Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Wichurkowa   Never say never...
16 grudnia 2012 13:16
Wygrałam wczoraj w klubie szpili...No ale cóż z tego jak ja mam dł.wkładki 24,5 a wygrane maja 26cm...  😵  Muszę je sprzedać...
ooo szkoda ; ( pokażesz je ?  :kwiatek:
Wichurkowa   Never say never...
16 grudnia 2012 17:32
O takie🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 grudnia 2012 17:33
Bardzo ładne  😉 Faktycznie szkoda, że taki duży rozmiar (wkładka 26cm to chyba 41 tak? 😉 )
Wichurkowa   Never say never...
16 grudnia 2012 17:46
No fajne są...No ale trudno🙂 rozm wychodzi 40.5
Wichurkowa, mozesz mi oddac jak ci przeszkaadzaja:P
Wichurkowa   Never say never...
16 grudnia 2012 17:56
Godzine temu dałam je kuzynce 🙂
Dziewczyny pomocy!

Jeśli mam wkładkę 24,5 cm to emu stinger brać rozmiar 38 (24 cm wkładka) czy rozmiar 39 (wkładka 25 cm) ?
super termobuty, mam je ponad rok i sa jak nowe.Bardzo polecam 😀
http://www.sklepgazela.pl/pl/p/Jezdzieckie-Thermobuty-Winter-Rider-Elegance-Steeds-czarne/496
ubóstwiam ,jak bym mogła zamówiłabym także brązowe
http://www.sklepgazela.pl/pl/p/Jezdzieckie-Thermobuty-Winter-Rider-Elegance-Steeds-czarne/496
slw95   żyj i pozwól trwać
16 grudnia 2012 20:29
hanoverka, ja chyba wzięłabym 39, bo w Stingerach się futro nie uklepuje i jak weźmiesz za małe to jest ryzyko, że po czasie nieestetycznie odkształci Ci się but tak, że będzie widać duży palec u stopy. A jak 39 będzie ciut za luźne zawsze możesz zakładać grubszą skarpetę i mniej będzie but "latał" po stopie, a przynajmniej nie będzie widać palucha 😀
Paulutek, o termobutach jest oddzielny wątek http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,66.0.html
Czy ja wiem, ja buty zazwyczaj noszę 25-25.5cm i emu 39 były dobre, takie właśnie kapkę do rozchodzenia (ale nie cisnęły ani nic takiego) ale potem nie będą latać na stopach. Więc raczej radziłabym 38.
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
17 grudnia 2012 22:52
Ja tak w sumie wyskocze jak filip z konopii. Ma ktoras  Was doswiadczenie z chodzeniem w obcasach posiadajac halluksy? Wiem, ze jest to generalnie zabronione, ale jestem ciekawa, czy istnieje jakis 'zloty srodek'. Jestem obcasoholiczka, smutno mi by bylo, gdybym nie mogla nosic moich ukochanych butow. Oczywiscie niedlugo sie wybieram do lekarza z tym, bo po ostatnich przymiarkach zaczelam doznawac przeszywajacych chwilowych boli w tym miejscu, ale jestem ciekawa opini 'zwyklego czleka'. 🙂
ovca   Per aspera donikąd
17 grudnia 2012 22:54
bianca ja mam halluksa w lewej nodze, chodzę na obcasach w pracy 12 godzin dziennie i nie mam problemu- ważne jest żeby to nie były obcasy z wąskimi czubkami no i najlepiej gdyby w środku miały skórę. Ale takie zwykłe, klasyczne czółenka na obcasie- czemu nie?
W końcu zamówiłam takie buty, zobaczymy co to jak przyjdą do domu  😁



W linku, bo zdjęcie chyba za duże.
Mia, fajne!

ja się muszę rozejżeć za jakimiś nieprzemakalnymi butami na taka pogodę  🙄  widziałyście coś fajnego w sklepach stacjonarnych? niestety w okresie świąt trzymam się z dala od wszelkich centrów handlowych  😵
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
17 grudnia 2012 23:02
Aaaaah, ovca, dzieki! Na szczescie nie znosze waskich czubkow, bede teraz wiedziec. 🙂
Babi, nieprzemakalne to chyba tylko kalosze 😁 ale dużo jest teraz fajnych na wyprzedażach 😀

