Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

[quote author=Mgła link=topic=1320.msg1568348#msg1568348 date=1351530578]
Heh to tylko na zdjęciu tak strasznie wygląda, ogólnie była kupa śmiechu. Dużo błota i był właśnie buziak w zadek- wiadomo, wystarczyło się zbliżyć do tego miejsca  🙄 chociaż może dziewczyne ze zdjęcia trochę poniosło  🤣 

[/quote]

patrząc na zdjęcie to na pewno  😂  😀
wątek zamknięty
Pampera ostatnio spotkało mnie coś podobnego, tyle że tekst był typu 'Wy na tej re-volcie tylko obsmarowujecie, ale żeby jakoś zareagować, to żadna się nie ruszy...'


ty to normalnie czlowiek revolty jestes. czolowa twarz mozna by powiedziec.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
30 października 2012 07:28
To znaczy ja nie robiłam, ta dziewczynka na to wygląda że wbiła do naszej stajni i robiła zdjęcia, ciekawe, czy teraz raczy się pojawić, bo ja chętnie z nią porozmawiam na żywo  😜
edit: literówka


Czekaj bo nie rozumiem. Macie w stajni zakaz robienia zdjęć o.O ? Eee jeszcze się nie spotkałam ze stajnią w której ktokolwiek by zabraniam cykania fot ( no chyba że koń jakiś wyjątkowo się boi). Tak w sumie to nie masz prawa jej zabronić robić zdjęć... No i po co ? Co w tym złego że ktoś zrobi zdjęcie twojego konia? Jakby podpisała że to jej koń to ok ,masz prawo się bulwersować. Ale dziewczyna cyknęła sobie kilka fot do tego takich gdzie nawet nie widać co to za koń. Nie rozumiem kwiatka .
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
30 października 2012 08:02
konwalia, macie w stajni zakaz fotografowania cudzych koni bez wiedzy właściciela? 🤣
wątek zamknięty
Nie, nie mamy zakazu robienia zdj, ale wiem, że gdybym ja tam była albo ktoś ze znajomych to z pewnoscia bysmy nie pozwolily. I ja sie nie rzucam o zdjecie, ale w komentarzach ta dziewczynka pisze gdzie stoi kon, dokladnie miasto i ktora stajnia.
a najgorsze jest w tym to, ze gdyby nie moja kolezanka to bym sie o tym nigdy nie dowiedziala.
i niech sobie ludzie robia te zdjecia jak nie widze, ale niech pozniej nie chce znajdywac ich opublikowanych na jakis gimbazjalnych stronach 😵
wątek zamknięty
Zdjęć robić nikomu nie zabronisz, chyba że jesteś tam i coś tam jej powiesz ale posłuchać nie musi, ale to że wlazła tam i się wiesza na koniu tak jak jest na kolażu że się tuli do szyi, chyba bym ubiła, nie wiem ale ni lubię się dzielić swoim zwierzakiem:P
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
30 października 2012 11:07
Konwalia- A ja Cię rozumiem. Ciekawe, kto by odpowiadał, gdyby akurat ten koń ugryzł/kopnął lub spłoszył się i walnął dziewczę? Ja nie pozwalam bez mojej obecności lub kogoś, kto dobrze zna mojego konia (i umie odpowiednio postępować w obejściu) podejść do mojego konia. Czy to na łące, czy w boksie. Nie chcę ponosić odpowiedzialności za ewentualny wypadek po kontakcie z koniem.
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
30 października 2012 12:14
Katija Jak masz zamiar robić Off i wciskać się ze swoimi paroma słówkami bez potrzeby, to lepiej w ogóle nie pisz  😉
wątek zamknięty
OMG  🙄

wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
30 października 2012 13:05
Nieźle zrollowany..
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
30 października 2012 13:38
Dementek : Nikt by nie brał odpowiedzialności o.O Dostałaby kopa to więcej by do konia nie weszła. Nie wiem , może mam takie podejście dlatego że w mojej stajni dziennie przewija się setka osób a mój koń jest fotografowany ze wszystkich stron kilka razy dziennie. Dla mnie to akurat powód do dumy że ludziom się mój koń podoba , i chcą z nim zdjęcie. A to że już kilka razy oberwali od kobyłki "z bani" czy też że ich omelała z góry na dól to już ich problem  😁 Nie zwróciłam uwagi na to że robiła sobie zdjęcia z koniem na pastwisku,byłam pewna że tylko z daleka zza płotu robiła 😀 Cóż ja takiego problemu nie mam bo mój konik jest strasznie upierdliwy, a gdy chcesz go pogonić to staje dęba(oczywiście na mnie się nie odważy) 😀 Dzieci takich akcji nie lubią  🤣
wątek zamknięty
Nieźle zrollowany..

niezły fotomontaż 🙄
wątek zamknięty
calore , fotomontaż?
wątek zamknięty
Czy ja wiem czy taki fotomontaż....

Ja padok mam przy drodze, więc często przy płocie było mnóstwo dzieciaków. Nie przeszkadzało mi to, mimo, że za każdym razem ostrzegałam ich, że w końcu je koń ugryzie (dawały mu jabłka, trawę...). Raz postanowiły się zabawić i biły mi konia patykiem, bo przecież ja tak "robię" i konik staje dęba... dostały dożywotni zakaz zbliżania się do konia i padoku 😉
wątek zamknięty
calore , fotomontaż?


