Końska rewia mody cz.VI (2012)

ekuss, pink albo hot pink, brąz mi się nie podoba 😉
wątek zamknięty
**Ola**








Moim zdaniem najlepszy brąz 😉 Ewentualnie szary, czerwień ujdzie, a niebieskie totalnie odpada.
wątek zamknięty
Ola jak dla mnie petrol z NG wygrywa z tego zestawienia. Ślicznie mu będzie 🙂
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
08 grudnia 2012 15:33
ekuss, swoją drogą, to nie zazdroszczę tej konopiastej grzywy, musisz mieć masakrę, żeby to okiełznać, i jeszcze taki ładnie zbudowany, proporcjonalny kucyk a tu cały przód się wydaje taaaaaki wielki przez tą stojącą grzywę!

Już jest trochę przerwana 😀



A było tak:



Żeby nie było off : chyba wezmę hot pink 😀

Jak myślicie-te różowe (ciemniejsze) będą pasować?

wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 grudnia 2012 15:56
Jak już to te ciemniejsze.
Co mi się stało! Przeszła mi ochota na niciaki, zakładając dzisiaj kantar lavender pomyślałam "Hm... Chyba mam już dość kantarów, nie potrzebny mi niciakowy" Zabierając czapraki do prania pomyślałam "Po co mi niciak, który za 3 miesiące zblednie skoro mam już w podobnym kolorze o wiele lepszą ankę?"
Poza tym męczy mnie już zabieranie 10 czapraków do prania i pranie je przez cały dzień (bo moja pralka ma 4,5l tylko, mieści się w niej jeden czaprak). Teraz przez ich ilość leżą w torbie na śniegu i marzną 😁
Do spełnienia jest mi potrzebna anka dusty lilac 🙂. Hurra! 💃 Jak to miło popatrzeć na czaprak i pomyśleć "Ładny, ale nie jest mi potrzebny" bez głosiku w głowie "A wcale nie! Kup go! Kup go!"
Przypomnijcie mi o tym poście jak się was poradzę, którego brać niciaka 😁.   
wątek zamknięty
ChingisChanpo tych wszystkich przeróbkach  👿  😁 Faktycznie , tak szkoda kasy na słabe jakościowo czapraki.
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 grudnia 2012 16:42
Karino mam ładną pamiątkę 🙂. 
wątek zamknięty
Kto potrafi wyczyścić siwka w PS? Bo mam zdjęcie racing reda na Siwej, ale ma trochę nogę upindoloną  🙁

A póki co: Anky racing red i derka burgundy


wątek zamknięty
Sivens jeeeny jak jej pięknie!!!  😜
wątek zamknięty
Sivens cudnie!
Ja mam kasztankę i burgundy to jedyny odcień czerwieni, który wygląda na niej naprawdę dobrze. Proszę o pomoc: która Anky ma najbardziej zbliżony kolor do burgundy?
wątek zamknięty
U mnie mikołaj był bardzo miły w tym roku. Najpierw Anky Cornflower a później Anky Cinamon  😍 Uwielbiam grudzień.
wątek zamknięty
xxagaxx slicznie w tych ESach🙂

Sivens siwki w czerwieni to jest to!

