Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Dzięki za info  :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
06 listopada 2012 23:59
jeszcze nigdy nie czekałam na odpowiedź w sprawie akredytacji tak długo jak w przypadku tej naszej parady  😵 chyba sobie odpuszczę i postawię na cavaliadę 🙂
witam ponownie🙂
meg jeśli jest Ci tak źle w Oleńce zawsze możesz zmienić stajnie?  dziwne że ostatnio strasznie skruszona i z wielkim płaczem do właściciela z przeprosinami przybiegłaś??   
dziwne że ostatnio strasznie skruszona i z wielkim płaczem do właściciela z przeprosinami przybiegłaś??   

A co nas, randomowych użytkowników forum, to obchodzi? Prywatne wywody przesyłajcie sobie na priv.
MagBan93   Hennowata rudość :]
07 listopada 2012 16:46
koniku37 bo przeprosiny się należały
Kurde, uwielbiam to... dzwonię do Gajewnik zarezerwować pokój na zawody " Pani napisze maila, to do Pani odpiszemy", napisałam rano, zero odezwu...
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
07 listopada 2012 19:09
Hej a ja mam pytanie czy ktoś z was swoi /mieszka w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego czy może w okolicach Sulejowa ?
Mam sprawe /prośbe gdyby ktoś tam był najlepiej z autem to prosze o kontakt na priva .
To dla mnie bardzo ważne  😀
MagBan93 i ja po raz kolejny zapraszam do nas🙂 fajnie by było mieć rudzielca 🙂 kolejnego w stajni 😉
wybiera sie ktos w sobote do Gajewnik na zawody? 👀
ja 😀
a startujesz? bo ja nie skokowa ale kolezanka i moj instruktor biora udzial. bede kibicowac 😅
W tym roku Parada ma lichy program. 45 zł za bilet to też wcale nie taka rewelacja... Ale jako jedyna taka impreza w naszym województwie to się wybieram 🙂

A MOSiR na którym będzie jest koło hali Expo koło Alei Politechniki.
anill- tym razem będę po drugiej stronie😉 nie startuję na hali
o szkoda. W kazdym razie chcialam pokibicowac forumowiczom🙂 u nas nerwowoka pierwsze zawody kolezanki i jej konia tez
anil22, a w jakiej stajni jeździsz ?
w sieradzu, dopiero co zaczynaja treningi skokowe i chca zrobic klub jedziecki na przyszly rok. Ale mnie bardziej w strone pingwinow ciagnie😀
Ja miałam być w sobote w Gajewnikach, ale w ostatniej chwili kobyłce wyszła stara kontuzja i koń uziemiony 😕 Był pomysł, żeby jechać na 2 kobyle, ale niestety KTOŚ ukradł paszport i nie chce go oddać. Miło, nieprawdaż? 😵

Mam pytanie odnośnie przyszłego tygodnia, mianowicie soboty(17.11). Miały się odbyć zawody w Rąbieniu. Ktoś coś wie? Do kiedy zgłoszenia itd?
kermit   Horses horses everywhere ..
08 listopada 2012 21:12
A co jest w Rąbieniu ? Jaka stajnia ?
Stajnia Stasiakówka (?) bo to chyba tam miały się odbyć. Oczywiście to miało być tylko towarzysko, ale może ktoś coś wie.  👀
anil22 Ja jadę na dwa dni ^^ jakby ktoś był z aparatem to byłabym wdzięczna za jakieś zdjątka 😉 straszne tłumy mają być, ja się niestety na pokój już nie załapałam, albo ktoś mnie przygarnie, albo będę musiała w jakiś sposób wrócić do łodzi ;/
no na listach od groma, do tego goscie z WLKP🙂 fajnie!!
A gdzie są publikowane listy???


My będziemy pierwszy raz - skokówki (jesteśmy ujeżdżeniowcami)  🏇

Do tego koniczynka bedzie pierwszy raz w życiu  na  hali  😅  oj będzie się działo - klacz Megi


I Cel ...nasz ujeżdżeniowiec...koń pociąg  😂
Megi leci 6 i 12 po Lali w konkursie 40cm z oceną stylu jeźdźca
listy są na hali, wysłano do śk więc lada moment będą na stronie


I Cel ...nasz ujeżdżeniowiec...koń pociąg  😂


Bogdan ?  🏇
Kto jedzie na prade ? Będzie ktoś w pt. ? 😀
weźcie skończcie z tą Paradą. Wszyscy się pytają o to kto będzie. 🤔wirek: Jakby nie można było przeczytać co kto napisał wcześniej. 😵
Fufu boski podpis 😀
anil22 Ja jadę na dwa dni ^^ jakby ktoś był z aparatem to byłabym wdzięczna za jakieś zdjątka 😉 straszne tłumy mają być, ja się niestety na pokój już nie załapałam, albo ktoś mnie przygarnie, albo będę musiała w jakiś sposób wrócić do łodzi ;/
dopiero dzisiaj przeczytałam twoj wpis :/ szkoda bo bym fotki mogla zrobic
Ja to w ogóle ciekawa jestem jak oni planuję zorganizować całą to Paradę...  Jakoś się tego boję...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 listopada 2012 16:46
Balajlama, W zeszłym roku nie było tak źle. Też się zastanawiałam jak to zorganizują, bo obiekt ciasny, mało miejsca. Ale pomieścili się bez problemu. Fakt parkur był nieco ciasny, dużo było zwrotów i zakrętów, ale nikt się nie pozabijał 😉 . Podłoze też bardzo fajne - przynajmniej nie było słychać jak kopyta dudnią o podłoże.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się