Końska rewia mody cz.VI (2012)

Ash pokaz to dziewcze
wątek zamknięty
Ash, jestem zainteresowa, prosimy o link !
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
19 grudnia 2012 16:25
wątek zamknięty
ja bardzo chętnie zaopiekuję sie brillantem vs z pierwszego zdjęcia  😍
wątek zamknięty
Co oznacza "all set price x eur" ? rozumiem, że cenę za rzecz.. ale "all set" za wszystkie rzeczy na zdjęciu po "x eur" tak  ?
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
19 grudnia 2012 17:18
Tak-wszystko co na zdjęciu za x eur
wątek zamknięty
jezu, a ktoś wie co to za laska?? Strzemiona które mi się marzą ma za 50 euro... Tylko nie wiem czy to nie jakiś wkręt.
wątek zamknięty
Tak-wszystko co na zdjęciu za x eur


Dalej nie kumam.
Jeśli jest kantar, owijki i czaprak za "all set for 50eur" dajmy na to na nasze: "za cały komplet 200 zł" ?
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
19 grudnia 2012 17:25
Tak- za wszystko co masz na zdjęciu jest np. 50 czy 100 eur
wątek zamknięty
Tylko dziewczyna podawała wcześniej jakieś gigantyczne kwoty za wysyłkę, np. 40euro za coś niedużego.
xxagaxx, prestige czy freejumpy?
wątek zamknięty
mi właśnie podała 20 euro za wysyłkę 1 czapraka..  😵
wątek zamknięty
No za mój komplet 25, albo 30 euro za wysyłkę, ale koleżanka z Warszawy też zainteresowana więc.. <3
wątek zamknięty
Robicie jedną wysyłkę? Jeżeli ktoś się tym zajmie to ja chętnie się podłączę
wątek zamknięty
anai freejumpy 🙂 Baa nawet są brązowe 😀 Ale kurde, profil jakiś pusty, dziwne to dla mnie...
wątek zamknięty
Robicie jedną wysyłkę? Jeżeli ktoś się tym zajmie to ja chętnie się podłączę


Ja też, moja znajoma - również Warszawianka - też 🙂
wątek zamknięty
xxagaxx, też mi te z brązem w oko wpadly i jeszcze brązowe oglowie. Też weszłam na profil, chyba bałabym się zaryzykować. Podejrzane okazje.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 grudnia 2012 18:08
Hm, nie wiem, czy to nie jakaś podpucha, no ale... wpadła mi w oko jedna rzecz, jeśli się okaże że to naprawdę ta, to pewnie też się podepnę 😉 No risk no fun jak to mówią 🏇
wątek zamknięty
xxagaxx te strzemiona sa ekstra, aż się zatrzymałam dłużej by się im przypatrzeć, bo wcześniej takich nie widziałam!  😍
Ale dziwnie podejrzane te ceny... chyba nie zaryzykuje i nie zdecyduję się na zakupy...

A koszt wysyłki do PL to tak koło 20euro taką paczką zarejestrowaną, więc nie dziwi mnie taka cena.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 grudnia 2012 18:25
Tak w ogóle, odchodząc na chwilę od wyprzedaży, można w którymś sklepie w Polsce kupić półderkę dralonową Eskadrona? Czy raczej są same "całe" derki? 🙂
wątek zamknięty
Jeśli ktos zrobi zamówienie od niej to chetnie się zaopiekuję http://www.facebook.com/photo.php?fbid=239026336228463&set=oa.387204821371169&type=1&theater - przepraszam za mega długi link, ale nie umiem skracać 🙂
wątek zamknięty
No pod tym siodełkiem to faktycznie jak derka, momo że konisko duże.
edit: i nie wiem dlaczego mi się kojarzyło, że Ty skoczek jesteś, a nie dresiaż  😡


Pewnie dlatego, że przez ponad 3 lata pracowałam zawodowo jako luzak najpierw u Marka Odzimka, potem Moniki Dulczewskiej, a na koniec u sióstr Dziewolskich.
Więc jeździłam siłą rzeczy konie skokowe.
Moje konie też niestety w toku treningu okazywały się lepszymi skoczkami niż dresażystami i w tej konkurencji ostatecznie lądowały pod innymi jeźdźcami.

Ale ja jestem całym sercem pingwin i mam nadzieję, że kiedyś do tego wrócę i trafię na konia na czworoboki 🙂


Livia- to Legato potocznie zwany Lapi lub Lapek. Moja hodowla (od Laguny)
wątek zamknięty
Potrzebuję pomooocy!
Dla skaro-gniadej (bardziej karej) kobyły, pozbywać się tego stripe ina?
kobył:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 grudnia 2012 19:10
Laguna, chodziło mi o siodło 😁 Czy to Lucky dressage 🙂 (ale koń też piękny 😉)

brunatna, dla mnie chyba byłoby za smutno na niemal karej, puść w świat 🙂
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
19 grudnia 2012 19:13
dar, daj znać. Ja też z wawy i chce jedną rzecz. chociaż.....nie wiem czy to nie podpucha, bo ceny za niskie :/
wątek zamknięty
Wszystkie komentarze od polskich użytkowniczek  😂
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
19 grudnia 2012 20:02
Bo to jest na polskiej stronie ze sprzedażą sprzętu.
wątek zamknięty
Ronin.   Każdy orze jak może.
19 grudnia 2012 20:19
No właśnie też mnie zaciekawiła ta dziewczyna. Co ona ma za interes w sprzedaż rzeczy o połowę taniej niż w sklepie ? To mi się jakieś lewe wydaje. Niech ktoś kto zamówił najlepiej napisze coś  🙂
wątek zamknięty
Sorry za  🚫 Ale co do tej laski z fb. To wiekszosc freejumpow uzywanych idzie za ponad 400 alb 500 stow, jak dla mnie wszystkie ceny mocno podejrzane.
wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
19 grudnia 2012 20:32
Albo dziewczyna nie ma co z kasą robić 😁.
wątek zamknięty
Wygląda to tak, jakby chciała szybko pozbyć się całego sprzętu.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.