A tak serio to może rozejrzyj się w sklepach internetowych jak nie lubisz łażenia po tych stacjonarnych. U mnie to już będzie trzecia para tak zakupionych i jestem bardzo zadowolona. Łatwiej też ustrzelić jakąś okazję.
właśnie kurcze problem polega na tym, że żadne jesienne buty mi się a) nie podobają b) jeśli już mi się podobają to mam wrażenie, że są nie w moim stylu  😵
i co roku chodze z mokrymi nogami  🤔wirek:
hanoverka, ja mam 24,5 i kupiłam stingery 38 i jednak trochę żałuję, że nie wzięłam 39. Trochę się odkształciły właśnie, chociaż teraz jak już futerko się odrobinę ubiło to muszę mieć grubą skarpetę, bo są dość luźne.
Kolejne wezmę chyba 39. 🙂
slw95   żyj i pozwól trwać
18 grudnia 2012 06:12
karolinaaa, ja tak samo. Też mam stopę 24,5 a moje Stingery to 38. I na początku bardzo żałowałam, że wzięłam 38, bo faktycznie paluch mi wystawał na początku. Minimalnie mi się futerko ubiło, ale chyba wolałabym 39 teraz zamówić niż 38.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 grudnia 2012 06:26
bianca moja ciocia ma, zrobiły jej się w młodym wieku, oczywiście nie zrezygnowała z obcasów i chodziła w nich przez większość życia i teraz jej nogi wyglądają masakrycznie chociaż ma niecałe 50 lat. Oczywiście o obcasach nie ma mowy, gorzej, że ma problem z doborem jakichkolwiek eleganckich (płaskich) butów, tak żeby jej nie przeszkadzały.
w jakim sklepie internetowym najlepiej kupić converse? Zależy mi na jak największym wyborze.
Seksta   brumby drover !
18 grudnia 2012 12:51
INFORMUJĘ:

EMU AVOCA SĄ DOSTĘPNE ZA 299 ZŁ W SKLEPIE RICCARDO W POZNANIU- AUCHAN SWADZIM.- BRAZOWE I CZARNE ( macałam, ogladałam, naprawdę nie mam problemu ze wzrokiem Kaarina
I nie wciskajcie mi kitu, bo je macałam, z tym, że nie kupiłam bo wolę stingery znacznie bardziej niz wool 🙂
Dzisiaj kupiłam swoje wymarzone  💃
INFORMUJĘ:

EMU AVOCA SĄ DOSTĘPNE ZA 299 ZŁ W SKLEPIE RICCARDO W POZNANIU- AUCHAN SWADZIM.- BRAZOWE I CZARNE ( macałam, ogladałam, naprawdę nie mam problemu ze wzrokiem Kaarina
I nie wciskajcie mi kitu, bo je macałam, z tym, że nie kupiłam bo wolę stingery znacznie bardziej niz wool 🙂


Nikomu nie zarzucałam problemów ze wzrokiem, więc nie bardzo rozumiem dlaczego kierujesz wypowiedź do mnie...Zapytałam tylko gdzie te buty są w takiej cenie, bo nigdzie taniej niż 500 zł nie znalazłam-ani w internecie, ani w stacjonarnych-i żeby to były Emu a nie Ukala. Mój błąd, bo nie doczytałam, że pisałaś o sklepie w Poznaniu, który mi akurat bardzo nie po drodze. A okazja faktycznie super.
efeemeryda   no fate but what we make.
19 grudnia 2012 12:22
Seksta
Ja Ci wierzę  😉
ale swoją drogą trochę to dziwne, bo to sieć sklepów i według informacji na stronie są o 100zł droższe http://www.riccardo.pl/ona/buty-damskie/kozaki/emu-avoca-charcoal?utm_source=td&utm_medium=feed&utm_campaign=td_event_271706
Cześć, mam takie pytanko, otóż dostałam od znajomej fajne butki, ale cholewka jest ciut ciasna. Czy jakbym zaniosła je do szewca to by mi je poszezył? np wszywajac jakąś gumę?
Seksta   brumby drover !
19 grudnia 2012 12:48
mozliwe, ja kupilam u nich okazyjnie kapcie emu za 99 zł a na stronie nie bylo tych promocji 🙂
Wichurkowa, to DeeZee buciki były?
Ja znalazłam dziś moje wymarzone, w moim rozmiarze... w Katowicach 😵
http://sklep.bigstar.pl/10,women-buty/16953,buty-damskie-l274221-b-877-roz-36.html


aaaaaaa!  kupione za 99 zł w sklepie w Tczewie ;D 😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się