ekuss ja bym te zstawiała na hit pinka

ChingisChan a wiesz, że ja mam podobnie odnośnie niciaków, najpierw podobały mi się bardzo, bardzo i korciły i tak w sumie się łamałam czy wydać tyle kasy na cienkiego cottona tylko dla konika czy też kupić coś porządniejszego i wygrałą druga opcja, z przyjemnością oglądam zdjęcia tych przesłodnich niciaków ale jakoś przeszła mi na nie ochota i w ogóle czuję się bardzo usatysfakcjonowana bo już wiem co chcę 😉
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 grudnia 2012 18:05
Magdzior dokładnie 😀. Bo one łapią za oko, ale już nie muszą być moją tapetą na laptopie 😀. W tej chwili waham się na co przeznaczyć kasę (która teoretycznie miała iść właśnie na cottona) na anky dusty lilac czy dozbierać jeszcze do Es'a. Taki granatowy gładki pad z pionowym pasem. I chyba wygra es, bo co stary euro star to stary euro star 🙂.
wątek zamknięty
To ja tak poglądowo znalazłam zdjęcie mojej Siwki w burgundy. 😉
wątek zamknięty
Sivens,  przepięknie!
ekuss,  szczerze mówiąc podoba mi się bardziej w wersji zupełnie nie ujarzmionej, bo na tej wytrymowanej widać każdą nierówność i wygląda jak wyciapana byle jak. ojeju, chyba nikt nie ma trudniejszego zadania z grzywą niż Ty!
jeśli chcesz to mogę wkleić zdjęcie real tych owijek (nawet wklejałam kilka ston temu z różowym padem), nie są aż tak ciemne, będą trochę jaśniejsze, ale powinny w miarę pasować, do tamtego padu pasują prawie idealnie (w cieniu), o ile to jumptec są.
wątek zamknięty
ChingisChan no wlasnie🙂 ja planuję w najbliższym czasie jeszcze tylko z ES jednego multistripe i stripe-in i będę miała komplety na zawody, jeszcze jakiś biały ujeżdżeniowy by mi sie przydał tu kusi platinum ale boję się, że będą nietrwałe i łatow je będzie pozaciągć itd, a ja mam do tego zdolności...
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 grudnia 2012 18:36
O ile platinum może być ok pod siodłem, to z prania nie wyjdzie cało jeśli się nie zalepi rzepów przed wypraniem 😁. I to jest akurat pewne, patrząc co się dzieje z lamówką cottona jeśli się tego nie zrobi.
wątek zamknięty
Ja przed praniem zawsze poprawiam rzepy  😉
wątek zamknięty
ChingisChan,  ot : właśnie marznę w domu, mam jakieś 5 stopni, bo piec jeszcze nie zadziałał, mrozno tak, że ledwo piszę, a Ty śmiesz mieć taki podpis:P? jesteś okrutna!

Magdzior, może poczekaj na testy Tunridy z Platinium?

wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
08 grudnia 2012 18:40
Ja czasami pożyczam czapraki, ktoś zapomni zlepić rzepy i lamówka ma piękny meszek. O ile na bawełnie to jeszcze aż tak nie razi, to co będzie na satynie?
Isabelle kiedy ja lubię marznąć 😀. 
wątek zamknięty
Isabelle właśnie czekam z ciekawością, ale raczej pozostanę na etapie podziwiania ich u innych bo jakoś nie widzę takich delikatnych rzeczy u siebie🙂
wątek zamknięty
Witam! Nie wiem czy piszę w dobrym wątku, ale jestem w trakcie poszukiwań grubego czapraka lub pada w kolorze... rudym 😀 chodzi mi o kolor zbliżony do koloru tego ogłowia, ale boję się zdjęcie nie oddaje w pełni tej "rudości". Gdzie znajdę coś takiego? Proszę o radę i jakieś wskazówki! 🙂

wątek zamknięty
Enigma w jarpolowej polarówce 🙂


wątek zamknięty
oz, pokaż cynamon, najlepiej na koniu, na sucho też może być

edit
zdjęcia z reitforum.de
nici

nici z dralonem chocochip/pink



kantar nici


kantar na siwku

wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
08 grudnia 2012 20:11
Isabelle Jeszcze teraz sobie wytarła i już w ogóle ręce mi opadają,a ona nie lubi przerywania i mi głową macha  😵  Jakbyś mogła to wstaw real foto,bo nie wiem czy brać czy nie
wątek zamknięty
Zuzu. , harja, gllosia, Marcelin, Dramka, Livia, **Ola**, dziękuję bardzo dziewczyny! 🙂
W takim razie wygrywa 1(granat), 7(błękit) i 2(czarny) i ewentualnie winterred lub sahara. Mam nadzieję, że jutro nie wrócę ze wszystkim  😁
wątek zamknięty
Fantazja
jutro dodam zdjęcie jak w stajni będę to coś zrobię.
wątek zamknięty
mam tylko zawinięte tak, byle jak



w słońcu:


mają prawie identyczny odcień jak ten pad w cieniu. i to na pewno nie są te jasniejsze rózowe, bo też je miałam w rękach.

nie wiem czy Ty o jumptecach mówisz, bo jeśli tak, to to jest ten ciemniejszy róż jumptec
wątek zamknięty
Dobrze pamiętam, że ktoś kiedyś szukał padu ES w kolorze chili, takiego jak stripe-in, tylko całego gładkiego czerwonego? Bo widziałam go w Poznaniu na stoisku sklepu karino.mzj.pl czy jakoś tak, dzisiaj późnym wieczorem jeszcze był.
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
09 grudnia 2012 00:31
Kantar NICI może i jest piękny, no ale 140 zł za kantar?! Przeginka ...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.