Końska rewia mody cz.VI (2012)

wszystki są bardzo twarzowe 🙂 sei, nic nie sprzedawaj
wątek zamknięty
sei niciaka zostaw, a reszta na odstrzał!
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
12 listopada 2012 23:34
Zairka a to nie jest Pink?
emtyline wzywana, jako właścicielka Pinka 😀

Wilczyk super foty! dwa pierwsze rewelacja 🙂 i w mincie super 🙂 A Ten petrol na serio taaki niebieski? 
MMVG Bomba!




O kurde, wzywali mnie! Na fotce wygląda jak Pink, ale on a zbyt do ❓brej jakości nie jest. Nie wiem.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 listopada 2012 23:39
dzięki dziewczyny  :kwiatek: muszę nad tym jeszcze podumać... 😉
pantofel, nie mogą zostać wszystkie. no nie mogą! za dużo tego, a nowe mi się podobają i są potrzebne (DL)  🤔wirek:
wątek zamknięty
sei niciaka zostaw, a reszta na odstrzał!


ja bym jeszcze zostawiła eskadrona grey 😉
wątek zamknięty
Klami, w Sangrii i maritimie pięknie! 😜
Sei, ja bym puściła brown i euro-stara 🙂 W niciaku i greyu fajnie wygląda 😉
wątek zamknięty
Sei, zostaw greya bo jest super, brown możesz puścić w świat
Klami, tak jak nie lubie zieleni na koniach, tak na Twoim w jasperze jest szał 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 listopada 2012 07:56
sei, jak dla mnie Grey i Niciak są super, ich nie sprzedawaj 😉

Klami, bosko w Sangrii i Indian red 🙂 Cornflower też do pyska 🙂
wątek zamknięty
Ja bym zostawiła 2, a resztę puścila 😉. IMO szału nie ma.
wątek zamknięty
Sei, koniecznie zostaw niciaka, wygląda super.  🙂
wątek zamknięty
Sei w grey fajnie, a niciaka możesz puścić i od razu do mnie napisać : D
wątek zamknięty
sei, zostaw niciaka i grey, reszta w świat
wątek zamknięty
będzie ok? ..ten szary ES na żywo pasuje kolorem do kołnierzyka?

czy lepiej będzie jak czaprak będzie w kolorze fraka, a lamówka w kolorze kołnierzyka?
:kwiatek:
wątek zamknięty
Martita   Martita & Orestes Company
13 listopada 2012 14:24
wichrowelove Moim zdaniem pasuje, będzie super  :kwiatek:
wątek zamknięty
Jeszcze tak wrócę do deepblue/nougat i polopadów - to była jedna z najpiękniejszych kolekcji ever. Żadne ceratowe czerwono-granaty im nie dadzą rady dorównać 🙂

Fotki mam tylko halowe, ale taki jeden rudzik:









Mam dwie pary owijek do nugata, jedne pasują idealnie, drugie - do użytku na co dzień 😁 jak widać na zdjęciu. Niestety nie wiem, czy te drugie dobrze dopasowane to są z tej samej kolekcji, czy jakieś inne Eskadrony po prostu dobrane.

Rudego mam jeszcze w cherry red - ooobłęd  😜
wątek zamknięty
sei,  musisz mieć wszystko pod skokówki wstręciucho? jakby były DL to bym powiedziała, że pozbyć się wszystkich :P

Klami, pięknie indian red i sangria pasuja ogórkowi! coś mało ogólnie ostatnio zdjęć wstawiasz, a smok wygląda jak totalne ciacho🙂
Quanta, pokazuj blondyna w cherry! i gdzie on tam rudy? toż to blondyn i tofik a nie żadne rude! dlaczego mój koń jest tak paskudnie pomarańczowy a niektórym bozia taką piękną czekoladę dała🙁?
wątek zamknięty
😂

dlaczego mój koń jest tak paskudnie pomarańczowy a niektórym bozia taką piękną czekoladę dała🙁?


Umieram właśnie! Słyszałam różne określenia, ale żeby ktoś nazwał swojego konia 'paskudnie pomarańczowym' to chyba jeszcze nie.  😁

Dzisiaj może w końcu po długich perypetiach odbiorę mojego excellenta. Wczoraj najpierw kurier 'nie zastał nikogo w domu' (chociaż siedziałam calusieńki dzień na tyłku), zadzwoniłam do firmy i po okazaniu swojego niezadowolenia usłyszałam, że kuriera jednak u mnie nie było, a im się "yyyy aaaa eee... samochód zepsuł!". Dzisiaj mieli doręczyć, to zadzwonili i powiedzieli, że adres jest nie taki (a wczoraj jeszcze był dobry), po czym po minucie okazało się, że ojej, pani się pomyliła, adres jest ok, ale jak chcę to sobie mam sama po tą paczkę przyjechać.  😉  Chyba będę musiała bardzo kochać tego ESa, po takich przygodach?  😁
wątek zamknięty
quanta nougat na rudym idealne polaczenie  😍
Pokazuj go w Cherry  😉
wątek zamknięty
quanta idealnie ! 😍 Pokazuj Cherrego szybko. 😉
wątek zamknięty
quantanamera, osobiście nie znoszę beżów/brązów (oprócz bardzo ciemnych) ani dla siebie. ani dla konia, ale ten polopad na Twoim rudym to po prostu szał 😀 Bardzo mi się podoba.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 listopada 2012 15:08
no nie pomagacie  😁 tzn. wszystkie jesteście w zasadzie zgodne, ale...
greya chciałam puścić w świat bo mam już grey eurostara i grey z navy-green, które zostają na 100%(?) oraz stone'a

