http://allegro.pl/termobuty-euro-star-rozm-38-39-super-stan-i2749751896.html

może komuś się przyda link
Według gazetki czwartek 8 listopada
W mojej Lidl gazetce jest informacja, że od czwartku 25 października
To moze jakies inne?

link do gazetki: http://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=RSRPcJ
str. 24
Faktycznie inne 🙂
Poprzednie były z ociepleniem i nie miały gumy na wysokości stopy 🙂
"Nie mamy butów na stanie, czekam na informację kiedy dystrybutor spodziewa się nowej dostawy, dlatego bardzo proszę o trochę cierpliwości. Proszę nie płacić chwilowo, jak tylko dostanę odpowiedź poinformuję Panią. Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi."

Zaczynam się wkurzać  👿
olaela   Klub Różowego Jednorożca
30 października 2012 16:11
zachciało mi się buszować w necie i złamałam sobie serce

[[a]]http://www.sorel.com/Women%E2%80%99s-Slimpack%E2%84%A2-Riding-Boot/NL1903,default,pd.html[[a]]

te napewno są Termo przez duże T ....
Sorel to porządna termobutowa firma. Czadowe te na konia, w zeszłym roku chorowałam na model Caribu, a teraz w Lidlu będą trochę podobne  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się