Końska rewia mody cz.VI (2012)

i ciekawe gdzie ja teraz Moon dostanę 🙄


Przez Wasze zdjęcia mam aktualnie ten sam problem.  😁
wątek zamknięty
ashtray
ten brillant to z tej nowej,kolekcja platinium  😉
wątek zamknięty
[quote author=Magdzior link=topic=79630.msg1574206#msg1574206 date=1352056965]
A co do schockemohle to ja mam chyba premium coś tam i on jest super, co prwada używany tylko na zawody, ale od spodu ma taką strukturę plastrów miodu i w ogóle nie łapie włosów, fajnie pot wchłania.



Magdzior, ten czaprak o którym mowa nazywa się chyba Dynamic i jest dużo droższy od Coach - nawet tego w wersji Premium, więc szczerze nie polecam. Ma oczywiscie od spodu te warstwe "plastrów", no i piękną kolorystykę, ale co z tego? Po prostu szmatławo wygląda pod siodłem.
Z podkulonym ogonem wracam do czapraków szytych w oławskim Mustangu...
[/quote]
ale ja go już mam i tak jak mowię na zawody jak dla mnie ok, mam go hmm.. ze 2 lata prany po każdym uzyciu i w sumie wygląda jak nowy --> (zdjecie w linku bo za duze jest)
wątek zamknięty
Właśnie kliknęłam dralon navy-sand i bicolora white-navy z navy/burgundy.  💘  W końcu święta już niedługo.  😁
wątek zamknięty
Arimona dzięki. :kwiatek: Znalazłam! To chyba mój aktualny must have. 😅
wątek zamknięty
Demonowa  :kwiatek: w realu wygląda dużo lepiej 🙂
emptyline nie zazdroszczę
Azbuka  :kwiatek:
domcia406 dzięki zgadzam się 🙂 dla Klaczynki sztandarowy kolor to różowy  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 listopada 2012 09:37
emptyline, współczuję...

gabb, w Indianie niezbyt, ale za to w Burgundy super 🙂

Misia, szał! 🙂

A ja zamówiłam starego, dobrego cottona Plum... czekam z niecierpliwością aż przyjdzie 🙂
wątek zamknięty
Co myślicie o tym ([[a]]http://www.koniesklep.pl/SCHOCKEMOHLE-Czaprak-ujezdzeniowy-Champion-D-szaro%284,,8179%29.aspx?pageId=10[[a]]) czapraku na siwka na zawody ujeżdżeniowe? Nie będzie zbyt kontrastowa ta lamówka?
wątek zamknięty
Livia, gdzie znalazłaś pluma? 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
06 listopada 2012 12:40
Martuha, w ogłoszeniach ostatnio wisiał. DL, wcześniej VSS - sama chciałam, ale finanse nie pozwoliły na to.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 listopada 2012 12:53
Martuha, emptyline, w Okserze znalazłam - ale to PD, kupiłam, żeby sprawdzić jak pod Luckiem będzie wyglądał 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
06 listopada 2012 12:54
Livia, ha ha, to masz ten który ja rok temu zwracałam, bo był za mały pod moje siodło. 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 listopada 2012 12:57
emptyline, no proszę, jaki ten świat mały 😁 To trzymaj kciuki, żeby pod moje wlazł 😂
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
06 listopada 2012 13:10
Macie może jakieś zdjęcia jarpolowego fiołka alpejskiego na koniu? Na rewii mody nic nie ma ;/
wątek zamknięty
lizzy haha...bo w ogłoszeniach jest 😀
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
06 listopada 2012 14:04
palemka właśnie się na niego czaję i biorę na 90%, myślicie że Seganowi będzie dobrze? :>
wątek zamknięty
Segan jest ciemnogniady, prawda?,więc może nie byłoby mu źle 😉 Bo róże i fiolety na "normalnych"gniadych jakoś mi nie specjalnie pasują. A ten fiołek ma chyba dość chłodny odcień, więc może byłoby fajnie 🙂
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
06 listopada 2012 14:36
Jak do mnie przyjechał to był gniady, ale dostaje biotynę więc może nie wyżółcieje tak bardzo na te wakacje. Aktualnie zakrawa o kary 😀
wątek zamknięty
czy ktoś widział gdzieś w wyprzedażowej cenie któryś z tych czapraków?
potrzebuje DL FULL  :kwiatek:  :kwiatek:

wątek zamknięty
Precelek, klik - tutaj, 30%.
wątek zamknięty
Maea dziękuję ale koński świat nie zaktualizował strony www. tego czapraka nie mają w ofercie dlatego szukam dalej 🙁

btw czy ktoś dobrał nie eurostarowe owijki do czapraka eurostar cherry?
Zupełnie nie podobają mi się owijki z herbami, wkurza mnie to ile trzeba się nastarać żeby to idealnie zawinąc tak by herb wyszedł po zewnętrznej stronie nogi..
wątek zamknięty
Sivens jak masz siwego siwego to będzie ladnie bardzo wg mnie 🙂 Na siwego szarego bym nie brała.
wątek zamknięty
Oglądałam dzisiaj nową kolekcję Eskadrona i nie mogłam się powstrzymać... 🙄 mam nadzieję że nie długo będą zdjęcia na modelu 😅
wątek zamknięty
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
06 listopada 2012 18:43
bedzie genialnie na Twoim siwku  😜
wątek zamknięty
Bardzo ładny dralon, na siwym będzie szał.
wątek zamknięty
Haha Floo bardzo zazdroszczę funduszy skoro ogladanie kończy się zakupem całego kompletu  😉

Ja po 3 latach używania tylko i wyłącznie padów i czapraków DIY w końcu 'dorobiłam się' cottona  🏇 . Jeee  😉 😉
Coś mnie ostanio na nie wzięły i chyba zostanę fanką. Ale zdjęć żadnych na razie nie mam 🙁 .
wątek zamknięty
Zorilla, a jakiego cottona ? 🙂
floo, nie mogę się doczekać zdjęć na Siwym!
Ja mam mojego nowego podopiecznego (Aramis jak na razie nieprędko wróci pod siodło) w Eskadronie Nici Hazel, zdjęcie podglądowe, jakością nie grzeszy  😁
wątek zamknięty
Demonowa, dzięki 😉
Livia, dziękuje 🙂 I czekam na zdjęcia pluma na Sanderze 😀
floo, bardzo ładny jest ten dralon. Całość na siwku to będzie szał!
Zorilla, a jakiego cottona?
huzarova, fajnie mu. 🙂 🚫 Co jest Aramisowi?
wątek zamknięty
floo, śliczny dralon, pięknie będzie siwemu.
wątek zamknięty
Zairko zacnie siwemu z Sportive 😀

gabb. mi się bardzo w obu podoba 😉

Precelek ta dera jest szałowa!!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.