Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

oni tylko pokazy robią 🤣
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
01 listopada 2012 19:32
Z tego co wiem, planuja rozpoczac organizacje... W sezonie otwartym😉 jest tylko jedna hala, wiec halowy odpada 😉
a słyszał ktos albo jezdzi w Janowicach koło  lutomierska?/
kermit   Horses horses everywhere ..
02 listopada 2012 06:49
Stałam w Janowicach rok temu.
Czy ktoś wybiera się na Paradę Jeździecką w Łodzi. Szukam programu na niedzielę 25 listopada, nie mogę znaleźć wątku na RW.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 listopada 2012 09:22
program jest na oficjalnej stronie parady
kermit   Horses horses everywhere ..
02 listopada 2012 09:40
Jako, że jest to jedyna taka impreza w naszym województwie to mam już nawet bilet  😀
Czy ja dobrze widziałam, że bilet kosztuje tylko 45 zł? Gdzie można znaleźć program?
Bischa   TAFC Polska :)
02 listopada 2012 11:00
No właśnie. Zastanawiałam się nad tym czy nie pojechać na sobotę... Jak z dojazdem z dworca na miejsce? Jedyny MOSiR kojarzę ten przy Atlas Arenie.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 listopada 2012 11:30
czytanie ze zrozumieniem umarło w narodzie  😵
PROGRAM Parady Jeździeckiej w Łodzi
a tu wyszczególnione atrakcje
jak dojechać
generalnie wszystko jest na stronie...  🙄
Ja też prawdopodobnie będę 😉
Dzięki wszystkim za odpowiedź.
Mam jeszcze pytanie- próbuje znaleźć jakąś stronę internetową tej stajni w Klęku i nie mogę. Ktoś ma informacje ile tam kosztuje pensjonat?
Pozdrawiam.
kermit   Horses horses everywhere ..
02 listopada 2012 14:12
Stajnia w Klęku nie ma strony.
Podaje numer telefonu do właściciela: 601995445 Pan Krzysztof.
Zadzwoń i zapytaj ile kosztuje hotel.

Sei - "lubię" twój post  😀iabeł:
MagBan93   Hennowata rudość :]
02 listopada 2012 16:11
edit
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 listopada 2012 16:26
MagBan93, Skoro warunki słabe, wysoka cena, brak profesjonalizmu ze strony pracowników to po co tam jeszcze siedzisz? Ja już bym dawno zwinęła manatki do innej stajni... A tak to w sumie dajesz przyzwolenie na takie zachowania: skoro płaci i nie przeszkadza jej to to możemy dalej tak postępować...
MagBan93 przychodz do Arabiki, nie mam z kim w tereny jezdzic  😀
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
02 listopada 2012 17:04
MagBan93 przychodz do Arabiki, nie mam z kim w tereny jezdzic  😀


Macie jeszcze miejsca? Bo jak w tamtym tygodniu przywoziłam z koleżankami 2 konie, to wydawało mi się, że macie wszystko zajęte, ale późno było, przemarznięta, to może mi się wydawało 😉 Pytam, bo znajoma była zainteresowana.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 listopada 2012 22:19
oleńka ma to do siebie, że kiedyś była super miejscem, ale przez lata chyba wszystkie stajnie w jakiś sposób ewoluowały, rozwijały się, a tam poza ceną nie zmieniło się nic. ewentualnie na gorsze.
tkanie (czy łykanie) to nawyki, które konie bardzo szybko podłapują od sąsiadów. ale oczywiście znawcy w kwestii weterynarii oraz dobrostanu koni, mają z pewnością jakąś inną odkrywczą teorię  🙄

notarialna, nie tak łatwo jest znaleźć sobie stajnię w łodzi 😉

ostatnio zauważyłam sporo roszad w tej materii. nawet do nas przyjechała dzisiaj nowa 'koleżanka' na hotel 🙂

kermit, do usług  😀iabeł:
Kto wybiera się na Paradę ? 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
03 listopada 2012 19:04
Czy ktoś ma stały kontakt z SK Malutkie koło Radomska?
Stałam w Janowicach rok temu.

i jak tam jest? maja tez konie do skoków?? czy na własnym trzeba trenowć??
raczej mają 🙂
Może zamawiał ktoś bilety na Paradę z ich strony i powie mi ile na te bilety czekał ?
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
05 listopada 2012 07:44
nie lepiej kupic bilety w kasie? w dniu parady ?
Czy ktoś z Was łodzianie korzystałz  Pranimalii w Equitomie? Jak długo się czeka na wypranie derki? Dokłądnie to jest zrobione?
ja korzystałam 🙂
dereczka wróciła do mnie naprawiona , czyściutka i zaimpregnowana .Czekałam cos okolo tygodnia może 10 dni , nie pamiętam dokładnie. Ale zrobili to o co prosilam.
A drogo?🙂
za naprawę derki w kilku miejscach , pranie oraz impregnowanie zapłaciłam 80 zł
Może i lepiej, ale chce zamówić ten śmieszny bilet grupowy i wydaje mi się, że lepiej będzie zrobić to przez internet.
Ja oddałam derki tydzień temu i nadal czekam, ale pani zapowiedziała, że trzymają do 14-stu dni. Za grube zimowe zapłaciłam- 45zł, cieńsze 20 zł, plus doszycie urwanego pasa 10 zł.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się