Targi jeździeckie w Poznaniu - CAVALIADA 6-9 grudnia 2012

Kto będzie w piątek? Szukam towarzystwa na ten dzień, bo mi się Horciakowa wykruszyła  🙁
jest gdzieś już zamieszczona lista sklepów?  👀
Na Grouponie są bilety z rabatem 50%  😅
Gdyby ktoś chciał odsprzedać ten 3-dniowy z groupona, to bardzo chętnie kupię, bo udało mi się załapać na ostatni, a potrzebuję 2  :kwiatek:
Olek a może Ty mi odsprzedasz ten ostatni?  😁
Bo ja się jak zwykle nie załapałam.....  👿
Bez sensu te bilety 🙂 Te 3 dniowe ok ale reszta to nie wiem dla kogo 🙂
Gdzie z reguły nocujecie?
Zależy mi na jakimś przede wszystkim TANIM noclegu. Warunki mogą być spartańskie  😁, byleby przetrwać noc za nieduże pieniądze  :kwiatek:
Olek spartańskie powiadasz... PKP jest blisko  😂
(nie wybacze Ci tego ostatniego biletu  😕 )
baffinka ja się twardo wybieram, może jakoś ogarniemy spotkanie na miejscu? 🙂
Bombal oczywiście  😀 bardzo chętnie. W jakie dni będziecie?
Celuję na piątek wieczór, ale to pewnie na sam koniec dopiero, sobotę, niedzielę, ale życie zweryfikuje 😉 PW z numerem telefonu leci 🙂
baffinka zrobimy cavaliadowe afterparty i wybaczysz  😁
Ja tak łatwo nie wybaczam  😎  🥂
morze wódki będziemy musiały wypić, żebym wybaczyła 😁
 
Mówisz, masz!  🏇
ja też będę, ale chyba tylko w niedzielę... 😉
Nie ma ktoś odsprzedać 3 lub 4 karnetów na 7-9.12 po jakiejś "lepszej" cenie. Bo o grouponowej cenie nawet nie marzę 🙂
Kup z przedsprzedaży póki jeszcze jest
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
26 listopada 2012 21:37
Hej czy ktoś może polecić jakiś nocleg najlepiej tani i blisko targów sobota-niedziela
Szukam też tanich dwóch biletów na te dni ktoś coś ma może do odsprzedania lub wie gdzie można kupić .
Tanich chyba blisko nie ma 🤔. Ostatnio szukałam noclegów i w efekcie wcale taniego nie mam, bo nic blisko nie było 🙁 Ale może ktoś z Poznania pomoże Ci w znalezieniu 🙂
a idzie ktoś może na jakies wykłady? 😉
Hej czy ktoś może polecić jakiś nocleg najlepiej tani i blisko targów sobota-niedziela
Szukam też tanich dwóch biletów na te dni ktoś coś ma może do odsprzedania lub wie gdzie można kupić .


wpisz też HOSTEL ul. Śniadeckich

http://xantier.spanie.pl/

na tej ulicy jest full kamienic przerobionych na hostele - wysokiej klasy  😉
Wybieram się w niedziele 9 grudnia z Grudziądza, mam wolne miejsca w samochodzie, chętnie zabiorę kilka osób w celu podziału kosztów dojazdu, nie musi być z Grudziądza, mogę zabrać też po drodze (trasa: Toruń, Inowrocław, Gniezno). Tel. 693 302 04 Monika Wasik
Chyba oferta groupona jest jeszcze aktywna  😉
http://www.groupon.pl/oferty/poznan/Miedzynarodowe-Targi-Poznanskie/13688809
Jedynie bilet na całość jest wyprzedany...  🙁
Co roku byłam od 12 lat (poza tym jednym rokiem co nie było 😉 )
W tym odpuszczam.
Nie chce mi się wywalać 100 zł na wstęp (oszaleli z cenami). Myślałam, że wezmę męża i Zosię, żeby mogła pobawić się na dziale zabaw dziecięcych. Ale kicham.

A szkoda, bo chcialam "pomacać" paki i ostatecznie zdecydowac się na kolor tej co wybrałam
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
27 listopada 2012 21:30
Lepiej kupić bilet na sobotę czy w niedzielę? Nie stać mnie na dwa dni, niestety.  🙄
Witajcie. Miałam jechać na Cavaliade ze swoją zawodniczką ale niestety ze względu na kontuzję konia najprawdopodobniej nie wystartujemy. Mamy zakupione noclegi w hotelu po bardzo dobrej cenie których chętnie się pozbędę. Noclegi z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Pokój dwuosobowy ze śniadaniem. Cena 160 zł za dobę (czyli po 80 zł od osoby) Hotel Gaja, bardzo blisko Targów (Najchętniej sprzedałabym w całości - 2 doby)
mój numer telefonu - 504 036 112.
Pozdrawiam Magda
Ja kupiłam na sobotę, bo na dwa dni nie chcę - pociąg też kosztuje, a w niedzielę tak średnio mi się opłaca.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 listopada 2012 22:16
ja będę już od środy 😀
[quote author=kotbury link=topic=89447.msg1544142#msg1544142 date=1349434062]
Nie rozumiem cen biletów sobotnich. Że niby co jak kupie bilet "sobota rano" to mnie wywalą w połowie imprezy czy jak?

na Warszawa Cavaliada jak ktoś miał bilet rano to chodzili i sprawdzali bilety po 12 i wypraszali ludzi, myślę że będzie tak samo a najlepsze były jaja jak było opóźnienie jakiegoś konkrsu i niestety nie mogłeś sobie go obejrzeć  🤔wirek:
Na gruponie znów są dostępne bilety na całą imprezę 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się