co do browna waham się, bo jestem strasznie sentymentalna, a to mój pierwszy eskadron :P i pasuje mi do reszty kolekcji lamówką  😂
niciak mi się podoba bardzo/nie podoba wcale  🤔wirek: z jednej strony jest boski. z drugiej to nie jest taki prawdziwy, królewski granat i do tego ma fiolet w lamówce.
a es to sama nie wiem... ma w sobie coś takiego że  😍 jednak coś w nim mi nie leży.
dobijcie mnie  🤬

quanta, obłęd  💘 ale trzeba pamiętać, że ten koń nawet w worku od kartofli wyglądałby klasowo 😉
wątek zamknięty
sei ja bym zdecydowanie puściła niciaka bo jakoś zwolenniczką tych naszytych koników nie jestem  🙄  wolę klasykę i herby
wątek zamknięty
Isabelle, oj oddałabym całą caluteńką czekoladę (chociaż po mojemu to jednak mocno surowa wątroba) za łatwość obsługi tego pana i nieco mniej większego pecha, który ciągle nad nim wisi 😲

sei, mi na kasztanach najbardziej się podoba taka szarość zdesaturyzowana, czyli po prostu szara 😉 I albo jasna (srebrna) albo ciemna (grafitowa), bo wszelkie rude są same w sobie dość ognistym kolorem i fajnie, jak się maść ładnie skontrastuje.
A z tych wcześniej wrzuconych puszczałabym Niciaka.

No dobra, na szybko mam dwie obleśnie lansiarskie (błeee) 🙄 zdjęcia na wątrobie:





wątek zamknięty
A mnie osobiście w brązach nie powala za to ostatnia wersja lansiarska...  😍
nie przypuszczałam że ten kolor będzie ładnie grał na kasztanie 🙂
wątek zamknięty
quantanamera ja nie wiem co ty byś mu musiała ubrać zeby szału nie było. Konisko obłędne. Ale zdecydowanie wolę go z cherry 😉

Klami dla mnie łogr najładniej wygląda w cornflower. Mi się ten pad jakoś nie podoba, ale z maścią Kajtka wygląda przepięknie.

sei jakie słoneczne zdjęcie, Gdzie ta pogoda?? !!
wątek zamknięty
quantanamera, w polopadzie super. Cherry mi się na kasztanie nie podoba, zdecydowanie lepiej wyglądałby na karym 🙂

Dzisiejsza Siwa w derce ES grey melange i kantarach winterred i burgundy.





wątek zamknięty
W końcu ktoś ma zdjęcie kantara winterred!  🙂  I to z futrem, taki jak chcę. Te zdjęcia przekonały mnie w stu procentach.  😀
wątek zamknięty
quanta ja tu już nie będę się wypowiadać jak rudy wygląda bo oczywiście, wygląda świetnie, ale mam pytanie, czy ty masz na sobie kamizelkę dunya? Jeśli tak to jaki masz rozmiar?
wątek zamknięty
quantanamera,  cudo... po prostu cudo! choć zupelnie nie podoba mi się kamizelka. o ile na wieszaku jest ekstra, tak na człowieku wygląda paskudnie taka błyszcząca.

i tak Eno zwycięża z Tofikiem w moim mniemaniu, Eno to taki mój koński ideał, rusza się jak kocica, wygląda pięknie jak modelka i z tego co mówisz, to wspaniały pieszczoch do tego 😉 i w cherry będzie wyglądał dużo lepiej niż tofiasty, pochwal się, na pewno masz lans-karo-fotkę🙂

Altiria, wyobraz sobie skórkę pomarańczy. taki odcień ma mój koń. w lato potrafi być tak ogniście pomarańczowa, że bym ją starła na tarce i krzywię się na sam widok. nigdy nie podobały mi się kasztany, z wyjątkiem tych głęboko czekoladowych, a tu masz, nie dość, że kobyła (chciałam wałka) to jeszcze paskudnie rudo-pomarańczowa. bleh 😉

sei,  jak koniecznie coś musisz puścić, to chyba niciaka bym się pozbyła na rzecz głebokiego, eleganckiego granatu.
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
13 listopada 2012 16:35
quantanamera na tym koniu chyba wszystko by świetnie wyglądało  😍

A ja się zastanawiam czy nie puścić w świat beige eskadrona,bo jakoś szału nie ma-leży ciągle w szafie :



I ES,a kupić coś żywego (Anky banana czy hot pink)



P.S źle osiodłałam,ale było robione tylko podglądowo
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.