Też się nad tym zastanawiam. Spójrz na linię ganaszy. Trochę inny odcień czerni niż reszta sierści konia. Albo tak się światło załamuje na linii ganaszów albo to jednak fotomontaż. Trzeba by zobaczyć ten fragment w nieco większej rozdzielczości, ale też się skłaniam ku opcji nr 2.
wątek zamknięty
to jest jedno ze zdjęć z zawodów w Sulechowie, więc chyba nikt by się nie bawił w fotomontaże...
http://www.pwsz.sulechow.pl/oj/index.php?id=pokaz_galerie&id_galerii=33&id_wydarzenia=50
wątek zamknięty
Mój koń mimo kilku komentarzy ode mnie i koleżanek nadal jest fejsbukową gwiazdeczką  🙄
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=300023046777008&set=a.253717711407542.53624.253307651448548&type=1&theater
wątek zamknięty
Powinnaś się cieszyć ! Wnet tłumy wielbicieli będą nawiedzać Twojego konia w stajni, będą brać autografy, Twój koń nakręci własny teledysk...  😁
Normalnie przyszła gwiazda !  🏇 🏇
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 października 2012 18:08
taka gwiazda że aż oślepia  😉
wątek zamknięty
zabeczka to było specjalne wyolbrzymienie 😉
pampera toż to dziki ogr, taki rap będzie nawijał że ohoho  😁
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 października 2012 18:27
domyśliłam sie  😎
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/cookiemistake/135045353
Nie ma to jak chodzić z takim batem przy koniu który nie ma na sobie tylko kantar i dziewczyne xd

Dla sptostowania.
Chciałam wyjaśnić to po pierwsze filmik jak i zdjęcie wygrzebane z przed 2 albo i więcej lat.
W chwili obecnej uważam takie postępowanie z koniem za kary godne!
Tak ja siedzę na tym kucyku i to link do mojego photobloga.
To halter monty'iego roberts'a. Jedyne co z tego czasu pamiętam.
Jeżeli dobrze kojarzę to celem tej "zabawy" było nauczenie młodych
jeźdzców równowagi.
W chwili obecnej posiadam swojego konia i w życiu nie podniosłabym na nią ręki .
Osoba,która to dodała tutaj nie zwróciła uwagi na datę podaną pod zdjęciem,a stoi jak byk...
mały off topic,ale musiałam to wyjaśnić  😉
wątek zamknięty
Chciałam tylko napisać, że zdjęcie z PWSZ Sulechów to nie jest fotomontaż :p Takie ujęcie jeśli chodzi o kolory.
wątek zamknięty
Zamrucz   Gdziekolwiek iść chcesz, hej, pójdę tam i ja:)
31 października 2012 09:16
Tak. Zdjęcie z PWSZ to autentyk. Przykro rzec ale osobiście je udostępniłam.
wątek zamknięty

Co sądzicie o takim zestawieniu - zapięte czanki + lonża ?
wątek zamknięty
Mój koń mimo kilku komentarzy ode mnie i koleżanek nadal jest fejsbukową gwiazdeczką  🙄
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=300023046777008&set=a.253717711407542.53624.253307651448548&type=1&theater


Och i ten powalający na kolana komentarz  😂  Bo każdy koń to morderca, a każdy upadek kończy się pół roczną rehabilitacją na OIOMie  🤔wirek:  Dziewczę pewnie ledwo sobie kolanka poobdzierała, a na fb kozakuje jakie to ona niebezpieczne sporty uprawia  👍 

liberian_girl
Zamrucz
Dzięki za informacje. Ja się nie upierałem przy tym, że to fotomontaż, choć na 90% byłem skłonny tak powiedzieć. Po prostu wydawało mi się, że aż tak konia nie można złamać w szyi  🤔  Szkoda, że się myliłem  🤔 
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/luczkosowa/135713814/d.html

Tak to jest jak dzieci biorą się za uczenie tej sztuczki koni, nie wiedząc nawet jak ...oczywiście żeby zaszpanować na fotoblogach. a jak !  🤔wirek:

Koń atakuje ją nogami, uszy całkiem położone... to moje zdanie.. co wy o tym sądzicie ?
wątek zamknięty
Dlatego jak pytają mnie "jak nauczyć konia dębować" odpowiadam NIE.
Nauczyć nie jest łatwo. Ale trzeba się liczyć z tym, że koń zacznie to wykorzystywać...
Albo nawet nieumyślnie.
a potem na kogo spada wina ? Na konia. Bo jakby nie inaczej...
Koń atakuje ją nogami, uszy całkiem położone... to moje zdanie.. co wy o tym sądzicie ?

Wygląda na atak...  koń tuli uszy jak dębuje (tylko raz widziałam uszy do przodu u konia, który dębował) 😉
wątek zamknięty
Zgadzam się z tym... potem całą wine zwalają na konia.. niestety

Owszem konie gdy dębują mają uszy w tył... lecz na moje oko to on ma tu je całkiem położone.
A teraz dziewczynki się chwalą jakie to ich koniki nie są uzdolnione i one także bo je nauczyły 🤔wirek:....
wątek zamknięty
Zgadzam się . Sama nauczyłam konia 'machać szkitą' do przodu, i już widzę tego efekty-zamiast podać nogę do czyszczenia to on ją wyrzuca w przód. Łapiesz, próbujesz ją 'wziąć' pod kłodę tak jak do czyszczenia- a ten wyrywa.
Także to nie jest takie różowe, jak się wydaje. Wszystko jest do wypracowania, ale wymaga pracy, a osobiście podziwiam Pamperę za zgranie się z koniem i za te wszystkie sukcesy. 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.